м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Анонімне лікування ігроманії в Тернополі

Ігроманію не вважають залежністю, поки не помічають, що близька людина повністю відрізана від реального світу. Якщо раніше грали в якихось закладах, програвали в ігрових автоматах свої та чужі гроші, то зараз для цього навіть з дому виходити непотрібно. Онлайн казино зустрічаються на будь-яких сайтах. Легко повірити в те, що за хвилину ти станеш мільйонером, і для цього навіть початкові гроші не потрібні. Починати лікування від ігроманії потрібно ще до того, як людина програє все, що має, набере кредитів та залишить вас без всього, що ви мали.

Навіщо потрібно лікування в центрі реабілітації

В центрі лікування ігроманії в Тернополі людина навчиться по-іншому дивитися на світ та на свої дії. І ми знаємо як це зробити.

  1. По-перше, для того, щоб людина мала змогу навіть замислитися над чимось, ніж гра, її потрібно відлучити від будь-якого пристрою з виходом в інтернет. Інакше, вона просто не зможе втриматися.
  2. По-друге. В реабілітаційному центрі працюють психіатри та психологи, які зможуть допомогти. Медикаментозне лікування може включати заспокійливі, антидепресанти та інші ліки, яки призначаються суто індивідуально.
  3. По-третє, повна анонімність. Вона вкрай необхідна не тільки самій людині, а й родичам. Близькі люди вже настраждалися від гравця, тому їм додаткова увага зовсім не потрібна.

Програма 12 кроків – це на сьогодні практично єдина робоча програма для реабілітації залежних. Вона включає підвищення самоорганізації, переосмислення своїх дій, підвищення самооцінки та багато іншого.

В центрі також програма передбачає наставництво, що дозволяє прийняти свою хворобу, визнати провину, принести вибачення. Це важко зробити, особливо без підтримки. Лікування ігроманії в Тернополі ви можете пройти в нашому центрі повністю анонімно!

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування ігроманії у Терноплі

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Чи можливо кодування від ігроманії?

Немає таких ліків, які б змусили лудомана перестати грати. Медикаментозне кодування від ігроманії неможливо. Тільки психотерапевт допоможе людині кинути грати, знайти мотивацію на нормальне соціалізоване життя. Чому людина грає? Зазвичай, це бажання отримати швидкі та легкі гроші, низький рівень критичности до себе та до оточуючих, небажання прикладати зусилля.

До того ж це адреналін. Великий викид адреналіну, який провокує бажання виграти, можна порівняти за наркотичною залежністю. Психіатр за допомогою ліків може знайти це, але людина має знайти інший корисний адреналін. Наприклад, в спорті.

Лікування ігроманії Тернопіль – де та скільки коштує

Вилікувати людину від ігроманії самостійно неможливо. Ніяка ваша підтримка, сльози, скандали не допоможуть. Людина не володіє собою. Це не звичка, це хвороба. І чим раніше ви звернетесь до нас, тим краще.

Лікування ігроманії, ціна якої набагато нижча, ніж очікування, коли він програє будинок, бізнес, набере кредитів і їх програє. Коли людина хоче грати, їй все одно на те, що будете відчувати ви. Так, насильно вилікувати неможливо. Але ви завжди можете звернутися до нас за допомогою.

Як і інші залежні, ігромани дуже гарні маніпулятори. для того, щоб взяти у вас гроші на гру, вони будуть вигадувати будь-які причини. Вони можуть маніпулювати вашими почуттями, любовʼю до них та життям. Ми розкажемо, як у вашому випадку поводитися.

Ігроман не визнає залежність! Саме ви маєте почати з ним розмову.

Як і про що говорити з ігроманом

Це залежить від віку гравця. Якщо це дитина, то ви маєте звернути увагу ще до того, як вона стане грати 24 години на добу. Обмежте доступ до інтернету, якщо це можливо. Контролюйте кількість годин, яку дитина сидить в телефоні.

Якщо ви бачите супротив, то це нормально. Дитина в більшості збігає від якихось подій, розмов чи оточення в гру. Там вона почувається добре.

Саме тому консультація має бути для батьків!

Від чого ховається в грі дитина, чого не вистачає, як поговорити, щоб не втратити або налагодити звʼязок? На ці питання може відповісти вам психолог, який працює із залежністю.

Якщо грає доросла людина, то з чого почати лікування ігроманії? Все теж саме – зверніться до клініки ХЕЛП у Тернополі. Ми проведемо консультацію з вами, спробуємо знайти причини залежності та знайдемо шлях до того, щоб вмовити лудомана на лікування.

Залежність: ігрова, алкогольна, наркотична, співзалежність – все це проблеми психологічного характеру. Іноді під час обстеження, ми виявляємо також психічні розлади. Саме тому в команді працює досвічений психіатр. Вкрай важливо вірно провести діагностику, щоб знати, як допомогти людині.

Залежності не виникають не звідки й самостійно відмовитися від них вкрай важко. Телефонуйте нам просто зараз.