м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування наркозалежних в Хмельницькому

Психоактивні речовини в сучасному світі, на жаль, є досить популярним «способом» вирішення проблем. Різні види стимуляторів доступні майже відразу в багатьох середовищах, а це означає, що проблема починає торкатися все більшої кількості людей. Наркоманія, тобто прогресуюче захворювання, тісно пов’язане із залежністю від наркотичних речовин або ліків, може навіть призвести до смерті. Багато людей, які хотіли лише спробувати певний наркотик, не змогли самостійно від нього відмовитися. Психоактивні речовини діють надзвичайно швидко, і впоратися з такою проблемою самостійно вкрай важко. Надмірне вживання цього виду препаратів призводить до отруєння організму і його поступового руйнування, що в багатьох випадках закінчується плачевно. Лікування від наркозалежності часто є єдиним виходом, тому зволікати з таким рішенням не варто.

Симптоми наркотичної залежності

Усвідомлення проблеми людиною, яка зловживає наркотиками, є першим кроком до одужання. Лікування від наркоманії призначене в першу чергу для тих, хто хоче повністю позбутися цієї згубної залежності. Варто підкреслити, що в наркологічний центр приймають людей, які усвідомлюють свою хворобу і хоч це буде досить важко, але хочуть з нею боротися.

Щоб розпочати лікування від наркотиків потрібно спочатку вміти розпізнати симптоми проблеми. Такі люди борються з двома аспектами — фізичним і психічним. Залежно від речовини, це може бути лише психологічна залежність, але, на жаль, у переважній більшості випадків проблема також проявляється у фізичній формі.

Однією з перших ознак того, що може знадобитися лікування наркозалежності, є дуже сильна потреба вживати психоактивні речовини. Така людина не в змозі контролювати кількість прийнятих наркотиків або час, коли йому потрібно прийняти наркотик. Наркотична залежність та її лікування є проблемою, яку людина повинна розглянути, коли відчуває негативні наслідки припинення вживання, як ті, що є наслідком фізичної, так і психологічної залежності. Симптоми, які не слід ігнорувати, також включають:

  • повернення до вживання, якщо виникають ефекти відміни,
  • підвищена толерантність до речовини, що приймається,
  • концентрація уваги на вживанні наркотичних речовин, що призводить до відштовхування інших думок і діяльності.

Слід ще раз підкреслити, що навіть явне експериментування з певною психоактивною речовиною може призвести до залежності. Прагнення до наступних доз — навіть малих — змушує їх поступово збільшувати. Ця стадія часто унеможливлює самостійне подолання залежності, тому необхідна терапія для наркозалежних.

Як проходить очищення організму від наркотичних засобів

Детоксикація від наркотиків — це процес, під час якого організм очищається від хімічних речовин. Умовою успішного лікування від наркотичної залежності є контрольована відмова від інтоксикантів і звикання організму до нового функціонування.

Лікування від наркотичної залежності може бути надзвичайно важким і виснажливим як для тіла, так і для розуму. Тривалість цього процесу залежить від багатьох факторів. Наприклад, типу речовини використовуваний, тривалість залежності та загальний стан здоров’я залежної особи

Тривалість процесу детоксикації наркотиків різна і може коливатися від кількох днів до кількох місяців. Багато залежить від типу речовини, якою зловживали, і тривалості залежності. У випадку опіоїдної залежності детокс від наркотиків може бути тривалим і тривати від кількох тижнів до кількох місяців. Для порівняння, алкогольна детоксикація зазвичай триває від трьох до п’яти днів, але, звичайно, вона може бути складнішою та тривалішою у випадку важкої залежності.

Симптоми відміни, спричинені детоксикацією наркотиків, включають, наприклад, конвульсії, галюцинації, надмірне потовиділення, нудоту та блювоту та інші — більш-менш серйозні ускладнення. Професійна та безпечна детоксикація від наркотиків зазвичай потребує професійної медичної підтримки.

Лікування наркозалежних може бути надзвичайно важким для залежної людини, як фізично, так і психічно. У цей період важливо не лише надати психологічну підтримку та велику дозу емпатії та терпіння, а й додаткову допомогу у вигляді медичної підтримки та терапевтичного догляду. У важких випадках детоксикацію можна доповнити фармакологічним лікуванням. Ліки, які призначають пацієнтам, найчастіше спрямовані на полегшення симптомів абстиненції.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування наркоманії у Хмельницькому

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Скільки триває лікування в клініці Хелп

Психологічна терапія та емоційна підтримка є важливим елементом після процесу детоксикації організму. Однак найважливішим етапом терапії є ретельне планування подальших дій. На жаль, сам детокс, хоч і необхідний організму, але недостатній для голови пацієнта, тобто його психіки. Пам’ятаймо, що окрім фізичної залежності, найпоширенішим ворогом хворого є залежність психологічна. Проходження детоксикації – це лише початок шляху до тривалої тверезості. Важливо створити план після детоксикації, який включає подальше лікування, терапію та підтримку. Це може зменшити ризик рецидиву.

Лікування наркоманії в Хмельницькому, незалежно від того, скільки воно триває має проводитися під пильним оком спеціалістів. Це час, коли потрібно оточити залежну людину найбільшою підтримкою.

Центр лікування залежностей Хелп допоможе вам подолати залежність і повернутися до здорового, тверезого життя. Наша спеціалізація включає лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії та інших залежностей.