м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування наркоманії в Ужгороді

Наркоманія — хронічне прогресуюче захворювання, яке пов’язане із вживанням наркотиків. У міру прогресування наркозалежності хвороба продовжує розвиватися. І якщо залежного залишити напризволяще, йому неодмінно стане гірше. Лікування наркоманії в Ужгороді проводиться під наглядом спеціалістів. І це не варто відкладати, тому що на початкових стадіях можливо швидше звільнити людину від негативних залежностей.

Які стадії наркотичної залежності?

Період звикання до наркотичних речовин можна розділити на кілька етапів. Перший – ініціація, тобто одноразовий контакт з наркотиками. Експериментальна фаза відбувається, коли людина приймає речовину кілька разів. У цій ситуації людиною все ще керує цікавість і бажання поглибити позитивний досвід. Регулярне вживання наркотиків – це коли препарат приймається через короткі проміжки часу, регулярно та у високих дозах. Починають з’являтися проблеми, в основному фінансові. Фаза залежності є останньою. Тут залежна людина вже не в змозі самостійно прийняти рішення припинити прийом наркотиків. Абстиненція призводить до появи психосоматичних симптомів — тривоги, депресії, поганого настрою, нервозності, галюцинацій

Детоксикація організму після прийому наркотиків

Детоксикація організму є одним із етапів лікування наркозалежності. Найважливішим кроком є ​​розуміння вашої проблеми та бажання залежної людини шукати лікування. Чим раніше, тим краще, і терапія може виявитися набагато ефективнішою. Лікування від наркоманії можна розділити на короткострокове, середньострокове і тривале. Першим етапом терапії зазвичай є детоксикація , тобто детоксикація організму. Це дозволяє не тільки пережити важкий період абстинентного синдрому, а й покращує самопочуття та мотивує боротися із залежністю. На самому початку з пацієнтом проводиться бесіда. Протипоказання та курс лікування визначаються залежно від поточного стану здоров’я та поведінки. У багатьох випадках проводяться додаткові дослідження, такі як:

 • ЕКГ;
 • аналіз крові;
 • психологічні тести;
 • рентген внутрішніх органів, які могли бути пошкоджені внаслідок прийому небезпечних речовин.

Визначити час, який займає наркотична інтоксикація, складно. Адже все залежить від індивідуальних схильностей. Однак на це значною мірою впливає тяжкість залежності, загальний стан здоров’я та тип споживаних речовин. Лікування наркоманів за допомогою детоксикаційної терапії призначено для людей, які не можуть припинити прийом наркотиків, мають сильні симптоми потягу і мають ознаки синдрому відміни.

Як проходить лікування наркозалежних

Лікування від наркозалежності проводиться індивідуально з кожним пацієнтом і під суворим контролем лікаря. Після зняття синдрому відміни людина не розлучається з наркотичною залежністю. Не існує чарівного уколу, який допоможе раз і назавжди забути про прийом наркотиків. Бажання стає ще більш інтенсивним, якщо залежний опиняється в тому ж середовищі, з якого він вийшов. Тому важливо, щоб після процесу детоксикації пацієнт пройшов повний реабілітаційний цикл.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування наркоманії у Рівному

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Анонімне лікування наркозалежних

Незалежно від причин наркоманії, залежні потребують лікування, і чим раніше вони почнуть лікування, тим більше у них шансів на повне одужання. Наша клініка спеціалізується на боротьбі з залежностями, гарантуючи пацієнтам, перш за все, анонімність послуг. Ніхто, крім пацієнта та його найближчих родичів, не дізнається про діагноз, тривалість перебування та курс лікування. Лікування наркозалежних проходить на закритій території, де знаходяться:

 1. Місця для прогулянок.
 2. Просторі кімнати для сну та відпочинку.
 3. Окремі кімнати для зустрічей з психологами.
 4. Сучасні зали для тренувань, адже підтримка хорошої фізичної форми для людей, які виліковуються від наркотичної залежності, відіграє величезну роль.

Вартість лікування від наркозалежності може відрізнятись в залежності від етапу захворювання та методів лікування, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Як лікується наркозалежність?

Наша клініка пропонує пацієнтам комплексний підхід до позбавлення від наркотичної залежності, що дозволяє відновити нормальну роботу внутрішніх органів і систем, а також досягти внутрішньої гармонії та підготуватися до повернення в суспільство. Лікування наркотичної залежності проводиться в кілька етапів:

 1. Фахівці оцінюють стан пацієнта і призначають необхідні обстеження та аналізи для оцінки загального стану.
 2. За результатами діагностичних процедур лікарі рекомендують заходи щодо детоксикації організму та полегшення абстинентного синдрому. Фармакотерапія проводиться в стаціонарних умовах з використанням сертифікованих препаратів та постійного медичного спостереження.
 3. Після стабілізації стану залежний отримує підтримуючі препарати. На цьому етапі залучаються психологи і говорять про необхідність проходження програми реабілітації від наркозалежності, щоб запобігти рецидиву. Співробітники центру відповідають на всі запитання та розвіюють хвилювання, отримуючи інформовану згоду на продовження лікування.

Разом з іншими учасниками терапії та психологами наркозалежний вчиться приймати свою хворобу, дізнається про її причини, усвідомлює необхідність відмови від психостимуляторів і виробляє внутрішню установку на ведення здорового способу життя. Наші спеціалісти допомагають колишнім залежним змінити світогляд, заново навчитися взаємодіяти з іншими членами суспільства та стати більш стійкими до стресових ситуацій.