м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування алкоголізму в Тернополі

Наркологічна клініка ХЕЛП надає всі послуги з лікування алкоголізму на всіх етапах. Головне, не просто вивести людину із запою, а провести повноцінну терапію алкоголізму. І саме цим займається наш центр.

Алкогольна залежність методи лікування

Багато хто вважає, що достатньо провести кодування від алкоголізму, зробити підшивку – і людина кине пити. Але зриви зустрічаються занадто часто саме після кодування. Чому так трапляється?

Людина виявляється психологічно не готовою до того, щоб жити тверезим життям. Вона не може знайти собі місця в житті, не знає інших способів отримання задоволення та уникнення проблем, які одразу на неї навалюються. Саме тому, ми проводимо лікування алкогольної залежності в декілька етапів, які й дозволять людині жити в тверезості.

 1. Детоксикація або виведення із запою. Це перший етап, який лікар може провести як на дому, так і в клініці. За допомогою крапельниці вводяться препарати, які виводять алкоголь з організму, та відновлюють роботу внутрішніх органів. Детокс дозволяє уникнути алкогольної абстиненції, що вкрай важливо, коли людина хоче вийти із запою.
 2. Психологічна підтримка. Про неї ми поговоримо трохи пізніше. Саме вона дає можливість людині уникнути повторного споживання алкоголю.
 3. Кодування від алкоголізму в Тернополі – це медикаментозна підшивка препарату на основі дісульфіраму. Він має стримувати людину від вживання алкоголю, викликаючи отруєння при потраплянні спиртного в організм.
 4. Обовʼязково! Психологічна підтримка родини. Образи, страх зриву, недовіра – все це залишається в тих, хто жив поруч з алкозалежним. Вони можуть виплеснутися в будь-який момент, і це приведе до зриву залежного. Саме тому, терапія для партнера, мами, татуся є обовʼязковою.

Звернувшись для кодування від алкоголізму в Тернопіль, також будуть присутні декілька етапів. Є додаткові умови, при яких можна провести медикаментозне кодування.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування алкоголізму у Тернополі

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Кодіровка від алкоголізму – етапи

Перш за все людина має бути готовою до кодування психологічно. Вона має розуміти наслідки свого зриву, та мати бажання тверезого життя. Для цього вона має пройти психологічну підготовку, розуміти, що буде, якщо вона випʼє, знати, як і чим себе зайняти в стані тверезості. Тому що саме те, що людна не вміє жити актуальним та тверезим життям, насолоджуватися їм без алкоголю, найчастіше приводить до розкодування.

Головні етапи та умови для кодування

 1. Якщо людина проходить детоксикацію, то має пройти декілька днів. Якщо ні – то вона має бути тверезою не менш 10 діб.
 2. Людина проходить психологічну підготовку. Це може бути тривалий процес, тому важливо, щоб вона була постійною і продовжилася на період після кодування.
 3. Алкозалежний підписує документи про те, що він розуміє всі наслідки, якщо буде вживати алкоголь.
 4. Кодування від алкоголізму – ціна вказана на сайті. Вона включає в себе саме медикаментозну підшивку на рак, два або декілька років.
 5. За потреби лікар може провести провокацію. Хворому пропонують випити трошки спиртного та відчути одразу всі наслідки: прискорене серцебиття, запаморочення, нудоту та блювоту. Людині стає погано, і це має запамʼятатися на підсвідомості.

Кодування направлено не на лікування алкоголізму, а на стримання людини від вживання. Якщо ви бажаєте провести повноцінну терапію, то важливо співпрацювати саме з психологом, який спеціалізується на лікуванні залежностей.

Анонімне лікування алкоголізму в клініці ХЕЛП

Найчастіше люди не звертаються за допомогою до лікаря, тому що мають страх психіатричних диспансерів. Державні лікарні ставлять людину на облік, і в тверезому житті вона вже не зможе пройти експертизу, якщо хоче отримати на права або зайняти якусь посаду.

Саме тому ми пропонуємо анонімне лікування алкоголізму, при якому ваші дані нікому не будуть передані. Цим відрізняється наркологічна сучасна клініка від державних установ. Крім того, ми використовуємо тільки гуманні методи лікування.

Якщо ви вирішили провести лікування алкоголізму в Тернополі, ціна буде набагато нижчою, ніж те, що може очікувати родину алкоголіка в майбутньому.

Що буде, якщо не лікуватися?

 1. Людина деградує. В неї зʼявляються хвороби, які будуть загрожувати життю.
 2. Біла гарячка може загрожувати не тільки залежному, а й всій родині.
 3. Для родини все стає набагато гіршим, ніж зараз: пропиваються всі гроші, постійні сварки, можуть привести до кримінальних наслідків.
 4. Проблема зі співзалежністю. Люди навколо, які постійно допомагають алкогозалежному, втрачають особисте життя. Вони живуть тільки проблемами алкоголіка.
 5. Діти, які ростуть в такій родині, травмовані. Їм потрібна особлива допомога.

Алкоголізм – це не тільки проблема алкоголіка. Це стає проблемою для всіх, хто з ним стикається. І ціна лікування, це не тільки крапельниця, кодування, та відвідування психолога. Це життя всіх, хто поруч із залежним.

Чим допоможе психолог при алкоголізмі

Головне – це знайти вірний шлях до того, що саме стало причиною залежності. Чому і коли людина почала ховати справжні почуття від оточуючих, чому саме проміняла їх на алкоголь.

Психолог має допомогти людині знайти істинну мотивацію, через яку він зможе кинути пити. Істинна мотивація може ховатися настільки глибоко в підсвідомості, що людина її самостійно знайти не може. Ті, хто кидав пити, палити, виключав наркотики зі свого життя, знає, як важко впоратися зі своїми бажаннями. Якщо людина звикла запивати неприємності, потрібно знайти спосіб, як вирішувати їх іншим шляхом.

На допомогу прийде медикаментозна терапія. Лікар-нарколог може призначити препарати, які будуть заспокоювати хворого – це важливий етап в лікуванні алкоголізму.

Лікування алкоголізму в Тернополі

Якщо ви бажаєте провести лікування алкоголізму в Тернополі, а людина відмовляється, ми проведемо для вас спеціальну консультацію, як умовити алкоголіка на лікування.

Дійсно, алкозалежні рідко самостійно йдуть на те, щоб кинути пити. В деяких випадках близьким вдається умовити. В інших – це якась травматична подія, винуватцем якої стала чарка. Телефонуйте нам, не допустіть кримінальних подій. Ми допоможемо знайти вихід.