м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей в Мукачево – клініка ХЕЛП

Залежність від алкоголю розвивається поступово. Людина впевнена, що здатна контролювати свій стан та може кинути пити в будь-яку мить. Вона впевнена в тому, що не алкоголік. І це перше, що не дозволяє провести повноцінне лікування алкоголізму. Але є ще ціла низка факторів, які не дають прийняти рішення н користь терапії.

Наркологічна клініка лякає. Крім того, вона не знаходиться в Мукачево, і для людини це є великий стрес. Це повна переоцінка свого життя, свого минулого. А ще боляче дізнаватися, що ти спричинив біль близькім та живеш у вигаданому світі.

наркологічний центр Мукачево

Коли настає період ремісії, вам здається, що все буде добре. Що ваша близька людина повернулася. Але проходить час, і він вже не може не пити. Від нього тхне агресією, він звинувачує вас у своїх бідах та зламаному житті. Він находить виправдання для себе і знов йде в запій.

Вмовити лікуватися від залежності в період ремісії не вдасться. А ось виведення із запою – це саме той час, коли ви можете щось вдіяти. Викликайте наших лікарів, і ми зможемо не тільки вивести із запою, але й вмовити хворого на подальше лікування.

Що до кодування, то його можна проводити тільки після надання психологічної допомоги. Без цього людина може зірватися, що приведе до тяжких наслідків для фізичного здоров’я.

Лікування наркоманії – що можна зробити

Жоден наркоман не вважає себе залежним. Він гадає, що живе на повну. Причини для наркоманії різні. Найчастіше, це вади виховання, коли людина у дорослому або у підлітковому віці має комплекс Бога або навпаки, має синдром жертви. В будь якому випадку, психотерапія починається одразу після зняття ломки.

Найгірше, що може зробити наркоман, це втягнути в своє життя інших людей. Це не тільки співзалежність. Деякі люди вмовляють близьких спробувати наркотик, тим самим поширюючи наркоманію в суспільстві.

Лікування наркоманії та алкоголізму – це повна перебудова свідомості, людських цінностей та відношення людини до себе та світу. Програма 12 кроків стала самою дієвою в цьому процесі. Ми не використовуємо її буквально, підстроюємо під кожного нашого пацієнта, щоб мати максимальний ефект.

Перший місяць самий важкий для залежного. Якщо після детоксикації він вийде в світ, то перше що робить – прийме наркотик. Тому наркологічний центр ХЕЛП – заклад закритого типу. До нас на територію не потрапляють наркотики та алкоголь, і це для деяких хворих дуже важко пережити. Але ми вміємо допомагати тим, хто опинився в залежності.

Групова терапія є необхідністю для наркоманів чи алкоголіків. Будь яка залежність, викликана на фоні гострої травми, має обговорюватися. Її не можна ховати в собі, тому що вона буде роз’їдати людину, не даючи спокою. Крім терапії індивідуальної та групової, ми використовуємо інші методи: арт-терапія, трудотерапія, заняття спортом та інші засоби, які можуть допомогти людині позбутися залежності.

Що стосується гри

Ігромани не вважають себе залежними, як алкоголіки та наркомани. Про реабілітаційний центр вони також не хочуть навіть слухати. До того ж, під час перерви в грі, людина почувається недобре, в неї можуть виникати депресія, агресія на себе та інших.

Насамперед, лікування ігроманії починається в кабінеті психіатра. Тому що людина вже страждає на біполярний розлад, а це справа психіатрії. Одночасно залежний відвідує психотерапевта, який допомагає позбутися залежності на психологічному рівні.

Якщо ви шукаєте, де пройти лікування ігроманії в Мукачеві, то телефонуйте нам. Ми працюємо з підлітками та дорослими людьми, які самі не можуть звільнитися від залежності та потребують допомоги. Наші лікарі мають досвід праці понад 10 років, та гарні результати, які ви зможете побачити на власні очі при зверненні.

Сертифікати та дипломи