м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

ХЕЛП – наркологічний центр в місті Шепетівка

Лікування наркоманії в домашніх умовах обмежено тим, що наркозалежні в принципі не хочуть жити в тверезості. Ховаючись у наркотичному сп’янінні від реального життя, на самому початку шляху вони отримують задоволення від прийому наркотиків. І думка про те, що зараз вони ще можуть кинути, відмовитися від наркотику – помилкова. Залежність виникає після першого-другого прийому наркотичної речовини.

Лікувати наркозалежного можна лише за умов наркологічної клініки. Залишаючись у соціумі, людина відразу після проведення детоксикації шукатиме можливість прийняти речовину. Наркоманія – психологічна залежність. Вона виникає на тлі різних психологічних проблем, з якими людина сама впоратися не в змозі.
наркологічний центр Шепетівка

Причини виникнення наркоманії у всіх різні. Саме тому основним способом лікування є психологічні консультації.

У наркологічному центрі ми проводимо індивідуальні та групові консультації, які дозволяють усвідомити хворому причини виникнення залежності та зрозуміти, як її позбутися.

У випадках, коли людина приймала важкі наркотики, терапія буде тривалою. У деяких випадках ми використовуємо замісну метадонову терапію. Весь цей час людина повинна перебувати на території наркологічного центру, якнайдалі від Шепетівки.

Алкоголізм – навіщо лікувати у стаціонарі

Як і наркоман, алкоголік не контролює бажання випити. Стримуючись від випивки всіма силами, без допомоги психотерапевта все одно зривається. Непоодинокі випадки, коли людина, що пройшла кодування, зривається і потрапляє в реанімацію, тільки тому, що не вміє жити у тверезості.

Як умовити людину на лікування, якщо вона сама не хоче? Найлегше вона готова прийняти допомогу, коли потрібно виведення із запою. У бригаді завжди є психолог-мотиватор, який допоможе прийняти рішення про лікування в наркологічній клініці.

Дуже важливо, щоб людина пішла курс лікування та психотерапії подалі від дому та без контакту з близькими родичами. Чому?

Причина в тому, що родичі, які провели велику кількість часу з алкоголіками, страждають на співзалежність. Ні, це не означає, що вони разом випивають, хоч і таке не рідко трапляється. Це означає, що психіка людини перебудувалась під темп життя алкоголіка.

Зверніть увагу на те, як поводяться співзалежні. Найчастіше саме вони допомагають алкоголіку випивати далі. Саме вони створюють комфортні умови для того, щоб людина пила.

Лікування алкоголізму не закінчується в момент виписки людини із клініки. Без психологічної підтримки зривів не уникнути. Крім того, ми працюємо з близькими людьми залежного, відновлюємо їхню психіку, допомагаємо адаптуватися до нових реалій життя. Тільки у комплексі працює терапія як за для наркоманів так й для алкоголіків.

Лікування ігроманії в реабілітаційному центрі

Лікування ігроманії не обмежується лише консультаціями психотерапевта. Більшість ігроманів вживають спиртне чи наркотики, намагаючись відновити свою психіку після програшу чи святкуючи виграш. Але частіше, все ж таки це стосується програшів.

Під час гри у залежного відбувається посилене вироблення нейромедіаторів, таких як дофамін та інші. Мозок після гри фізично не встигає відновитись. Результат: під час гри активний приплив сил, після – повна відсутність емоцій, найсильніша втома та депресія.

Реабілітаційний центр дає можливість провести повноцінне лікування залежності, і при цьому людина не має доступу до смартфону, в якому робилися ставки, до алкоголю чи наркотиків.

Якщо у вас виникли запитання – зателефонуйте нам.

Сертифікати та дипломи