м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Де лікувати наркомана в Кам’янець-Подільському

Наркоманія – це залежність, яку треба лікувати не тільки фізично. Потрібно усвідомити, що це захворювання психологічне. Тому лікування наркоманії потрібно проводити в спеціалізованому закладі. До такого відноситься наркологічний центі, де працюють фахівці з психології, психіатрії та наркології, які лікують за сучасними методиками.

Не можна проводити лікування від наркоманії вдома, бо це не дасть потрібних результатів. Є випадки, коли людина, не витримавши ломки, помирала від болю вдома, тільки тому, що їй не оказували потрібну допомогу. Наркологічна клініка – це єдиний шанс врятувати людину.
наркологічний центр Кам'янець-Подільськ
Звернення до державної установи зазвичай накладає печатку на все подальше життя людини. Вона після постановки діагнозу більше ніколи не могла працювати на деяких посадах, а також постійно знаходилася під пильним наглядом держслужб та поліції. Наша наркологічна клініка знаходиться за межами міста Кам’янець-Подільський. Людина проходить анонімне лікування, а ми не передаємо третім особам інформацію.

Клініка ХЕЛП працює за програмою 12 кроків до тверезості. Ця програма не тільки допомагає наркозалежним кинути наркотики, але й надає людині шанс кардинально змінити життя, стати самостійною та відповідальною за свої дії.

Сучасне лікування алкоголізму

Багато хто вважає, що достатньо провести виведення із запою, а далі зробити кодування Торпедо, і людина вже не буде пити. Але подивіться, що стає з такою людиною. Ви можете почути потім від її близьких такі слова: «Краще б він пив». Чому так?

Людина, яка не може собі дозволити єдине, що приносило їй задоволення, в даному випадку, алкоголь, стає неадекватною. Її поведінка може бути різною. Не рідкі випадки, коли людина стає дуже агресивною, від чого страждає жінка, діти, мати. Чому так виходить? Бо психологічно людина не готова до того, що буде змінюватися. Їй потрібна допомога. Тому, якщо ви хочете закодувати людину від алкоголізму, то спрямуйте її в реабілітаційний центр.

Тільки психотерапевт може допомогти зрозуміти свої проблеми, через які виникає залежність. Лікування алкоголізму не можна проводити вдома, тому що людина дуже часто зривається, навкруги неї завжди є спокуса, старі друзі по пляшці або співзалежні родичі.

Якщо ви бажаєте, щоб змінилося ваше життя на найкраще, телефонуйте. Не чекайте ще більшої біди, щоб прийняти вірне рішення.

Ігроманія та її наслідки

Багато хто вважає, що варто забрати в залежного смартфон та доступ до інтернету, і залежність піде. Це не так. Людина, яка не має змоги отримати задоволення та азарт, яка вважає, що все ще може відігратися, впадає в глибоку депресію.

Мозок залежної людини не може впоратися з тим, що не отримує адреналіну, дофаміну та інших нейромедіаторів. Тому лікування ігроманії завжди починається з крісла психіатра, а потім продовжується через психотерапію. Тільки так можна закріпити досягнуті успіхи лікування.

Психотерапія залежностей дуже відрізняється по своїм методикам від інших видів терапій. Якщо в вашій родині є залежна від гри людина – не зволікайте, телефонуйте, поки ще є час все виправити.

Як проходе лікування залежностей

Психотерапевт працює з людиною, допомагає знайти глибинні причини її залежності. Це може бути як дитячі травми, невпевненість у собі, інфантилізм, так і комплекс «Бога», коли людина вважає, що їй все дозволено.

Кожна причина має свої наслідки. Тільки пропрацювавши їх, можна рухатися далі. Групова психотерапія – це новий етап. Людина вчиться висловлювати свої проблеми, проговорюючи їх. Це дає змогу позбутися болячих почуттів.

В центрі є змога відвідувати безкоштовно групу анонімних залежних за видом. Та отримувати підтримку у будь-який момент та хвилину слабкості.

Сертифікати та дипломи