м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей в місті Самбір

Алкоголізм та наркоманія – дві хвороби, які не тільки спричиняють швидку смерть, а й викликають спів залежність у родини. Лікування наркоманії потрібно починати з перших моментів, коли ви помітили прояв захворювання.

Проблема в тому, що наркоман або алкоголік не визнають свою залежність. При цьому можуть вміло виправдовувати пияцтво та маскувати прийом препаратів. Тому, щоб підтвердити свої підозри, краще звернутися до наркологічного центру. Наші психотерапевти проконсультують, як розпізнати захворювання на 100 %. І якщо проблема підтвердиться, то вони допоможуть найти шлях та потрібні слова, щоб людина сама вирішила пройти лікування алкоголізму чи наркоманії.

Лікування алкоголізму Самбір

Дуже багато людей вважають, що вистачить виведення із запою, і людина потім не схоче пити. Але проходить час, іноді ремісія може бути на пів року, і людина знов випиває. Не допомагає навіть, якщо було проведене кодування від алкоголю. Це трапляється тому, що людина не здатна контролювати свою залежність та не вважає себе алкоголіком.
наркологічний центр Самбір
Лікування алкоголізму потребує комплексного підходу.

  • По-перше, ми проведемо детоксикацію, щоб позбавити організм отрути та допомогти почуватися здоровою людиною.
  • По-друге, ми проводимо лікувальні процедури завдяки яким відновлюється організм.
  • По-третє, ми проводимо психотерапію залежностей індивідуальну та групову.

Все це дає можливість не тільки провести лікування алкоголізму, а й надати новий шанс на життя. Вся справа в тому, що ми не лікуємо хворобу. Ми допомагаємо людині усвідомити себе, знайти в собі сили для життя, та знайти щось краще, ніж забуття в алкогольному сп’янінні.

Лікування наркоманії в Самборі

Якщо людина вживає наркотичну речовину та ще не відчуває ломки – вона не визнає свою залежність від препарату. Але вона вже є. Навіть, якщо людина курить марихуану.

Залежність виникає з першого прийому. В випадках вживання солі людина може перетворитися на овоч вже після першої спроби. Тому лікування наркоманії потрібно проводити одразу, як ви помітили ознаки наркотиків.

Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків або алкоголю, то є тільки три кроки, щоб зберегти життя рідній людини.

  1. Телефонуйте в наш реабілітаційний центр, та домовтеся про консультацію у нарколога та психотерапевта.
  2. З’ясуйте, як допомогти своїй близький людині потрапити в наркологічну клініку.
  3. Доставте залежного в клініку та довіртеся досвідченим лікарям.

Сама людина не звернеться за допомогою, тому що не вважає це за потрібне. Під впливом речовини вона почувається щасливо. З цим відчуттям дуже страшно розлучатися.

Лікування ігроманіі в Самборі

Коли людина грає, вона отримує відчуття, схожі з алкогольним сп’янінням. Часто до гри приєднується ще й алкоголь або наркотики. В обох випадках лікування потрібно проводити в спеціалізованому центрі.

Лікування ігроманії проводиться за тими ж кроками, що й інші залежності. Ігроманія може спровокувати різні психічні хвороби. Наприклад, дуже часто ми виявляємо шизофренію або біполярні розлади особистості. Це пов’язано з роботою мозку. Під час гри ендорфін, дофамін та інші медіатори виробляються в величезній кількості. Після гри мозок не може відновитися, він виснажений. Тому людина відчуває важкі наслідки:

  • тривожні стани;
  • депресія;
  • панічні атаки.

Ті люди, яких позбавили гри, можуть скоїти навіть суїцид. Для лікування ігроманії потрібна тільки наркологічна клініка. Тільки в ній лікарі можуть надати допомогу.

Якщо ви це читаєте, та мешкаєте в місті Самбір – звертайтеся. Ми допоможемо вам на всіх етапах. Не гайте час свого життя. Ви вже зараз можете почуватися щасливою людиною.

Сертифікати та дипломи