м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування наркозалежності в Чернівцях

Наркотична залежність є захворюванням, яке супроводжується патологічним потягом до вживання наркотиків. Це одна з найскладніших хвороб сьогодення. Вона торкається всіх аспектів діяльності людини. Дане захворювання є хронічним — воно постійно прогресує, якщо не лікувати його. В цьому стані людина не може самостійно відмовитися від вживання наркотиків. Лікування від наркозалежності у місті Чернівці це комплексна допомога, що сприяє усуненню тяги до наркотичних речовин. Завдяки штату досвідчених фахівців, застосуванню сучасних методик, поетапного плану реабілітації можна вилікувати наркоманію та жити щасливо.

Причини звернення до спеціалістів

Сьогодні наркотична залежність стала актуальною проблемою. Приймаючи штучні допінги, людям необхідна кваліфіковане лікування від наркоманії. Самостійно побороти дане захворювання неможливо. Ці речовини викликають сильне звикання на початку на фізіологічному рівні, а потім діють і на психіку. Згодом формується залежна поведінка.

Наркотичні препарати вражають психічне здоров’я, внутрішні органи, центральну нервову систему. Людина стає іншою — її характер змінюється. Основна кількість залежних не вважають себе хворими та постійно відмовляються від допомоги лікарів. Але в такому випадку варто втрутитися спеціалістам — вони надають допомогу методом інтервенції, що сприяє усвідомленню серйозності проблеми.

Навіть ті люди, які хочуть побороти залежність, не можуть самостійно з цим впоратися. Якщо хворий не прийме чергову дозу наркотиків, тоді в нього починається сильна ломка. Щоб полегшити свій стан, людина приймає речовини. До подальшого вживання наркотичних препаратів залежного підштовхують стреси, проблеми в сім’ї чи на роботі. Щоб досягти гарного результату в лікуванні, треба лише комплексно — за допомогою медикаментів та психологічної роботи. Лікування від наркотиків повинне проходити при госпіталізації пацієнта — це допоможе ізолювати його від згубного оточення, залучити в здорове товариство та створити сприятливі умови для боротьби зі складною хворобою.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування наркоманії у Чернівцях

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Детоксикація наркозалежної людини

Проведення детоксикації організму — це необхідна маніпуляція, яка допомагає очистити його від наркотичних речовин, психотропних препаратів. Дана процедура може проводитися від 6 годин до кількох тижнів. Як результат, у людини повністю очищається організм. Проводять детоксикацію під наглядом лікарів, які використовують тільки якісні препарати та виконують процедуру згідно з регламентом. Вводячи спеціальні препарати, спеціалісти намагаються полегшити наслідки абстинентного синдрому у пацієнта. Також беруться до уваги і протипоказання. Коли хворий прибуває в клініку, під час консультації діагностуються перенесені захворювання, розглядаються індивідуальні особливості організму.

Процес реабілітації та ресоціалізації

В роботі з психологом, залежна людина отримує допомогу по соціальній реабілітації та профілактиці рецидивів. Найбільшу ефективність у лікуванні наркозалежності відіграє поведінкова терапія, терапія мотиваційного посилення. Це допомагає сформувати у пацієнта сильну мотивацію на шляху до одужання, попрацювати над страхами та фобіями, створити нові способи мислення.

Наш реабілітаційний центр допомагає з реабілітацією всіх хворих на різних стадіях захворювання. Не слід затягувати час на звернення до фахівців, оскільки з часом больові синдроми та розлади психіки будуть тільки посилюватися. Лікування від наркотичної залежності частіше вимагають близькі люди, ніж наркоман самостійно.

З хворим працюють не тільки психологи, а й реабілітологи та психотерапевти. При цьому застосовуються різноманітні сучасні методики, які дозволяють припинити тягу у людини до штучних допінгів. Під час роботи з пацієнтом, він навчається отримувати емоції та переживати проблеми без вживання наркотиків. Після проведення лікування, залежна людина стає більш дисциплінованою та врівноваженою, може брати відповідальність за своє життя. Психологічна реабілітація є невіддільною частиною духовного та особистісного зростання — це дозволяє змінити життя в кращу сторону. Процес ресоціалізації включає підготовку наркозалежного до повернення у звичне середовище. Хворому допомагають відновити свої особисті якості, створити нові корисні звички та навчитися спілкуватися з людьми.

Протирецидивна терапія

Після проходження лікування наркозалежних в Чернівцях, вони поступово повертаються в суспільство. Цей етап є найскладнішим з усіх, адже треба почати заново знайомитися зі світом та намагатися зберегти все придбане під час курсу терапії. Це є новим щабель до зростання себе як особистості, на якому переоцінюються всі цінності. Реабілітанти продовжують відвідувати консультації психолога, займатися в групах. Вони ходять на різні тренінги та семінари.

Головні принципи лікування наркотичної залежності

Незалежно від того, на якій стадії захворювання знаходиться людина, лікування наркозалежності можливе навіть у дуже складних випадках. Наукою було доведено, що наркоманія це психосоматичне захворювання, тому основний акцент варто робити на психотерапію. Тому, серед головних принципів успішного лікування наркоманів є:

  1. Анонімність — так пацієнт буде почувати себе більш захищеним та легше погоджується лікуватися.
  2. Терапевтичний процес проходить після усвідомлення бажання подолати проблему.
  3. Персональний підхід до кожної людини. Наркозалежність має різні причини та рівень прояву. У кожного пацієнта свій характер, психотип, вік та стан здоров’я. Якщо лікувати за стандартом усіх, то це не дає позитивного результату.
  4. Робота з родичами залежного — проходить за допомогою методів лікування співзалежності, близькі навчаються взаємодіяти з реабілітантами.

Досить вагоме значення має ізоляція, занурення у здоровий соціум, організація правильного режиму дня.