м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр для лікування залежностей у Чернівцях

Якщо ви мешкаєте в Чернівцях, та вам або вашій близькій людині потрібна допомога від залежності – звертайтеся в наркологічний центр ХЕЛП. Лікування алкоголізму чи наркоманії вдома неможливо!

Що можна зробити без клінічних умов, так це виведення із запою. Лікарі приїдуть до вас додому й проведуть процедуру детоксикації. Але треба пам’ятати, що це не є лікуванням. Це тільки можливість позбавити організм токсинів та відновити роботу внутрішніх органів. Алкоголізм – це залежність по-перше психічна, а по-друге вже фізична. І як тільки людина буде відчувати фізичне полегшення, її психологічний стан загостриться. Саме тому виводити с запою краще в реабілітаційному центрі, де є постійний нагляд за пацієнти та своєчасна допомога.
наркологічний центр Чернівці

Залежність криється на глибинному психологічному рівні. Спровокувати її могло все від дитячої травми і ПТСР до острого травматичного синдрому. Найчастіше алкоголіки, люди, які не хочуть брати на себе відповідальність за своє життя та дії. Вони звинувачують оточуючих в своїх проблемах та негараздах. Для того, щоб людина могла жити в тверезості комфортно, їй потрібно зрозуміти себе, та як жити далі, знайти свої прагнення та мати сильну мотивацію.

Ми пропонуємо лікування алкоголізму в декілька етапів. В деяких випадках ми кодуємо від алкоголізму. Але без того, щоб людина пройшла курс психотерапії, кодування не завжди дає той самий результат, якого від нього чекають.

Лікування наркозалежності

Наркозалежних теж неможна лікувати вдома. До того ж отруєння може нести більш складні наслідки, ніж при алкоголізмі. Тому лікування наркоманії ми проводимо за системою 12 кроків тверезості та під наглядом різних за фахом лікарів.

Наркологічна клініка знаходиться у зеленій зоні, доступу до наркотиків на території немає. Для того, щоб полегшити фізичний стан наркозалежного, ми використовуємо препарати, які призначає психіатр. І це може бути як замісна метадонова терапія, так і інші препарати. В деяких випадках ми проводимо УБОД, якщо для того є медичні показання.

Курс лікування наркоманії починається одразу після детоксикації. З хворим працює психіатр і психотерапевт, який може знайти тригери та інші внутрішні проблеми, з якими надалі людина має працювати.

Навіщо потрібен психолог

Людина не завжди розуміє, що підштовхнуло її на шлях самознищення. Тільки в відвертій бесіді можна знайти першопричину, яка не дає кинути наркотики. А потім починається довгий та нелегкий шлях пізнання себе.

Всі, хто проходив програму 12 кроків, знають – вона працює. Однак, працює вона тільки тоді, коли ви займаєтесь з терапевтом, який вміє її удосконалювати та змінювати під вас.

Ігрова залежність

Реабілітаційний центр створений для всіх, хто не може позбутися залежності, в тому числі і від гри. На жаль, більшість ігроків мають проблеми психіки на рівні хімічної залежності. Це дуже схоже на біполярні розлади, які людина контролювати не може.

Навіщо ізолювати ігрока від суспільства? Гра поширюється. В кожного є можливість ставити на спорт, грати на Форекс, в онлайн казино. Якщо в людини є смартфон, то це завжди буде для залежного дратуючим фактором, він не зможе відмовитися від гри самостійно.

Лікування ігроманії, ціна якої залежить від тривалості, проводиться в реабілітаційному центрі. Для терапії також використовується програма 12 кроків.

Переваги реабілітаційного центру

Лікування проводиться повністю анонімно. Ми використовуємо психотерапію як індивідуальну, так і групову. Це допомагає впоратися з залежністю, та зрозуміти, що людина не одна в всесвіті, і завжди може отримати допомогу.

Допомога близьким – ще один напрямок наркологічного центру. Люди, що прожили поруч з залежним тривалий час, мають проблеми з прийняттям себе та своєї близької людини. Багато хто має співзалежність, якої потрібно позбутися. З цим допоможуть наші психотерапевти. Вони навчать, як жити далі, допоможуть відновити психічний стан, та навчать спілкуватися з залежним.

Якщо в вашій сім’ї є залежна людина, не вагайтеся. Чим більше часу ви витрачаєте на вагання, тим важче становиться його хвороба. У випадку з залежностями – час є найголовнішим. Телефонуйте зараз. Не залишайтеся на одинці.

Сертифікати та дипломи