м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Володимир-Волинський – де знайти реабілітаційний центр

За лікуванням від алкоголізму люди часто звертаються не в реабілітаційний центр або до лікаря нарколога, а до шарлатанів. Мати або жінка готові додавати сумнівні краплі в їжу, викидати величезні гроші на «кодування» по фотографії. Але навіть не пробують вмовити звернутися до наркологічного центру.

Страх – єдине, що тримає родину від звернення до лікаря. Бо якщо лікують – значить, хворий. І поки всі в родині не визнають, що алкоголізм та наркоманія – не жахлива звичка, а хвороба, нічого не зміниться.
наркологічний центр Володимир-Волинський

Як проходить лікування алкоголізму в наркологічній клініці

Наркологічна клініка найчастіше приймає хворого на алкоголізм в стані запою. Чому? Бо тому, що це єдиний шанс вмовити людину на лікування. І тільки після того, як лікарі проведуть виведення із запою, з людиною можна буде працювати.

Чи можна просто провести кодування? Можна. Але якщо людина не готова до тверезого життя, то ви відчуєте всі наслідки його психічного розладу вже доволі скоро. Людина, яка не готова кинути пити, буде почуватися невдоволеною. Вона не може знайти собі м’ясця, а настрій змінюється з депресивного на агресивний дуже часто.

Для того, щоб не тільки залежний почувався добре в тверезому стані, а й вся родина, ми проводимо повноцінне лікування алкоголізму за допомогою психотерапії індивідуальної та групової.

Наркологічний центр ХЕЛП знаходиться по за містом Володимир-Волинський. Людина, яка потрапляє до нас, позбавляється зайвих дратівників та тригерів, які вона відчувала б в своєму місті.

Лікування наркоманії: с чого почати

Наркоманія – дуже важка хвороба. Людина ніколи вас не почує, знаходячись в стані ломки. Для того, щоб була можливість працювати та проводити лікування наркоманії, потрібно провести детоксикацію. Тільки після цього нарколог приймає рішення про подальше лікування.

Якщо людина довгий час приймала опій, то можливо лікування за допомогою метадонової терапії. Це не правило, а скоріше виняток. Тому що ми вважаємо, що лікування наркотичними засобами може бути тільки в рідких випадках.

Що дає психотерапія

Люди, які ховали тривалий час свої почуття в алкоголі та наркотиках, не хочуть виходити з цього стану. Сором, тривога, депресія, бажання знов відчути неймовірну насолоду – все це і є залежність. Вона формується не на фізичному рівні, хоча хімічний склад мозку змінюється. Це залежність психологічна.

Для того, щоб тверезе життя було комфортним, людині потрібно зрозуміти від чого вона біжить і чого прагне. До залежності призводять травми, які людина не може витягти на поверхню сама. Бо вона може навіть і не знати про них. Це дитячі травми, гострі травми дорослого життя та ПТСР тощо.

Дуже часто ми можемо зустріти комплекс Бога в тих, хто вживає речовину. Все дозволено, все пробачалося, мало уваги від батьків, відкуповувалися грошима – це далеко не весь список того, що призвело до залежності.

Ігроманія: чим ця хвороба відрізняється від наркоманії

Лікування ігроманії не починається з детоксикації. Але для залежних від гри також потрібно лікування в реабілітаційному центрі. Хімічний склад мозку може бути змінений або ні. А ось психологічний стан завжди дуже важкий.

Депресії, страх, паніка – це постійні складові психіки игромана. Людина не може жити в реальному житті, бо не бачить ні можливостей, а ні сенсу.

Психотерапія залежностей – це особлива галузь та направлення. Тільки лікування в наркологічній клініці може допомогти війти з цього стану.

В реабілітаційному центрі ХЕЛП працюють лікарі психіатри, наркологи та психотерапевти, які знають, як лікувати залежності. Телефонуйте.

Сертифікати та дипломи