м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Ігроманія — проблема, яку варто лікувати у Львові

Ігрова залежність є психологічною проблемою. Вона викликає в людини постійне бажання грати в азартні ігри, не звертаючи увагу на сімейні та соціальні цінності. Сьогодні така хвороба є досить поширеною, адже сучасний світ наповнений комп’ютерними технологіями, і в кожного є доступ до ігор. Заручниками ситуації стають не тільки дорослі люди, а й діти, підлітки, зрілі особистості. Лікування ігроманії у Львові — це кваліфікована допомога, яка вирішує навіть надскладну проблему.

Ігроманія також може приводити до інших психологічних захворювань — шизофренії та депресії. Є декілька різновидів лудоманії, серед яких популярною є залежність від комп’ютерних ігор. Вона особливо небезпечна для підлітків, оскільки може зруйнувати психіку. Тому якщо вже виникає залежність, варто звертатися за допомогою, не зволікаючи часу. Кодування від ігроманії є дієвим способом, щоб позбутися цієї важкої проблеми.

Способи виявлення ігроманії на початку

Як і будь-яка хвороба, лудоманія має свої симптоми, які можуть насторожувати самого гравця і його родину. Наявність хоча б одного з них має стати приводом, щоб пройти лікування ігроманії. Це:

  • часте згадування про гру, постійні думки про неї;
  • після відмови або переривання гри, людина стає роздратованою, злою та агресивною;
  • відсутність інших інтересів, зацікавлення до різних видів відпочинку;
  • відмова від сну на користь проведення часу у грі;
  • тривалий час за комп’ютером.

Якщо не контролювати час проведення за іграми, то це приводить до залежності. Особливо, дуже страждають діти. Тому постійний контакт з рідними людьми, спільний відпочинок та живе спілкування повинно бути обов’язковою складовою життя. Лудоманія лікування потребує, як і інша хвороба, не слід це недооцінювати.

Є й інша небезпека азартних ігор — втягування себе та близьких у фінансові проблеми. Постійне бажання відігратися, зростання ставок та неможливість зупинитися стають причинами банкрутства і злодійства. Тому варто задумуватися про лікування від ігроманії вже на ранніх стадіях.

Які існують методи лікування лудоманії

Працювати над даною проблемою варто. Це може бути складно, але результат перевершить усі сподівання. Слід підібрати комплексний підхід до терапії. Якщо не вдалося побороти цю хворобу на ранній стадії, то треба чимало часу та сил, щоб позбавитися від залежності.

Якщо було прийнято рішення вилікувати людину від ігроманії, то спочатку треба звернутися до спеціалістів, які мають досвід не одного десятка пацієнтів. Завдяки професіоналізму лікарів та підтримці близьких можна добитися гарного результату.

Нові технології та індивідуальна авторська методика лікування допомагають людям позбутися такої проблеми та розпочати нове життя. Спеціалісти надають мотивацію і чіткий план зцілення.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування ігроманії у Львові

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Етапи лікування залежності від ігор у Львові

Як і будь-яка терапія, лікування ігроманії у Львові складається з кількох етапів, що призводять до покращення самопочуття пацієнта. Серед них:

  1. Усвідомлення залежності. Для початку лікування, людина повинна зрозуміти, що в неї є проблема. Зазвичай самостійно неможливо до цього дійти. Тому психолог проводить розмову та допомагає усвідомити серйозність розладів та проблем з психікою.
  2. Комплекс терапій від психолога — направлений на стабілізацію психічного стану людини.
  3. Курс терапії — використовується в разі важкої форми залежності. Він включає також і прийом медикаментів.
  4. Період реабілітації. Допомагає закріпити результат, включає профілактичні дії, налагоджує різні сфери життя. Проводиться для запобігання рецидивам.

Кодування від ігроманії у Львові не тільки допомагає подолати залежність, а й знайти шлях, на якому людина буде щаслива та впевнена в собі.

Якщо в сім’ї виникає підозра на наявність такої проблеми у дитини чи дорослого, варто відразу шукати підтримку спеціаліста. Не слід затягувати звернення до фахівця або соромитися такої залежності. Професіонали своєї справи мають багаторічний досвід роботи з такими проблемами.

Різновиди ігроманії

Ігроманія лікування має від різного виду даної залежності. До прикладу, соціальні мережі є проблемою сучасних підлітків. Особливо, заручниками стають дівчата. Соцмережі формують їх світогляд. Вони розглядають там те, що хочуть для свого життя. Часто проводять порівняння себе з картинкою, що впливає на свідомість. Основною проблемою є заперечення себе, як особистості. На цьому фоні розпочинається розлад психіки та харчової поведінки. Ця залежність закладається в тому, що людина не отримує досвід живого спілкування. Вона створює для себе картину світу, що не відповідає дійсності, і обирає героя або персонажа, на якого хоче бути схожою.

Другим видом залежності є комп’ютерні ігри. Сьогодні вони є дуже реалістичними, і відірватися від них є неможливим. Людина не помічає часу та реальності.

Ставки на спорт, гра в казино та карти є також видом залежності. Людина бажає виграти, тому грає, поки не витратить всі свої гроші. Є випадки, коли великі програші приводять до самогубства.

Суть хвороби полягає в патологічній тязі до ігор — азартних чи комп’ютерних. Вона виражається в поступовому наростанні. Якщо людина не має фізичних симптомів, то це не зменшує патологічний стан при хворобі. Як результат у неї зменшується коло інтересів, звужуються особисті зв’язки, страждає фінансова сфера, знижується значущість різних цінностей. Людиною опановує лише одне бажання — грати, а всі інші сторони життя відходять на другий план. В такому випадку ігроманія лікування в Львові має початися з перших днів, як було помічено симптоми.

Якщо вчасно не розпочати розв’язувати проблему, то вона буде посилюватися та матиме критичні руйнівні наслідки. Це може бути розлад нервової системи, порушення психічного стану та ще більша залежність від ігор.

На лікування ігроманії ціна є індивідуальною. Все залежить від складності проблеми. Щоб дізнатися вартість, необхідно звернутися в нашу клініку по телефону. Кваліфіковані консультанти дадуть відповіді на всі запитання.