м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей Дубно

Наркологічна клініка ХЕЛП надає допомогу всім залежним від алкоголю, наркотиків або азартних ігор. Лікування алкоголізму, а тим більш наркоманії та ігроманіі вдома не є можливим. Чому?

Людина, яка приймає наркотики, не може думати більше ні про що. Все її життя обертається навколо того: де купити, за що купити, де та з ким вживати. І це навіть не про ломку. Це про психічну залежність від наркотику. Жоден наркозалежний не хоче кидати приймати речовину, навіть після проведення детоксикації.
наркологічний центр Дубно
Людина, що вживає героїн, не вважає себе залежною. Після проведення УШОД, перше, що людина забажає зробити – це прийняти наркотики. Наркомани, що приймають опій, прибувая в наркологічний центр можуть довго знаходитися на метадоновій терапії. Вдома її проводити неможливо.

Лікування наркоманії не можна провести завдяки кодуванню. Людина сама повинна знайти шлях до тверезого життя, а для цього потрібна допомога фахівців. Перш за все, з наркозалежним працює психотерапевт та нарколог.

Ми працюємо за індивідуальною програмою лікування наркоманії та алкоголізму, яку розробили на основі 12 кроків від залежності. До кожного пацієнта потрібен індивідуальний підхід, тому що причини, що викликали залежність, в усіх різні.

Серед основних причин:

  • невдоволеність особистим життям;
  • невпевненість у собі;
  • перенесений гострий стрес, такий як смерть близьких;
  • вади виховання;
  • низький соціальний статус та інші.

Для того, щоб виявити глибинні причини, з хворим працює індивідуальний психотерапевт. Після цього людина працює в групі, що дозволяє їй позбавитися страху, та знайти своє місце в житті.

Алкоголізм – чому не можливо лікування на дому

Багато хто вважає, що лікування алкоголізму закінчується тоді, коли було проведене виведення із запою. Інші вважають, що буде достатньо медикаментозного кодування. Але погляньте, що коїться з людиною, яка не пройшла лікування у психотерапевта.

Агресія, депресія, спроби суїциду – і це ще не все, що може трапитися з хворим. Тому що його психіка не підготовлена до тверезого життя, а сама людина не розуміє, що їй робити та як впоратися з залежністю. Саме тому реабілітаційний центр – це єдиний вихід для лікування будь яких типів залежності.

Лікарі клініки прияють розвитку особистості. Учорашній залежний зможе приймати рішення, ґрунтуючись на здорових бажаннях та буде хотіти жити тверезим життям.

Якщо в родині ігрок

Для того, щоб програти все, що є в родині, взяти кредит та й його програти – не треба їхати до Вегасу. Сьогодні можна ставити на спорт, грати в казино, в покер та інші ігри, навіть в рулетку, не виходячи з дому. Для цього потрібен телефон з виходом до інтернету.

Людина, що грає, не зупиняється, навіть, коли вже нема що програвати. Жадібність, яка підтримується азартом, бажання заробити легкі гроші, а потім відігратися, повністю затьмарюють розум людини. Вона не може зупинитися.

Для того, щоб провести лікування ігроманіі, людину потрібно помістити в реабілітаційний центр. І не тільки тому, що людина не зможе грати. А й тому, що вона зможе отримати повноцінне лікування у психіатра та психотерапевта.

Якщо в вашій родині є залежний, то ви також потребуєте допомогу. Ваше життя підстроєне під залежного. Ви не живете повноцінним життям, очікуючи, що ваша близька людина прийде в стані, який вас лякає.

Для того, щоб ви змогли жити, а не виживати, зверніться до нашого центру ХЕЛП. Ми допоможемо вам зрозуміти як себе поводити в тій, чи іншій життєвій ситуації, як розмовляти с залежним, та як вмовити його звернутися за допомогою. Чекаємо вашого звернення в Дубно. Телефонуйте!

Сертифікати та дипломи