м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр Калуш – де лікуватися від залежностей

Якщо ви шукаєте реабілітаційний центр, де можна провести лікування алкоголізму чи наркоманії, ми рекомендуємо звернутися до центру, який знаходиться за межами міста Калуш. Це дає змогу позбутися додаткових тригерів, бажання покинути лікування та повернутися до старого життя.

Людина, яка тільки що пройшла детоксикацію або виведення із запою, більш за все бажає знову прийняти алкоголь або наркотики. Бо алкоголізм та наркоманія – залежності психологічні. Якщо людина буде знаходитися в своєму місті та проходити лікування, вона знайде спосіб випити чи прийняти наркотичну речовину.
наркологічний центр Калуш

Залежність та співзалежніть

Наркологічна клініка ХЕЛП має досвідчених психологів, які працюють як з залежними, так і з співзалежними людьми. Тобто родичами хворої людини.

Що означає співзалежність? Якщо ви тривалий час живете з людиною, яка зловживає алкоголем, ви поступово пристосовуєтесь до нового ритму життя. Ви точно знаєте, що робити, коли ваша близька людина уходить в запій, куди бігти, як себе поводити.

Ваше життя вже не ваше, і все, що ви бажаєте, щоб він або вона кинули пити. Але алкоголік не погоджується на лікування.

Ви можете звертатися до шарлатанів, гадалок або інших знахарів, які обіцяють, що людна кине пити. Але цього не виходить. Навіть кодування, яке провели за дві години не допомагає. Людина стає злою та агресивною, і ви думаєте: «Краще б він пив».

Звернутися до професійного нарколога страшно. Але наркологічний центр – єдине місце, де вам зможуть допомогти.

Як ми працюємо в реабілітаційному центрі

Лікування наркоманії, як і алкоголізму, починається з детоксикації. Це не тільки виводить з організму отруту, але й обезболює людину. А далі починається робота психотерапевта, нарколога, терапевта, адіктолога та інших лікарів, які будуть потрібні у вашому випадку.

  1. Індивідуальна психотерапія. Залежність викликається з різних причин. Індивідуальний психолог допомагає знайти саме ту проблему, через яку людина не може керувати своїми бажаннями та біжіть від реальних подій. Вона ховається в алкоголі чи наркотиках від якогось болю та травми. Тільки знайшовши це, можна продовжувати терапію.
  2. Групова терапія – продовжує лікування. Як тільки людина зрозуміє, що хвора та прийме це, можна побороти залежність та навчитися керувати нею.
  3. Арт терапія, трудотерапія та ще багато видів – допомагають людині знайти себе. Тільки пройшовши комплексний курс хворий може жити в тверезості з комфортом.

Якщо ви не знаєте, як вмовити чоловіка на лікування – телефонуйте. Ми разом проведемо консультацію і спробуємо знайти мотиви, які допоможуть вам та вашій близький людині прийняти вірне рішення.

Що стосується лікування ігроманії

Якщо в людини є слабина, є бажання заробити легкі гроші нічого не роблячи – реклама онлайн казино подіє швидко. А далі вже людина не зможе відмовитися від гри. Програється не тільки те, що є в кишені. Програється будинок, бізнес, життя.

Лікування ігроманії проходить фактично всі ті ж етапи, які проходить алкоголік чи наркозалежний. Чи потрібен ігроману нарколог? Ви може здивуєтесь, але так.

Людина, що грає, отримує в грі емоції, які отримує наркоман. Під час гри мозок звільняє велику кількість медіаторів, які дають відчуття ейфорії. А ось після гри людина виснажена. Вона може впадати в депресію, бо цих самих гормонів не вистачає. Допоможе психіатр та нарколог, а потім – психотерапія.

В реабілітаційному центрі ви та ваша близька людина зможете отримати новий погляд на життя та позбавитися залежності та спавзалежності. Телефонуйте, поки є час. Він спливає дуже швидко.

Сертифікати та дипломи