м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Наркологічний центр в Дрогобич – лікування наркоманії та алкоголізму

Багато хто вважає, що для лікування алкоголізму потрібно виведення із запою, і на цьому все скінчиться. Але вже через кілька тижнів людина стає незносною. Вона дуже агресивно реагує на оточуючих, зривається, стає замкнутою. В такому випадку зрив та повернення до алкоголю – справа кількох днів. Всі, хто живуть поруч за алкоголіком, вже знають його графік запою. Але нічого не роблять, щоб його спинити.

Чому так? Єдине лікування алкоголізму, яке приносить результат – це психологічна терапія та кодування від запою в наркологічній клініці.

наркологічний центр Дрогобич

Алкоголізм – хвороба психологічна, тому для її лікування потрібна комплексна психотерапія. Вона допоможе:

  • знайти причину залежності, яка може тягнутися як з травм у дорослому віці, так і з дитинства;
  • допомогти позбутися впливу травматичних подій;
  • прийняти свою залежність, та звільнитися від неї.

Ми працюємо за програмами, які розробили наші фахівці. Наркологічна клініка ХЕЛП надає можливість не тільки вилікуватися від алкоголізму, а й стати щасливою людиною, яка може жити в комфорті з собою та оточуючими.

Лікування наркоманії Дрогобич

Наркомани не вважають себе залежними. Вони впевнені в тому, що самі керують своїми бажаннями вживати наркотики, навіть, коли в них починається ломка. Тому вмовити наркомана на лікування в наркологічній клініці дуже важко. Допоможе тільки правильний підхід до хворого.

  • По-перше, вам потрібно зрозуміти, що наркологічний центр надає можливість лікування, що тут ніхто не знущається з залежних, а також, що їм допомагають.
  • По-друге, лікування наркоманії проходить анонімно. Ми не надаємо ваші данні третім особам.
  • По-третє, вмовити наркомана на лікування можна тільки в той час, коли він страждає на ломку.

Якщо в вас не виходить – не гайте час. Ми зможемо вам допомогти, якщо ви звернетесь до нас вчасно.

Програма лікування наркоманії заснована на відомому методі «12 кроків до тверезості». Але всі люди різні, у всіх різні проблеми та мотиви. Тому під кожного ми змінюємо психотерапевтичний напрямок, щоб отримати найкращій результат.

До складу входить:

  • індивідуальна психотерапія;
  • групова психотерапія;
  • арт та трудотерапія.

В реабілітаційному центрі люди вчаться вирішувати всі свої проблеми самостійно, не перекладати їх на інших, бути відповідальними, перш за все, за своє життя. Тільки таким чином, знайшовши себе в цьому світі, наркозалежний зможе відмовитися від наркотику.

Як ликується ігроманія

Гра стає все ближче до кожного. З моніторів вам одразу пропонують великі виграші, а на рахунок кидають величезні суми бонусів, щоб людина змогла почати. У кого слабка психіка, занурюються в гру одразу. Людина вже не помічає де та грань між реальністю та грою. Програється все: гроші, будинки, бізнес.

Коли людина перестає грати, вона не може оговтатися одразу. З’являється депресія, підкріплена страхом за майбутнє та соромом – що я наробив. Єдине бажання відігратися та отримати задоволення, яке схоже з наркотичним.

Лікування ігроманії відбувається за тією ж програмою, що й інших залежних. Реабілітаційний центр ХЕЛП допомагає позбутися людям залежності не тільки на психологічному, але й на психічному рівні.

Психіатр допоможе відновити свій стан. За допомогою ліків можна позбутися депресії, паніки, привести в нормальний режим роботу мозку.

Якщо в вашій родині є залежний – телефонуйте. З наркоманією, алкоголізмом, ігроманією не можна впоратися самостійно, сидячі вдома в місті Дрогобич. Тільки психотерапевтичне лікування в стаціонарі може допомогти позбавитися хвороби.

Сертифікати та дипломи