м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Кодування від алкоголізму та наркоманії у Сарнах

Якщо ви бажаєте позбавити людину залежності від алкоголю, потрібно лікування в наркологічній клініці. Інші методи, в тому числі травки і шамани – не працюють! Алкоголізм – хвороба психологічна. Ви можете спробувати зробити виведення із запою, але на скільки вистачить часу тверезості?

Лікування алкоголізму треба проводити тільки в умовах закритого лікувального закладу. Якщо ви знаходитеся в місті Сарни – звертайтеся до нас. За необхідністю ми виведемо із запою та проведемо кодування від алкоголізму. Але якщо ви хочете, щоб був довготривалий результат, ми зможемо умовити людину на повноцінну терапію в реабілітаційному центрі.
наркологічний центр Сарни

Лікування від алкоголю за часом може бути різним. Воно залежить від стажу алкоголізму, стану фізичного здоров’я, віку людини, та наявності бажання бути здоровим. Ці всі фактори безпосередньо впливають на час та ціну лікування.

Можливо лікування від алкоголізму по скороченій програмі в 28 календарних днів. Після цього відбувається медикаментозне кодування, ефект від якого триває рік або два. За цей час людина вчиться жити у тверезості комфортно.

Також людина має відвідувати групи анонімних алкоголіків, які ми проводимо на території центру.

Наркоманія – лікування в наркологічній клініці

У наркомана не буває хвилин тверезості. Кожен день, кожна хвилина направлена на пошук речовини. Прийнявши дозу, він вже планує, де буде приймати іншу.

Лікування в наркологічній клініці державного зразку не має сенсу, тому що крім детоксикації наркоман не отримує нічого. Він не бажає лікуватися, а утримувати людину попри її волю, там не мають права.

Наркологічний центр ХЕЛП знаходиться далеко від міста Сарни. Це заклад закритого типу, де лікують психотерапевти, психологи, психіатри та аддітолог. Лікування наркоманії спрямовано не на те, щоб людина кинула пити або приймати наркотичні речовини, а на те, щоб людина могла жити комфортно в тверезості, відповідати за свої вчинки, навчилася сприймати навколишній світ.

Все, що в людині є на підсвідомості, заважає їй бути самостійною та незалежною. Наші психотерапевти працюють за програмою 12 кроків до тверезості, але з цим ще й допомагають людині розвиватися, ставати вільною та незалежною від осуду, прибирають інфантилізм. Спеціалісти ХЕЛП, вчать ставитися критично до себе та до своїх вчинків.

Чому страшно лягати на лікування в наркологічну клініку? Тому що людина не хоче позбавлятися залежності. З нею вона почувається в безпеці, як би дико це не звучало.

Як змусити людину звернутися до наркологічної клініці? Краще за все це зробити в період ломки. Коли людина отримає фізичну допомогу, з нею можна провести бесіду, яка спрямує її на подальше лікування. Інші засоби не діють.

Курс лікування ігроманії

В реабілітаційному центрі можна пройти повноцінний курс лікування ігроманії. Закритий реабілітаційний заклад допоможе побороти залежність.

Ті люди, що грають, не можуть контролювати свій стан під час гри, а тим більше після неї. Якщо ви подивитеся на игромана після гри, ви побачите, що він виснажений повністю. Людина не має час на те, щоб відновити мозок, гормональний стан, тому впадає в депресію.

Без гри ігроман має агресію, яка направлена на себе та на оточуючих. І це може бути небезпечно як для неї так і для родини. Для того, щоб відновитися, потрібен час. Але ігроман бажає відігратися, всі його думки крутяться на тлі гри. Це може бути і ставки на спор, і онлайн казино, покер та інші онлайн ігри, які призвели не тільки до залежності, а й до спустошення бюджету родини.

Тому не зволікайте! Телефонуйте відразу.

Сертифікати та дипломи