м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Яремче – лікування алкоголізму та наркоманії

В такому невеликому містечку як Яремче, всі про всіх все знають. І якщо людина починає пиячити, то вона автоматично стає алкоголіком. Чому неможна проходити лікування алкоголізму в своїй громаді? Чому потрібно це робити за межами смт Яремче? Відповідь на ці питання доволі проста. Але потребує роз’яснення.

Наркологічна клініка – це не просто закрита від сторонніх очей територія. До неї не попадає алкоголь, що важливо на етапі лікування та реабілітації. Але є й інші плюси: поруч знаходяться тільки ті люди, які вірять в можливість комфортної тверезості, можуть допомогти та підтримати на всіх етапах лікування.

наркологічний центр Яремче

Найголовнішим в терапії є психологічна допомога. Людина повинна не тільки почувати відторгнення від алкоголю. Вона повинна почуватися повноцінною. А це можна зробити тільки тоді, коли буде прибране почуття вивченої безпорадності, опрацьовані дитячі та інші психологічні травми.

В деяких випадках потрібно буде пройти детоксикацію. Лікування алкоголізму дуже часто починається з виведення із запою, а потім вже проводиться кодування від подальшого пияцтва. Але це все не спрацює, якщо людина буде мати проблеми з психікою,не зможе подолати страхи перед тверезістю, та повернеться в Яремче з неопрацьованими травмами.

Лікування наркоманії

Наркологічний центр ХЕЛП має лікарів, які вже довгий час працюють із залежними від наркотиків. Лікування наркоманії починається з того, що лікар визначає наркотик, який приймає залежний. Це важливо, тому що наркозалежні самі не дуже хочуть про це говорити.

Після цього проводиться детоксикація. Вона дозволяє очистити кров та внутрішні органи від отрути, відновити функціонування внутрішніх органів і систем, та прибрати ломку.

Реабілітаційний центр дає змогу залежному пройти повноцінний курс лікування, знайти своє місце в житті, зрозуміти, чому він тікав від життя та ховався за наркотиками.

Для того, щоб людина почувалася комфортно, могла повернутися до громади в Яремче і не відчувала на собі засуджуючих поглядів, вона повинна пройти повноцінний шлях до себе, сприйняти та зрозуміти саме себе.

Лікування наркоманії – довгий процес. Він може включати в себе метадонову терапію, яку не можна проводити за межами клініки. Крім того процес відновлення психологічного, психічного та фізичного стану залежіть від багатьох факторів: віку хворого, стажу залежності, наявних хвороб, та бажання покинути наркотики.

Чим раніше почнеться лікування, тим більше можливостей буде на те, що хворий отримує майбутнє та якісне життя для себе, та своєї родини.

Ігроманія – чому наркологічна клініка

Здавалося б, ігромани не приймають алкоголь та наркотики. Чому їм потрібне психологічне та фізичне лікування? Вся справа в тому, що під час гри в мозку людини випрацьовуються нейромедіатори, такі як дофамін та серотонін. Тому людина відчуває ейфорію, піднятий настрій, та кайф.

Коли гра закінчена, то настрій падає. У людини нема сил ні на що. Світ здається не таким яскравим, а вона все бачить в сірих тонах. Мозок не здатний швидко відновитися і почати виробляти гормони, які підтримують якісне життя. Це душе схоже на біполярний розлад, який сам ніколи не пройде.

Що потрібно зробити?

По-перше, людина має бути ізольована від будь яких гаджетів.

По-друге. Ломка виникне неодмінно, тому ми маємо надати медикаментозну швидку допомогу. Якщо цього не робити, то може виникнути затяжна депресія, наслідки якої невідомі.

По третє, людина повинна навчитися жити в реальному світі.

Допомогти вибратися з гри: ставки на спорт, казино, онлайн ігри тощо, можна тільки за допомогою спеціалістів. В нашому реабілітаційному центрі можна пройти лікування ігроманії та навчитися жити без гри в комфорті з собою.

Ми можемо допомогти вам та вашім близьким вже зараз. Не гайте часу – він в вас зараз на вагу золота.

Сертифікати та дипломи