м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування наркоманії у Львові

Від наркотиків відмовитися важко самостійно. В більшості вони викликають не тільки психологічну, але й фізичну залежність. Коли починається ломка ніхто не думає про лікування наркоманії. Важливе лиш одне – знайти наркотики та вжити тут і зараз. 

Наразі наркотична залежність, яка виникає внаслідок вживання психоактивних речовин, визнана як захворювання в міжнародній класифікації хвороб. Вона включає в себе багато видів та їхніх компонентів. Без вчасного лікування наркоманія може закінчитися смертельно.

Клініка ХЕЛП пропонує лікування наркоманів в три етапи.

 1. Медична детоксикація, що включає очищення організму та подолання симптомів відмовлення.
 2. Повноцінна реабілітація особистості, яка базується на індивідуальному плані та особливому підходу до кожного пацієнта.
 3. Соціальна адаптація, яка забезпечує повноцінний супровід пацієнта після завершення курсу реабілітації.

Але саме головне при лікуванні – бажання та мотивація самого наркозалежного. Саме для цього, якщо ви шукаєте центр лікування наркозалежних Львів, вам потрібно звернутися, щоб зрозуміти, як вмовити наркомана на лікування.

Насильницьке лікування наркоманії в нашій країні заборонено. До того ж, будь-які насильницьки дії не дають результату.

Як відбувається лікування наркоманії у Львові у центрі ХЕЛП

Спочатку проводиться консультування щодо наркозалежності та всіх аспектів її розвитку. Ця бесіда відбувається із родичами хворого.

Якщо людина згодна на лікування, то далі буде особиста розмова пацієнта з психологом. Під час консультації психолог може зрозуміти, наскільки в людини є дійсне бажання позбутися залежності. Далі будуть пройдені кроки лікування.

 1. Проведення комплексу діагностичних процедур для визначення оптимальної та ефективної схеми детоксикації. Іноді все починається саме із детоксикації, коли людина потрапляє із ломкою до клініки.Тому проводиться надання комплексної медичної допомоги для зняття синдрому абстиненції (ломки) та підтримувальна терапія організму після впливу наркотиків.
 2. Психологічна та медикаментозна підтримка. З хворим постійно працює психолог. Важливо, щоб людина не зламалася, а знайшла шлях до тверезого життя. Психолог допоможе виявити негативні думки, проаналізувати не тільки життя в наркозалежності, а знайти відповідь про те, коли все почалося і чому. Важливо, що людина зрозуміє, які потреби вона закривала наркотиками і знайде інший шлях до вирішення питань.
 3. Медикаментозне лікування. Це не тільки про підтримку після відмови від наркотиків. Це ще і лікування ВІЛ, гепатиту та інших хвороб, здобутих протягом вживання.
 4. Фізіотерапевтичні та спортивні процедури для відновлення та підтримки фізичного здоров’я. Річ у тому, що заняття спортом також викликають залежність, але залежність потрібну. Людина отримує адреналін і дофамін, а організм стає більш міцним. Спорт може дозволити людині знайти шлях до викиду негативної енергії.
 5. Моніторинг динаміки одужання для акцентування уваги на ключових проблемах особистості. Так, не всі люди можуть затриматися і пройти лікування наркоманії повністю. Є ті, хто збігає після детоксу, або ті, що витримують два-три тижні. Але є і ті, хто намагається подолати хворобу, мають мрію та мету. Спостерігаючі за одужанням, лікарі можуть змінювати лікування, що дає змогу повністю зійти з ліків.
 6. Реабілітація та соціалізація. Кожен наркозалежний розуміє, що він накоїв та скільки біди приніс близьким. Потрібен тривалий час для того, щоб мати змогу все врегулювати, знайти спільну мову та побудувати відносини в родині. Саме для цього, не тільки наркоман проходить реабілітацію, а і його близькі люди.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування наркоманії у Львові

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Як зрозуміти, що перед вами наркоман

Є декілька ознак, які одразу повідомлять вам, що перед вами людина, яка вживає.

 1. Неприродно широкі або вузькі зіниці.
 2. Постійне носіння одягу з довгими рукавами, навіть у спекотні дні для тих, хто вживає наркотики внутрішньовенно.
 3. Загальний погіршений стан шкіри, нігтів та зубів спостерігається у наркоманів, які тривалий час вживають.
 4. Погіршення інтелектуальних здібностей, мова незрозуміла або дуже спрощена.
 5. Дратівливість та перепади настрою.
 6. Проблеми зі сном, включаючи безсоння.
 7. Втрата інтересу до речей, які колись цікавили людину.
 8. Аморальні або неетичні вчинки та поведінка.

Наркомани не визнають свою хворобу. Вони можуть піти на будь-що, коли їм потрібно дістати наркотики. В стані ломки вони стають небезпечними.

Чому людина починає вживати? 

Кожен, хто приходить до реабілітаційного центру за допомогою, має свою історію. Немає однакової для всіх. Але потрібно розуміти, що людина, яка має високу самооцінку, нормальний психічний та психологічний стане не буде навіть пробувати наркотики.

Лікування наркоманії у Львові починається з того, що людина розповідає, що саме привело її до вживання. Психологічна залежність виникає одразу, з першої спроби. Саме тому наркотики є вкрай небезпечними. 

А заперечення, що крім маріхуани він вживати нічого не буде, це виправдання для себе. Ніхто не думає про те, що відкриє вену у паху, бо до цього, здається далеко.

Якщо ви вирішили провести лікування наркоманії, ціна цього – ваше життя та спокій ваших близьких. Тому не зволікайте. Телефонуйте зараз.