м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування від алкоголізму в Луцьку

Прийняття рішення про лікування алкогольної залежності непросте і викликає багато емоцій. Це також пов’язано з міфами навколо перебування в лікувальному центрі, які найчастіше далекі від істини. Це може викликати тривогу і бути джерелом стресу, хоча насправді боятися нема чого. Перебування в такому центрі є найкращою та найефективнішою формою терапії для лікування від алкоголізму в Луцьку, яку можна використовувати.

Характерні симптоми алкогольної залежності

Залежність часто діагностується лише тоді, коли алкоголь викликає серйозні фізичні та психічні симптоми у пацієнта, руйнує його сімейні стосунки та репутацію в професійному середовищі. Багато людей заперечують наявність у них проблеми з надмірним вживанням алкоголю, тому перш ніж лікувати алкоголіка, дуже важливо знати симптоми цього захворювання. Серед основних симптомів алкоголізму вважаються:

 1. Тяга до алкоголю — непереборне бажання випити чергову порцію алкогольного напою.
 2. Відсутність контролю над випивкою — алкоголік тягнеться до ще однієї чарки, навіть якщо раніше припускав, що вип’є лише кілька склянок.
 3. «Надмірне пияцтво» — людина вживає алкоголь, щоб полегшити наслідки попереднього вживання алкоголю.
 4. Поява абстинентного синдрому — нудота, тремтіння м’язів, проблеми зі сном, пітливість, занепокоєння, нервозність, розширення зіниць.
 5. Підвищена толерантність до алкоголю — алкоголік, який має 1,5 проміле в крові, не створює враження п’яного.
 6. Вживати все більше і більше алкоголю, незважаючи на те, що такі дози шкідливі.
 7. Зосередження виключно на пияцтві — нехтування родиною, друзями, хобі.

Вже 3 симптому з наведеного списку вказують на захворювання і необхідність лікування алкоголізму.

Детокс від алкоголю

Анонімне лікування від алкоголізму часто починається з алкогольної детоксикації. Його можна проводити як в закритих приватних центрах, так і в спеціалізованих стаціонарних палатах. Під час детоксикації організм позбавляється від токсинів, повертається до рівноваги, і залежний стає тверезим. Детокс — надзвичайно важливий момент у терапії, але не в кожному випадку він необхідний. Все залежить від конкретної ситуації і рівня залежності. У багатьох випадках детоксикація проводиться, щоб позбутися алкогольної залежності та створити можливості для подальшого лікування. Тривале пиття значно навантажує ресурси організму, тому під час очищення ви будете отримувати крапельниці з вітамінами та мінеральними солями. Під час детоксикації можуть виникнути симптоми, характерні для синдрому відміни, наприклад, безсоння, головні та м’язові болі, нудота, блювота, напади тривоги, марення тощо. Ключовим на цьому етапі є належний медичний та догляд. Фахівці з відповідним досвідом підберуть ефективні та безпечні препарати для полегшення симптомів. Це дозволить вам комфортно пройти детоксикацію. Приватний заклад, окрім забезпечення належними ліками, забезпечує ще й доброзичливу атмосферу, якої часто бракує державним закладам охорони здоров’я. Варто зазначити, що у процесі відновлення відіграє людський фактор. Після завершення детоксикації рекомендується негайно приступити до психотерапії.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування алкоголізму у Луцьку

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Чому варто обрати кодування від алкоголю в Луцьку?

Кодування від алкогольної залежності — це зазвичай найшвидший спосіб вирішити проблему. Ліки від алкоголізму повинні бути точно адаптовані до потреб конкретного пацієнта. При складанні тактики при лікуванні алкоголізму фахівець враховує:

 • мета терапії;
 • загальний стан здоров’я пацієнта;
 • стан психічного здоров’я пацієнта;
 • спосіб життя;
 • ліки, що приймаються при інших станах;
 • історія боротьби з алкоголізмом;
 • режим пиття.

Також буде проведено медичну консультацію та комплексне обстеження, що включає діагностику:

 • кров (морфологія);
 • серцево-судинна система;
 • нервова система;
 • дихальна система.

Після того, як людина потрапить в клініку розпочнеться терапевтична програма. Під час вашого перебування вона буде перебувати під наглядом кваліфікованого персоналу, який спеціалізується на лікуванні залежностей. Зазвичай команда складається з лікарів, медсестер, терапевтів і психотерапевтів. Залежно від індивідуальних потреб організовуються заняття, що включають групову та індивідуальну психотерапію.

Чи обов’язкове лікування від алкоголізму?

Кодування від алкоголізму в центрі Хелп за визначенням має бути абсолютно добровільним. Якщо це робиться з примусу, то менша ймовірність успіху. Пацієнт, який усвідомлює свою проблему, більш охоче йде на співпрацю з терапевтами. Йому легше очистити свій організм і перебудувати свій спосіб функціонування. Спробуйте поговорити з залежною людиною. Якщо ситуація серйозна і ви можете зібрати докази прогресуючого захворювання, можна звернутися за примусовим лікуванням.

Чому варто звернутись за допомогою в наркологічний центр Хелп

Приватне лікування алкозалежних відрізняється від лікування, що фінансується Національним фондом здоров’я, не лише тим, що пацієнт несе витрати на лікування. Послуги, які надаються в звичайних лікарнях, мають багато обмежень, які можуть зменшити реальні шанси подолання залежності.

В нашому центрі пацієнти можуть скористатися послугами спеціалістів вищої кваліфікації та низкою додаткових зручностей, недоступних під час компенсованої терапії. Кодування від алкоголізму ціна якого вважається доступною, також не може проводитись в звичайних державних лікарнях.

Перешкодою для тверезості можуть також стати тривалі терміни прийому в громадські заклади. Буває так, що часу гаяти нема і заради здоров’я та життя потрібно діяти негайно. Приватний центр Хелп зазвичай може приймати пацієнтів негайно. Він також пропонують вищий стандарт розміщення та анонімності. Це підвищує психічний комфорт пацієнта та сприяє терапії.