м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей в місті Стрий

Якщо в сім’ї є людина залежна від алкоголю, наркотиків або має ігрову залежність, це біда для всіх. Залежний не тільки сам собі шкодить, але й тримає в постійній напрузі свою сім’ю, витягує останні гроші, буває агресивним, може вдарити жінку або дітей.

Жити в такому жаху – неможливо. Тому часто люди вигадують різні способи лікування алкоголізму або наркоманії.

Народні методи не діють, як і звертання до шарлатанів та знахарів. Єдине, що може дати результат – це лікування алкоголізму та наркоманії в наркологічній клініці. До того ж обов’язково закритого типу, щоб запобігти пронесенню забороненого на її територію.

наркологічний центр Стрий

Наркологічна кініка ХЕЛП знаходиться за межами міста Стрий. І це дуже важливо.

  • По-перше, до людини, яка знаходиться на лікуванні, не зайдуть «друзі» з алкоголем або наркотиками.
  • По-друге, людина має повністю переключитися в новій атмосфері, щоб терапія від залежності була вдалою.
  • По-третє, лікування наркоманії та алкоголізму проводять професіонали, які вміють це робити.

Людина отримує допомогу на всіх етапах терапії в кліниці. Починаючи від детоксикації або виведення із запою до кодування і соціалізації.

Чому важлива психотерапія при лікуванні залежностей

Почнемо з того, що зняти біль, який виникає під час ломки, не складно в медичному закладі. Людині проводять всі необхідні заходи, після чого отруєна речовина виводиться, а організм відновлюється. Але людина не може кинути пити або приймати наркотики, бо виникає інший вид ломки: психологічний. Залежність від того стану, який вона отримує під час прийому алкоголю і наркотиків, сильніший за бажання бути тверезим.

Завдання психотерапевта полягає в тому, щоб надати можливість почуватися в тверезості комфортно. Для цього проводиться індивідуальна психотерапія, групова психотерапія, арт-терапія, трудотерапія, та інші заходи.

Що спонукає людину ховатися від світу в наркотичному сп’янінні? Є декілька причин, чому людина спробувала наркотик вперше.

Комплекс Бога. Частіше на нього страждають підлітки з заможних родин або люди, які змогли в житті піднятися з нижчих соціальних сходів. Вони вважають, що їм все підвладне, вони зможуть все подолати, і в них немає страху.

Ще існують такі залежні, що не бачать інших шляхів досягти внутрішньої гармонії. Вони ховаються від світу під сп’янінням, ховають свої страхи, та неможливість прийняти світ та оточуючих. Частіше такі люди мають комплекс жертви, а в своїх проблемах звинувачують оточуючих. Вони не задоволені своїм становищем, тому знаходять вихід в іншому світі.

Інша категорія людей, це ті, що не змогли впоратися з гострою травмою. Це може бути наслідки війни, втрати близьких і друзів. Це можуть бути люди які бачили смерть і не змогли це пережити. Алкоголь або наркотики тимчасово припиняють біль, і коли цей стан полегшується, людина вже нездатна кинути пити самостійно.

Ігрова залежність

Залежність від гри також сильна. Вона не дуже помітна спочатку, але викликає не менш важки наслідки для здоров’я. Психічні розлади пов’язані з порушенням роботи мозку, які викликають дисфункціональні розлади, в тому числі біполярні розлади, шизофренію, панічні атаки тощо.

Лікування ігроманіі теж потрібно проводити тільки в клініці закритого типу. Реабілітаційний центр ХЕЛП має фахівців та спеціальну програму для того, щоб людина могла позбутися залежностей, та жити в комфорті з собою та оточуючими.

Як вмовити людину звернутися за лікуванням? Більшість залежних себе не вважають хворими, і вмовити їх самостійно не вийде. Зателефонуйте нам, прийдіть в наркологічний центр на консультацію, і ми разом зможемо вистроїти шлях до лікування вашої близької людини. Телефонуйте.

Сертифікати та дипломи