м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей у місті Ковель

Лікування наркоманії та алкоголізму необхідно проводити лише у спеціалізованому закладі. Крім того, якщо ви проживаєте в місті Ковель, то наркологічний центр повинен знаходитися якнайдалі від міста.

Для цього є низка причин:

  • неможливість знайти наркотики чи алкоголь;
  • відсутність додаткових тригерів, які запускають бажання прийняти речовину;
  • повне занурення у лікування.

Коли людина перебуває на амбулаторному лікуванні алкоголізму у своєму місті, ймовірність зриву є дуже високою. Вона, як і раніше, спілкується з людьми, з якими випивала, у сім’ї ситуація не змінилася – її все дратує та надає новий привід випити.
наркологічний центр Ковель
Змусити людину лікуватися практично неможливо самостійно. Вона не хоче кидати пити або вживати наркотик, вважаючи, що сама володіє ситуацією. Їй страшно перестати вживати, тому що тверезому дивитися на своє життя неможливо.

Наркологічна клініка дає можливість людині перенестися в інше соціальне середовище у найважчий період моральної ломки. Але як змусити алкоголіка лікуватись?

Найкращий варіант це момент виведення із запою. У цей період, коли людині погано фізично і потрібна невідкладна допомога, психолог-мотиватор може допомогти прийняти рішення про лікування. Важливо, що не тільки сам алкоголік має бути згоден на це, а й родичі. Адже, незважаючи на те, що всі хочуть, щоб людина не пила, часто саме вони опираються лікуванню.

Наркологічна клініка закритого типу лякає людей. Більшість родичів упевнена в тому, що достатньо провести кодування за допомогою Торпедо, і людина не питиме. Але це не так.

Лікування залежностей у стаціонарі

Як лікують алкоголізм чи наркоманію? Ми зараз не говоритимемо про детоксикацію чи УБОД. Детоксикація при лікуванні наркоманії та алкоголізму безумовно важлива. Але вона не є саме лікування!

Для того, щоб людина змогла жити повноцінним життям, вона повинна змінити не лише свої погляди на життя, а й почати працювати над собою. Більшість залежних звинувачують у своїх бідах оточуючих. Винні у його бідах усі: батьки, керівництво, дружина діти, друзі. І це дає їм зайвий привід прийняти речовину.

Завдяки психотерапії людина починає усвідомлювати себе, переосмислює власне життя. У розмові з психологом опрацьовуються події, що призвели до низької самооцінки або, навпаки, до комплексу Бога.

Групова психотерапія допоможе зрозуміти, що ти не один. Бесіди у колі людей с такими ж самими проблемами дає можливість виговоритися, опрацювати травму.

Реабілітаційний центр працює за принципом 12 кроків до тверезості. А також використовує власні методики лікування, ефективність котрих вже перевірена.

Що там з ігроманією

Ігроманія значно помолодшала. Маючи смартфон, вже можна грати в казино і робити ставки на спорт. Реклама ігор розвивається, вона спрямована на найболючіші місця людей: бажання швидко розбагатіти, легкі та прості виграші, гарне та безбідне життя.

Людина, яка має психологічні проблеми, легко занурюється в гру. Контролювати свою залежність вона не може. Тому реабілітаційний центр, в якому немає можливості грати, але є психологічна допомога та підтримка – єдиний можливий вихід для лікування ігроманії.

Якщо ви читаєте це, значить у вашій сім’ї є людина із залежністю. Не ігноруйте проблему. Її треба вирішувати. Тільки досвідчений психолог може допомогти – підливання крапель у горілку, трави та інші речі не працюють. Вони дають можливість запустити хворобу і вийти з неї буде ще важче.

Телефонуйте нам. Ми можемо допомогти вам вже сьогодні. Не позбавляйте себе можливості повернути нормальне життя собі, своїм дітям та родичам.

Сертифікати та дипломи