м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Швидке лікування від наркоманії в Луцьку

Однією із головних причин формування залежності у наркомана є відчуття, яке відчуває людина, яка вживає наркотик. Вони виникають саме після попадання в кров психоактивної речовини. В більшості випадках наркоманія лікування починається з оцінювання основних ознак, наявних у хворого. Основні ознаки наявності у людини наркотичної залежності умовно можна розділити на чотири групи:

 • поведінкові ознаки;
 • соціальні ознаки;
 • психічні ознаки;
 • фізичні ознаки.

Починати лікування від наркозалежності слід відразу, коли у людини наявні хоча б одна із перелічених ознак наркоманії.

До поведінкових ознак спеціалісти відносять:

 • відсутність у людини бажання говорити правду про проблему;
 • перепади настрою, раптове збудження, апатія;
 • замкненість;
 • сумнівні знайомі;
 • приховування телефонних розмов.

До соціальних ознак відносять:

 • протизаконні дії;
 • втрата інтересу до роботи, навчання;
 • зміна зовнішнього вигляду;
 • погіршення спілкування з друзями та рідними.

Головними психічними ознаками, при виявленні яких необхідно почати лікування від наркотичної залежності є:

 • галюцинації;
 • виникнення дивних ідей;
 • нестабільний сон;
 • погіршення пам’яті та уваги;
 • дивна реакція на навколишні події.

До фізичних ознак відносять:

 • швидка втомлюваність;
 • хворобливий колір шкіри;
 • хронічні захворювання дихальних шляхів;
 • нетипово звужені/розширені зіниці.

Процес і строк лікування наркозалежності у людини залежить від типу ознак, які перераховані вище, від їх кількості. Чим довше наркоман приймає наркотичні речовини, тим складніше лікування буде відбуватись. При цьому для лікування наркоманії ціна залежить від ступеню залежності хворого.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування наркоманії у Луцьку

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Основні етапи розвитку наркоманії

Перебіг наркотичної залежності нічим не відрізняється від етапів будь-якої іншої залежності. На початкових стадіях наркоман починає вживати психоактивні речовини з більшою частотою, щоб частіше отримувати потрібні йому відчуття. Таким чином, це переходить на постійну основу, у хворого знижуються захисні рефлекси і виникає залежність.

Далі у хворого відбувається психічна залежність. Тобто, психічна потреба прийняти наркотик, так як без нього виникає відчуття дискомфорту. Саме під дією наркотичних речовин людина відчуває себе енергійною, сповненою сил, з’являється ейфорія. Але ці відчуття хибні, і вони з’являються лише коли речовина потрапляє в організм.

При розвитку фізичної залежності лікування від наркотиків займає найбільше ресурсів у спеціалістів. Адже під час розвитку саме цієї залежності, хворі найчастіше страждають передозуванням. Вони потребують все більшої дози для досягнення бажаного ефекту від наркотика, і приймають його більше.

Основні причини наркоманії

Наркоманія формується по єдиному принципу. Але причини виникнення цієї залежності відрізняється в залежності від віку людей. Лікарі пояснюють це особливостями та пріоритетами людей в різний період життя.

В підлітковому віці, людина прагне відчути нові емоції, нові яскраві враження, відчути себе самостійним і дорослим. В більшості випадках, це намагання наслідувати старшим друзям, які мають авторитет серед молодших. В цьому випадку необхідно розуміти, що однією із важливих причин виникнення залежності у дітей, це відсутність уваги від батьків та прагнення таким чином її викликати до себе.

Якщо підліток попадає у компанію друзів, де більшість дітей вже спробували наркотичні речовини, то це вже колективне захворювання. І в таких випадках лікування наркотичної залежності слід починати саме з того, що витягнути дитину з цього оточення.

У дорослих причини спробувати полегшити собі життя таким чином, також є різні. Велике психологічне навантаження, проблеми, які вимагають швидких рішень. Вживання наркотиків дають хибне відчуття спокою та задоволення. Фінансові проблеми, економічні кризи, безробіття можуть змусити людину спробувати наркотик саме для того, щоб «втекти» від реальності.

Дуже часто лікування наркозалежних рідні починають самостійно, намагаючись вмовити хворого відмовитись від вживання наркотиків, поясненням того, що це впливає на його здоров’я. Але як показує практика, без спеціалістів справитись дуже важко.

Яка вартість лікування наркозалежності

Ціна на лікування наркоманії формується клінікою в залежності від програми, яка підбирається для індивідуального випадку. З хворим лікар проводить консультацію. І в залежності від супутніх хвороб, психічного стану залежної людини, від стажу залежності обирається метод і комплекс лікування.

Лікування наркоманів може тривати від декількох днів до декількох місяців. В процесі головним залишається мотивація та правильне лікування. Почати лікування наркоманії в Луцьку в клініці Хелп можна попередньо отримавши консультацію з нашими спеціалістами по телефону.