м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей у місті Делятин

Лікування алкоголізму та наркоманії не можна здійснювати в своєму місці. І на те є декілька причин.

Перша – знаходячись в знайомих місцях, людина не може переключитися. Дуже важко лікуватися від залежності, коли все навкруг нагадує тобі про часи прийому алкоголю. Те саме стосується наркоманії.

Друга – людина завжди може кинути лікування, зірватися, швидко знайти алкоголь чи гроші на нього. І вся терапія буде безглуздою витратою часу. Як і в першому випадку, це стосується будь-якої залежності.

наркологічний центр Делятин

Якщо ви знаходитеся в місті Делятин та шукаєте де можна провести кодування від алкоголізму – телефонуйте.

Наркологічна клініка, яка знаходиться далеко за межами міста – найкращій вихід. Крім того, що в клініку не доходять наркотики чи алкоголь, людина має можливість повністю поринути залежності.

Але в лікуванні постає важливе питання: жоден алкоголік себе не вважає залежним, що робить терапії взагалі неможливою. Для того, щоб хворий вернувся до наркологічного центра, потрібно бажання, а в людини його немає.

Вмовити хворого на лікування, можна в той час, коли вона потребує виведення із запою. Процедуру можна провести вдома, якщо ви викликаєте нашу бригаду. В нас працює психотерапевт, який вміє мотивувати на подальше лікування та кодування від алкоголізму.

Лікування від наркоманії

Наркоманія – залежність, яка призводить до смерті швидше, ніж алкоголь. Наркомани помирають не тільки від передозування. Внутрішні хвороби на тлі наркотиків розвиваються скоріше, залежні часто страждають на ВІЛ та гепатит. Ті, хто приймає наркотики внутрішньовенно, можуть заразитися на сепсис. А крім того, наркоман може померти під час ломки, якщо не зняти її будь-якими засобами.

Лікування наркоманії вкрай важливо проводити в наркологічній клініці. Бо як тільки проходить ломка, наркоман одразу шукає можливість прийняти нову дозу наркотику. Тому що фізичний біль знімається швидко, але психологічна залежність сама не пройде.

Лікування наркоманії одразу після зняття ломки та детоксикації, психологічне та психіатричне. До того часу, поки людина сама не почне сприймати тверезе життя за норму, не навчиться жити в ньому з комфортом, вона не зможе кинути наркотики.

Для тих залежних, що довгий час приймали опій або його похідні, може бути проведена метадона терапія. Це поступове зниження наркотичної речовини, яке дає змогу легше перенести відмову від залежності. І це можна проводити тільки в наркологічному центрі.

Що стосується ігроманії

Для лікування ігроманії в наркологічній клініці створені всі умови. Відмова від гри у багатьох залежних викликає депресивний стан, агресію, направлену на зовні або на себе, страх, панічні атаки та психоз. Для того, щоб впоратися з таким станом хворих, лікування проводить лікар-психіатр.

Реабілітаційний центр – це можливість для багатьох залежних не тільки позбутися хвороби, а й зрозуміти, що людина чекає від життя насправді. Основа лікування в центрі ХЕЛП – психотерапія. І не тільки залежностей. Головне, щоб людина відчула, що вона варта жити щасливо, що може керувати собою та своїми звичками, і що в її залежності ніхто з оточуючих не винен.

Що по спів залежності?

Для того, щоб відновити свій психічний стан, близьким залежного потрібно пройти відновлення. Бо вони дуже довго страждали через наркологічну хворобу або алкоголізм своєї близької людини.

Для цього родичам потрібно звернутися в реабілітаційний центр за консультацією психотерапевта. Чи обов’язково це? Якщо ви бажаєте налагодити своє життя, то так.

Якщо ви зараз це читаєте, то допомога вам вже потрібна. Телефонуйте! Не гайте часу. Лікування залежностей можливе тільки в наркологічному стаціонарі.

Сертифікати та дипломи