м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Алкоголізм, наркоманія, ігроманія – де лікувати в Ужгороді

Алкоголізм – захворювання насамперед психічне. Воно розвивається на основі травмуючих подій, які випрацьовують тригери. Навіть, якщо ми не пам’ятаємо події, які принесли нам гостру травму, вони нікуди не поділися. Вони живуть в нас. Посттравматичний синдром найчастіше є причиною алкоголізму. Але ж не всі, хто переніс ПТСР, потребують лікування алкоголізму, і не всі звертаються до наркологічного центру.

Насамперед наркомани та алкоголіки завжди відчувають себе жертвами. Всі навколо винні в тому, що їхнє життя не склалося, що вони п’ють, колються, грають у казино та інше. Батьки їм не дали достатньо: кохання, тепла, грошима не забезпечили. Дружина не така, робота ненависна та інше.
наркологічний центр Ужгород
Для того, щоб лікування алкоголізму було успішним, потрібне не лише медикаментозне кодування або виведення із запою. Потрібно перемогти у собі жертву, отже, пройти повноцінний курс психіатричного лікування та отримати психологічну допомогу.

Людина повинна розібратися в собі, зрозуміти, що нею рухає, навчитися керувати собою і не бути жертвою. Тільки тоді вона житиме в комфорті у тверезості. А саме це, а не виведення з запою, є найголовнішим фактором лікування залежності.

Де лікувати алкоголізм в місті Ужгород? Найкращий варіант – поїхати якнайдалі. Треба покинути ті місця, які викликають спогади та запускають бажання випити.

Що робити наркозалежним?

Причини наркоманії рідко відрізняються від тих, що спричиняють розвиток алкоголізму. Просто саме захворювання протікає швидше та сильнішими наслідками.

У наркомана немає періоду ремісії, як у алкоголіка. Тому лікування наркоманії потрібно починати з детоксикації та зняття ломки. Тільки після того, як прибрали больовий синдром, з наркоманом можна розпочинати психологічну роботу. Часто лікування наркоманії затягується на рік та більше.

У наркологічній клініці, якщо людина мала залежність від опію та її похідних, може проводитися замісна терапія. Тільки таким чином можна вивести наркозалежного до стану, коли він може кинути наркотик.

Вмовити наркомана на лікування, а тим більше лікування в наркологічній клініці дуже складно. Наркомани вважають себе завжди і у всьому правими, вони готові тягнути за собою всіх, а під час ломки можуть піти на злочин, щоб дістати наркотик. Для того, щоб допомогти, перш за все, собі, а потім і наркозалежному – телефонуйте. Правильно побудовані відносини із залежним допоможуть йому пройти курс лікування наркоманії.

Як лікують залежності

Один із основних способів лікування – метод 12 кроків тверезості. Це не кодування залежності, це шанс дати людині осмислене життя без речовини. Завдяки правильно вибудованій програмі людина вчиться приймати рішення, брати на себе відповідальність за свої вчинки та своє життя загалом.

Починається лікування з особистих консультацій. Саме на них виявляються проблеми, що запускають механізм залежності. На цьому етапі проектується курс лікування, людина починає відкриватися та усвідомлювати проблему.

Групові консультації. Позбутися психологічних проблем можна лише говорячи про них. Їх не можна ховати, інакше вони починають роз’їдати людину зсередини. Як гнійна рана. Завдяки груповій терапії, людина розуміє, що вона не одна.

Психологічна допомога з боку активних одужуючих, особливо безцінна. І вже після виписки з наркологічної клініки людина завжди може звернутися за допомогою в складні хвилини, щоб підтримати себе і свою психіку.

Ігроманія та методи лікування

Лікування ігроманії залежить від того, в якому стані знаходиться залежний. Часто до реабілітаційного центру звертаються люди, які страждають не лише на ігрову залежність, а ще й на наркотичну чи алкогольну.

Крім того, ігроманія викликає біполярні розлади особистості, коли поза грою людина просто не хоче жити. Її мозок не здатний виробляти ендорфін та інші гормони, що дозволяють відчувати радість, спокій, задоволення. Мозок виснажений у грі, і людина впадає у тяжку депресію з усіма клінічними проявами, аж до суїциду.

Якщо у вашій сім’ї є залежний – телефонуйте. Реабілітаційний центр допоможе вам і залежній людині у вашій сім’ї налагодити життя у тверезості.

Сертифікати та дипломи