м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Наркологічна клініка в місті Надвірна

Для того, щоб лікування алкоголізму та наркоманії було вдалим, перш за все потрібно вилучити речовину з життя людини. Тому, наркологічна клініка може бути тільки лікарнею закритого типу. Більш того, вона повинна знаходитеся якомога далі від рідного міста. Чому? Щоб співчуваючи, «друзі» та близькі не змогли дати залежному речовину. Люди, які прожили з алкоголіком чи наркоманом деякий час, дуже бажають, щоб він позбувся залежності. Але можуть самі ж заважати цьому.

Наркологічний центр захищає хворого від втручання в його свідомість, поки вона не стабільна. Залежний проходить дуже важкий період, йому потрібно заново народитися, пережити періоди агресії та жалю до себе.
наркологічний центр Надвірна
Людина не має можливості отримувати те, що вона потребує – алкоголь чи наркотик. Замість них вона отримує лікування медичними препаратами та проходить курс психотерапії. Але бажання забутися та отримати свій «кайф» ще не пішло. Тому перші часи найважчі в клініці.

Це дає відповідь на питання, навіщо класти людину в реабілітаційний центр, а не просто провести виведення із запою та подальше кодування. Якщо залежний не прийняв тверезе життя, він зірветься і нап’ється, навіть, якщо буде боятися болю та смерті від Торпедо.

Що таке психотерапевтичне лікування в наркологічній клініці

Людна, яка жила тільки тоді, коли випивала або приймала наркотики, не розуміє, як можна жити в комфорті в тверезості. Багато залежних приходять за допомогою тільки тоді, коли речовина або алкоголь призвели до трагічних наслідків. Тоді вони розуміють, що потрібно кидати. Але самі зупинитися не можуть.

Найкращий момент для того, щоб людина знайшла в собі мотивацію – це виведення із запою. Тоді вона потребує допомоги, а наркологічна клініка – це єдине місце, де вона зможе це зробити.

Психотерапія допоможе людині зрозуміти, звідки в неї бажання піти від реальності. Психотерапевт навчить справлятися з внутрішніми проблемами, які заважають жити щасливо в реальному, а не в вигаданому світі.

Лікування наркоманії та алкоголізму включає:

  • індивідуальну та групову психотерапію;
  • медичне лікування залежності від алкоголізму чи наркоманії за необхідністю;
  • фізичне лікування наслідків;
  • за бажанням – кодування від алкоголізму.

Людина проживає в комфортних умовах, має змогу грати в футбол, плавати в басейні та відвідувати сауну. Сама наркологічна клініка знаходиться в комфортній зеленій зоні, але не близько від міста Надвірна. Це дає змогу людині перестроїти свій мозок та отримати нові враження, які не пов’язані з місцями, де вона приймала алкоголь.

Що стосується тих, хто грає

Люди починають грати в ігри з малечку. Але не всі стають ігроманами. Дехто грає в комп’ютерні ігри відповідально, отримуючи задоволення від процесу, та не витрачаючи гроші всієї сім’ї. А дехто не може зупинитися, програє своє життя.

Лікування ігроманіі засновано на психотерапії. Тому що люди, що грають в казино, роблять ставки на спорт та інше, не можуть зупинитися. Вони стають заручниками обіцянок, що можна виграти.

Ця людина прагне жити в світі, де нічого не треба робити для того, щоб отримати великі гроші. Вони зупинилися в емоційному розвитку, та найчастіше мають психологію жертви.

Крім того, мозок игромана змінює свій хімічний стан. Під час гри він виробляє велику кількість ендорфінів, що дає задоволення людині. А ось після гри людина почувається спустошеною. Мозку потрібен час на відновлення.

Реабілітаційний центр – це єдина можливість для людини пройти повноцінний курс лікування та психотерапії, зрозуміти себе та знайти своє призначення. І допомогу вона отримує не тільки від психотерапевтів, а й від тих, хто вже пройшов повноцінний шлях до комфортної тверезості.

Сертифікати та дипломи