м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Виведення із запою в Івано-Франківську

Виведення із запою в Івано-Франківську може знадобитися тоді, коли людина вживає алкоголь протягом 5-7 днів. За цей час вона вже стає фізично залежною від алкоголю. Самостійно кинути пити вона не може.

Якщо людина спробує кинути пити різко, то з’явиться абстинентний синдром. Робота кожного органу вже порушена. Людина не зможе триматися на ногах, рухи будуть невпевнені та хаотичні. Може виникнути галюцинація, що шкідливо не тільки для залежного, а й для оточуючих.

Щоб позбутися наслідків запою, людині потрібна допомога лікарів. Виведення із запою вдома чи в стаціонарі, допоможе привести хворого до тями, а при можливості почати лікування алкоголізму.

Нашу бригаду потрібно викликати одразу, як тільки ви зрозуміли, що сама людина не зможе зупинитися. Чим більший термін запою, тим важче його наслідки.

 1. Проблеми з артеріальним тиском, тахікардія або брадикардія, можуть бути інші порушення серцевого ритму.
 2. Жорстке похмілля, коли людина ладна віддати все за чарку.
 3. Тремор кінцівок. Людина не може керувати своїми рухами, руки та ноги не слухаються.
 4. Порушення сну, людина не може спати, висока тривожність, нерозуміння того, що відбувається навколо. Порушення сприйняття реальності, неадекватна поведінка щодо навколишніх.
 5. Нудота, блювота, повне безсилля.

З одного боку, чим раніше людина кине пити, тим менше шкоди буде для організму. З іншого, сама вона кинути не може. Тому все, що ви можете зробити – це викликати лікарів, які проведуть виведення із запою вдома в Івано-Франківську, а потім можуть транспортувати в стаціонар.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на виведення із запою

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Як проводиться виведення із запою в Івано-Франківську

Перша допомога для залежного – це виведення алкоголю та продуктів його розпаду з організму. Якщо цього не зробити, вони й далі будуть отруювати людину. Виведення із запою з виїздом додому дасть можливість поставити крапельницю щоб провести детоксикацію.

Чим виводять із запою? Перша допомога – це форсований діурез. Обов’язково до складу крапельної терапії водять вітаміни та мінерали, які допоможуть людині восстановитися на клітинному рівні. Інші ліки обирає тільки лікар, який приїхав на виклик. Немає універсальних препаратів, які підійдуть всім без виключення. Кожна людина індивідуальна, має свої захворювання, свій стаж залежності та вік.

В крапельниці будуть різні препарати, в тому числі, якщо потрібні: протисудомні, релаксанти, гепатопротектори. Ліки вживаються згідно зі станом людини, тому при виведенні із запою, ціна може бути різною. Вона залежить від того, які ліки і в якій кількості вживалися.

Лікар призначає препарати за необхідністю. Це може бути і заспокійливі і препарати від депресії та інші. Але всі вони вводяться під лікарським контролем, та за лабораторними даними.

Обов’язково додаються препарати для підтримки роботи печінки. Бо саме вона переробляє отруту, яка поступає в організм. За кілька днів з першої дози, печінка вже не може розщепляти алкоголь, і він перетворюється на небезпечну речовину.

Отруєння може викликати блювоту з домішками крові, судоми, може зі рота йти піна. Людина може втратити свідомість. Якщо ви самі намагалися вивести із запою, та помітили ці симптоми – негайно телефонуйте. Наслідками може стати інсульт, інфаркт, смерть через отруєння.
вивід із запою Івано-Франківськ

Що робити до приїзду лікаря-нарколога

Консультант за телефоном скаже, що вам робити, поки ви чекаєте на виведення із запою бригадою. І перш за все, ви можете давати людині воду в великій кількості.

Ні в якому разі не можна парити людину в бані та давати:

 • будь-які ліки;
 • алкоголь;
 • каву;
 • жирну їжу.

Ви можете вкрити теплою ковдрою, відчинити вікна та дати свіже повітря. Якщо людина втратила свідомість або почалися судоми, її слід покласти на бік, щоб вона не захлинулася блювотними масами.

Будьте поруч з людиною, спостерігайте за тим, щоб не зупинилося дихання. «Проспатися» в цьому разі не вийде. Розмовляйте з людиною, бо спати при важкому отруєнні не можна!

Ціна самостійного виводу із запою може бути дуже висока. Якщо ви не зможете надати людині допомогу, ви можете втратити її.

Що робити, коли людина знаходиться в стадії абстиненції, в неї галюцинації та неадекватна поведінка? Негайно телефонувати лікарю. В цей час спробувати максимально забезпечити безпеку собі та своїй родині.

Що дасть капельниця

Виведення із запою за допомогою капельниці дозволить не тільки привести людину до тями, але й повернути нормальний фізичний стан.

 1. За допомогою препаратів є можливість відновити всі функції організму, наскільки це можливо у саме цієї людини.
 2. Покращити розумовий стан, позбавити агресії та депресивних і тривожних розладів.
 3. Психологічна допомога бригади дасть змогу покращити емоційний стан не тільки для залежного, а й для родини.

Важливо! Якщо в домі є діти, то після першої допомоги краще проводити виведення із запою в стаціонарі! Зараз ми не кажемо, що в будинку, де є залежний, діти знаходитеся не можуть. Але якщо таке трапилося, батько або мати знаходяться в важкому запої, то діти не мають цього бачити. Це повністю ламає дитячу психіку. Не завдавайте дітям таку важку травму, після якої в них можуть виникнути стабільні і важки психічні розлади.

Коли потрібно починати виведення із запою? Якомога раніше. Як тільки ви зрозуміли, що близька людина вже не зможе зупинитися.

Чи допоможе виведення із запою у Франківську вилікувати залежність

Залежність – захворювання психічне та психологічне. Людина не кине пити тільки тому, що вийде із запою. Жах пережитого швидко пройде. А бажання задовільнити свої потреби – залишається. Цей паттерн або схема поведінки підсвідома, людина не може нею керувати. Для того щоб позбутися алкоголю назавжди, з людиною має працювати психолог. Для цього використовуються різні технікі, в тому числі КПТ, гештальт-терапія та інші.

За допомогою психотерапевта руйнуються старі установи та будуються нові. Людина починає глибше себе розуміти, створює нові підсвідомі схеми поведінки, пізнає нові емоції. Вона вчиться керувати своїми емоціями, своєю свідомістю. За цей час виявляються травми, які отримала людина, і які привели до залежності.

Психологічна підтримка направлена на повне змінення схем поведінки людини. На це потрібен час. Відбувається все тільки з її згоди, бо насильне лікування в Україні заборонено.

Важливо розуміти, якщо людина не бажає кинути пити, то змінити це практично не можливо, якщо вона перебуває вдома. Вона знаходиться в безпеці, бо поруч є та людина, що допоможе за потреби. Дома все знайомо, а поруч завжди є тригери, що запускають бажання вживати. Тому лікування алкоголізму потрібно проводити тільки в стаціонарі.

Виведення із запою в Івано-Франківську: стаціонар

Частіш за все людина потрапляє в стаціонар з інтоксикацією. Тому все починається із стаціонарного виведення із запою в Івано-Франківську. Процедура проводиться за тими ж самими методами, але при цьому:

 • цілодобова лабораторія, в який можливо провести аналізи, наприклад, печінкові проби;
 • цілодобовий нагляд за хворим;
 • психологічна підтримка;
 • можливість провести більш діючу терапію та обстежити хворого на різні фізичні захворювання.

Якщо є змога, то бажано проводити спочатку виведення із запою з виїздом додому в Івано-Франківськ, а потім транспортувати хворого до стаціонару.

Після того, як людина буде почуватися краще, вона починає роботу з психотерапевтом. На індивідуальному курсі психотерапії вона пізнає свої проблеми та вчиться їх вирішувати.

За курсом 12 кроків до тверезості, ми розробили свій курс терапії, який адаптуємо до кожного окремого пацієнта. Людина вчиться приймати відповідальність за своє життя та дії на себе.

Чому це важливо? Бо саме те, що всі свої проблеми вона скидала на оточуючих, які їх вирішували, тому в залежності людині було комфортна. Їй не потрібно було шукати гроші на родину, готувати їжу, вчити уроки з дитиною, вигулювати пса та робити хатні справи. Все це робила мати, жінка, або інші близькі.

В хворобі були винні всі. Зараз це все змінюється. Людина виходить на новий рівень свідомості, шукає інші способи задоволення та заспокоєння. Та розуміє, як впоратися з неприємними емоціями.

Вивести із запою в Івано-Франківську можна вдома або в стаціонарі. Але це тільки перший крок до вашого нового життя. Не занапастить його. Прийміть вірне рішення саме зараз. Запій краще і легше попередити, ніж лікувати. Телефонуйте та отримайте професійну допомогу.