м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування від алкоголізму в Івано-Франківську

Алкогольна залежність важке захворювання, якого не можна позбутися самостійно. Тільки повноцінне лікування алкоголізму в Івано-Франківську може привести до тверезості. Але для того, щоб алкоголік кинув пити, він має захотіти це зробити.

Бажання ж таке не виникає, бо залежний:

 • не визнає себе алкоголіком, навіть знаходячись у важкій ситуації;
 • не хоче позбуватися алкоголізму, тому що страшно;
 • не бажає виходити зі створеної зони комфорту, бо немає на це сил та бажання;
 • не має потрібної мотивації – його все влаштовує зараз;
 • є інфантильною особою, яка не може прийняти рішення;
 • є жертвою та агресором одночасно;
 • його свідомість змінена алкоголем, і тепер людина не бачить різниці між «погано» та «добре».

До цього ще додається те, що близькі люди постійно виправдовують його: «він п’є, як всі», «в нього був важки день», або «він запиває травматичні події». І таких причин безліч.

Жаліючи та виправдовуючи свого чоловіка, жінка дає йому свій захист. І це триває до того часу, коли вона вже не зможе працювати на декількох роботах, щоб забезпечити сім’ю. Вона втрачає всі сили, в неї розвивається ненависть до того життя, яким вона живе. Саме з цих причин вона починає шукати, де провести лікування алкоголізму в Івано-Франківську чи іншому місті.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування алкоголізму

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Методи кодування від алкоголізму в Івано-Франківську

Для того, щоб людина кинула пити на завжди, існує декілька методів кодування від алкоголізму.

 1. Медикаментозно за допомогою препаратів на рік або на два роки.
 2. Психологічно.
 3. Комплексне лікування в стаціонарі.

Всі вони дієві, але за умови, що використовуються за призначенням. Тобто для різних стадіях захворювання, для різного складу характеру людини та інших чинників.

Найдієвий спосіб кодування від алкоголізму

Так як алкоголізм хвороба психофізична, кодування потрібно проводити комплексне. І тому є обґрунтування.

Зашити від алкоголю можна тоді, коли людина має велике бажання кинути пити, та може знайти спосіб, щоб задовольнити свої потреби без спиртного. Це можливо в тій ситуації, коли є мотивація, або людина ще не знаходиться на прикінці другій або в тертій стадії. В цих випадках, закодуватися від алкоголю можна тільки в умовах стаціонару після тривалого лікування, психологічної та психіатричної допомоги.

Медикаментозне кодування проводиться для людини, яка перебуває тверезою не менше 5-7 днів. Для цього використовують різні препарати, які вводять під шкіру або в м’язи. Закодувати від алкоголю можна за допомогою Esperal-Disulfiram або інших препаратів на основі Дисульфіраму.
лікування алкоголізму Івано-Франківськ

Що робить препарат

Поки людина твереза, препарат ніяк не проявляє себе. Але коли в організм потрапляє алкоголь, то Торпеда активується та викликає отруєння організму.

Людина відчуває всі побічні ефекти:

 • блювота та нудота проявляються одразу – це перші ознаки отруєння організму;
 • високий тиск та прискорене серцебиття, людині здається, що вона вмирає, з’являється страх смерті;
 • головний біль посилюється, може статися інсульт;
 • виникає набряк легенів, хворому важко дихати.

Якщо вчасно не вжити заходів з розкодування, людина може померти від інфаркту, інсульту або недостатності кровообігу, тромбозу та інші проблем. Тому перед тим, як провести кодування від алкоголізму в Івано-Франківську, лікар попереджає про всі насідки, які може спричинити 50 грам горілки закодованому.

Людина має дати письмову згоду з тим, що вона розуміє все, та погоджується закодуватися від алкоголізму.

Для того, що людина зрозуміла наслідки, в деяких випадках можна провести провокацію. Залежному після введення Дисульфіраму дають випити трохи алкоголю. Таким чином, людина відчуває наслідки вживання, але в значно меншому об’ємі. До того ж, вона в цей час знаходиться під контролем лікаря, і відразу отримає допомогу.

Якщо людина вирішила закодуватися від алкоголізму, ціна однієї незначної дози може бути дуже високою. Несвоєчасно надана допомога може викликати смерть.

Коли людина погоджується на кодування, знає наслідки вживання, тримається деякий час, вона все одно може зірватися. Частіш за все це стається з тими залежними, хто не пройшов психологічну терапію. Саме тому два види терапії: медикаментозна та психологічна, повинні проводитися паралельно.

Дуже багато міфів про те, що підшивка не працює, створюють саме ті, хто зірвався. І саме тому багато хто навіть не звертає уваги на лікування алкоголізму, вважаючи, що це взагалі не можливо. А насправді, вся справа в психологічній залежності. І якщо починати з неї, та підкріпити кодуванням медикаментозним, то все вийде.

Чому людина не може кинути пити самостійно

Алкоголь викликає відчуття ейфорії. В стані сп’яніння почувається набагато вільнішою та може не вирішувати свої проблеми. За допомогою спиртного людина може на деякий час позбутися душевного болю, що дуже часто використовують ті, хто отримав гострі травми.

Багато для кого алкоголь означає свято, розслабленість, задоволення. Відмовитися від нього практично неможливо, якщо не знайти щось, що може викликати таке ж або більше задоволення.

Якщо людині некомфортно в стані тверезості, це викликає лють, гнів, агресію. Вона не знає, куди себе подіти, і звинувачує в своєму стані оточуючих.

Під алкоголем на самому початку формуються певні патерни поведінки. Змінити їх можна за допомогою психологічного втручання. Але це займе тривалий час. Крім того, людина має бажати вийти з залежності.

На перший стадії ще можна провести психологічні консультації, які змусять людину передивитися свою поведінку та свої погляди на життя. Але біда втому, що мало хто на першій стадії вважає себе алкоголіком. Людина впевнена, що вона контролює свій стан, що вона не є залежної. Гірше за все, що цю систему цінностей підтримують близькі люди. Вони також виправдовують пияцтво поки не стане зовсім погано, та людина не стає запійним алкоголіком.

Якщо ви читаєте цю статтю, то вам вже потрібно лікування алкоголізму в Івано-Франківську. Ви вже зрозуміли, що без допомоги не вибратися.

Ми пропонуємо лікування алкоголізму в стаціонарі, де проведемо не тільки кодування від алкоголю, а й допоможемо змінити поведінку завдяки психологічній допомозі.

Як проходить лікування алкоголізму

Якщо діагнозом є алкогольна залежність, лікування починається з опитування. За потреби проводиться виведення із запою та детоксикація. Людина часто боїться стаціонару, бо на пам’яті ще психіатричні лікарні зі старих фільмів.

як проходить лікування алкоголізму

Як зараз проходить лікування:

 1. По-перше, анонімне лікування алкоголізму Івано-Франківськ є дійсно анонімним. Ніхто не дізнається про те, що вас або вашого родича лікували, якщо ви самі не скажете. Ми не надаємо інформацію про вас та ваших близьких до третіх осіб.
 2. По-друге. Ми працюємо тільки гуманними методами. Психіатричне лікування проводиться тільки в разі необхідності. Це заспокійливі препарати, а також ті, що знижують тягу до алкоголю.
 3. По-третє. Психотерапія є найважливішим методом лікування алкоголізму. Наша мета, щоб людина, яка вийшла зі стаціонару почувалася спокійно, впевнено і комфортна без алкоголю.
 4. По-четверте. Наш центр знаходиться в безпечній зеленій зоні. Наші пацієнти розвиваються як морально, так і фізично. Вони можуть відвідувати стадіон, плавати в басейні та відпочивати в затишних кімнатах.

Кодування алкоголіків починається не з того, що людині вводять препарати, а з психолога. Саме він здатен допомогти зрозуміти, звідки взялася залежність. Що людина відчуває і чому саме вона глушить свої проблеми у чарці. Тільки виправивши ці, самі глибокі проблеми, можна рухатися далі. Тому що тоді сам залежний буде бажати позбутися потягу до алкоголю у будь-якому вигляді.

Наші програми кодування алкоголізму

Багато хто знає про кодування алкоголізму за програмою 12 кроків. Ми взяли її за основу, та створили свою програму, яка гнучко змінюється під запити кожного залежного окремо.

В кожної людини свій біль. Саме через нього вона уникає реальності під дією алкоголю. Запити з цього приводу дуже різні:

 • дитячі травми, які не дають можливості жити;
 • низька самооцінка;
 • гіперопіка з боку батьків також часто приводить до бунту особистості, і в зовсім юному віці хлопці починають вживати алкоголь;
 • посттравматичні розлади, які виникли внаслідок різних подій, в тому числі, бойових дій;
 • насильство фізичне чи психологічне.

Дуже багато запитів від тих людей, які зростали в заможних родинах. Найчастіше це відсутність відповідальності за свої дії. Тому саме цей патерн поведінки потрібно буде змінити.

Для того щоб кодування від пияцтва подіяло, людині потрібна мотивація. Саме заради неї можна створити нові якорі та прибрати тригери. Тільки після того, як людина зможе змінити внутрішні установи, вона знайде в собі сили жити далі в тверезості.

Чому тільки стаціонарне лікування алкоголізму у Франківську

Людина кожен день бачить перед собою світ, який не змінюється. Вона кожен день ходить на роботу однією дорогою, зустрічає тих самих людей, відчуває запахи та смаки. Всі вони пов’язані в голові з якоюсь подією, викликають різні емоції. Якщо людина п’є, то всі емоції будуть припадати на те, з ким і коли вона пила, що відчувала та як було добре.

Кодування від алкогольної залежності в стаціонарі дає змогу позбутися потягу до алкоголю, стати іншою людиною, змінити підхід до свого життя та відношення до своїх рідних. Щоб закріпити психологічні навички, можна провести кодування від алкоголю в Івано-Франківську за допомогою медичного кодування.