м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування алкогольної залежності в Чернівцях

Вилікувати від алкоголізму людину потрібно своєчасно — для цього варто звертатися до фахівців. Велика кількість людей, коли помічають існування залежності, намагаються самостійно боротися з нею. Вмовляння близьких, заборона купівлі спиртних напоїв можуть тільки дратувати алкоголіка, провокувати погіршення. Краще звернутися за допомогою, адже це знижує вірогідність ускладнень. В лікувальному центрі можна отримати якісне кодування від алкоголізму. Робота справжніх професіоналів забезпечує ефективність лікування та гарний результат в майбутньому.

Симптоми алкоголізму

Алкозалежність може розвинутися у всіх, хто вживає алкогольні напої. Але щоб діагностувати її потрібно звернути увагу на такі симптоми:

 1. Постійна тяга випити спиртного напою.
 2. Відсутність контролю над кількістю випитого.
 3. Постійне роздратування та образи без наявного приводу.
 4. Пригнічений стан, якого людина позбувається вживанням алкоголю.
 5. Прояви фізіологічного типу після припинення пиття.
 6. Толерантність до алкоголю — щоб досягти того ж результату, як і раніше, хворий вживає великі дози.

Кожного року в усьому світі більше 3 млн смертей відбуваються через те, що люди зловживали алкоголем. Тому якщо у близького чи знайомого є схожі симптоми, варто відразу звернутися до спеціаліста для лікування алкоголізму в Чернівцях. Від такої залежності не можна застрахуватися, але є способи приборкання.

Як розвивається алкогольна залежність

Причинами виникнення алкогольної залежності можуть бути:

 • генетична схильність — при потраплянні в кров спиртного такої людини, звикання відбудеться набагато швидше;
 • причини соціального характеру — в свідомості людей реклама та відкритий продаж алкоголю малює позитивний образ;
 • особисті — людина вживає спиртне, щоб вийти із складної ситуації, боротися із стресом.

Через деякий час вживання спиртних напоїв стає звичним та призводить до залежності. Збільшення частоти пиття алкогольних напоїв для покращення пригніченого стану спричиняє те, що тіло стає толерантним до нього. Досягти ефекту – означає випити все більшу дозу кожного разу. Якщо цей процес ставатиме запущеним, то більше часу та зусиль варто витратити на лікування алкозалежності.

Методика лікування залежності від алкоголю

Процес лікування є командною роботою, яка включає такі напрямки:

 1. Робота з фізичною залежністю проводиться наркологами, терапевтами, неврологами вищої категорії. Основним завданням є відновити нормальний стан організму та всі порушені функції. Сюди входить терапія по детоксикації, зменшення больового синдрому, нормалізація сну. Після покращення гострого стану хворий потребує проходження комплексу різних фізіопроцедур. Також кодування від алкоголізму у місті Чернівці проводиться разом із фізичними навантаженнями.
 2. Лікування психічної залежності. Тут варто переконати алкоголіка в тому, що вживання спиртного є злом. Цим займаються професіональні психотерапевти. Вони використовують комбінацію декількох різновидів психотерапії.

Кожен із пацієнтів отримує індивідуальні рекомендації та лікування. Спеціалісти підбирають тільки ефективні методи, враховуючи наявність протипоказань та індивідуальних особливостей організму.

Сеанс кодування від алкоголізму ціна якого є доступною, допомагає пацієнту відчувати огиду до алкоголю. Воно виконується медикаментозно — для цього використовуються препарати, що блокують вироблення ферментів, необхідних для засвоєння етанолу. Коли така людина буде вживати міцні напої, її відразу знудить, відбудуться розлади травлення, з’явиться тахікардія. Є лікарський засіб, що діє на головний мозок — він блокує різні частини, які відповідають за розслаблення та ейфорію, що раніше викликав алкоголь.

Якщо є протипоказання до такого способу підшивання від алкоголізму, тоді використовується інший метод. Хворого занурюють в гіпнотичний транс, а лікар працює з підсвідомістю. Перед цим на прийомі психотерапевт визначає тип особистості. Далі лікар вимовляє готові складені фрази. До обмежень виконання даного способу відноситься епілепсія, психоневроз. Вже після першої процедури є результат, якого вистачає на декілька років.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Які результати приносить лікування залежності від алкогольних напоїв

Комплексне лікування алкоголю в центрі дозволить досягти таких результатів:

 1. Покращення емоційного та психічного стану.
 2. Переривання фізіологічної залежності від спиртного напою.
 3. Напрацювання позитивних мотивацій та добровільна відмова від алкоголю.
 4. Поновлення якостей особистості.
 5. Покращення соціальних функцій.
 6. Отримання освіти, зміна місця роботи.

Після завершення курсу терапій лікарі допоможуть пацієнтам знайти своє місце в житті, стати на вірний шлях, знайти гарну роботу та стати щасливим без алкоголю.

Вартість лікування алкогольної залежності

Сума реабілітації залежить від багатьох факторів. Але доступність цін та адекватність допоможе кожному бажаючому пройти лікування. Остаточна вартість кодування від алкогольної залежності буде зрозумілою після визначення таких нюансів:

 • тривалості залежності;
 • стану здоров’я;
 • минулого досвіду лікування;
 • тривалості перебування в клініці.

За допомогою індивідуальної консультації по телефону або особисто можна дізнатися про необхідну суму. Бажання лікуватися добровільно є великою перевагою. Але якщо родичі хворого бачать, що він не намагається змінюватись та відмовляється від лікування алкогольної залежності, тоді варто прийняти рішення самостійно. Це допоможе пацієнту осмислити розмір проблеми, що в подальшому почне діяти на нього позитивно. Реабілітаційний центр пропонує пройти доступне та ефективне лікування — заклад має бездоганну репутацію та багато відгуків від пацієнтів, що змогли перемогти страшну хворобу.

Ціни на лікування алкоголізму у Чернівцях

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Залежність є хворобою, що потребує негайної допомоги. Не варто втрачати надію, краще звернутися до фахівців, які зроблять тверезість реальністю.