м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування ігроманії в Чернівцях

Неконтрольоване бажання продовжувати грати в ігри називають ігроманією. Медична назва цієї залежності має назву лудоманія. Таку хворобу відносять до психічної категорії. Вона є популярним видом залежності і в Україні. Ця проблема не менш поширена, ніж прийом наркотичних речовин чи алкоголю — з нею стикається кожна 10 родина в країні. В більшості випадків, на початкових стадіях розвитку, мало хто усвідомлює всю небезпеку проблеми. Починають звертатися за допомогою вже, коли з’явилися складнощі. Лікування ігроманії треба починати як раніше — це дозволить зупинити патологічний потяг та повернути людину до нормального життя. В реабілітаційному центрі пацієнта чекають унікальні методики та професіональна команда лікарів різних спеціальностей: психологів, терапевтів, наркологів, психотерапевтів та реабілітологів.

Причини виникнення ігроманії

Лудоманія лікування потребує в будь-якому випадку. Але спочатку варто розібратися з причинами, які можуть спричинити цю залежність. Серед головних чинників виділяють:

 • самотність;
 • нестримне бажання до легкої наживи;
 • порушення психіки;
 • невдоволеність життям;
 • вроджена схильність до залежностей;
 • вразливість психіки.

Така форма розваги та дозвілля при недостатній увазі може перетворюватися в тяжкий розлад. На початковій стадії можливо перемогти це без залучення психологів, але вже на пізніх стадіях лікування виконується тільки лікарями та психотерапевтами.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Небезпека залежності від ігор

Залежність від ігор може спричинити розлади психіки та важкі проблеми з соціальним благополуччям ігромана. Його організм знаходиться в постійному стресі — настрій швидко змінюється. Коли людина виграє — вона отримує ейфорію та задоволення, а коли програє — відчуває пригнічення.

Якщо в людини ігроманія, лікування розпочинається з визнання та усвідомлення проблеми. Тому тут важлива методика психотерапії. Пацієнт заглиблюється в процес та відволікається від гри. Лікар використовує при цьому групову терапію, поведінкову та адаптивну. Багато спілкування допомагає хворому розкритися, зрозуміти свою проблему т довіритися спеціалістам.

Ефективним та надійним шляхом є звернутися в наш центр за допомогою — команда кваліфікованих спеціалістів виконує лікування залежності від гри. Це є головним кроком, який здатний зробити процес одужання від лудоманії безболісним та ефективним.

Основні методи лікування лудоманії

Вилікувати людину від ігроманії не просто, але реально. Головне використовувати комплексний підхід. Якщо ця проблема не вирішилась на початковому етапі, тоді треба витратити багато сил на шляху до позбавлення. Першим правилом є звернення до професіоналів з великим досвідом лікування. Завдяки своєму вмінню та знанням, спеціалісти готові вирішувати проблеми хворого. Пацієнт повинен бути госпіталізований та ізольованим від зовнішнього світу. Є затверджена програма, яка складається з таких етапів:

 • реабілітації — вона включає консультації психолога, відвідування індивідуальних та групових занять, пошук нових захоплень та хобі;
 • ресоціалізації — лікування ігроманії в Чернівцях полягає і у відвідуванні різноманітних культурних заходів, щоб людина змогла відкрити для себе новий спосіб взаємодії з суспільством.

Боротися з даною залежністю можливо і за допомогою медикаментозної терапії. Така сукупність сприяє перетворенню особистості та завдання правильного напрямку майбутнього розвитку.

Наш реабілітаційний центр надає послуги професійної реабілітації ігроманів. Спеціалісти використовують американську методику “12 кроків” та багато інших — вони мають високу ефективність кодування від ігроманії. Процес реабілітації залежної людини проходить у декілька етапів:

 1. Визначення першої причини розвитку ігроманії.
 2. Формування здорових емоційних реакцій, відповідних поведінкових форм.
 3. Навчання отримувати задоволення без комп’ютерних ігор та казино.
 4. Соціалізація хворого, де цінність гри дорівнює нулю.
 5. Встановлення психологічних бар’єрів, що знижують вірогідність зриву.

Комплексна робота над особистістю допоможе вирішити складну проблему сьогодення. Не слід намагатися самостійно це робити, краще звернутися в заклад, де проходить реабілітація ігроманів.

Вартість лікування ігроманії у Чернівцях

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

На лікування ігроманії ціна не є сталою. Її показник базується на тлі багатьох факторів, до яких відноситься складність проблеми, программа лікування, тривалість курсу. Щоб дізнатися ціну, можна зателефонувати по номеру телефону, що на сайті, або переглянути прайс-лист. Менеджер швидко надає відповіді на всі запитання. Родина залежного може бути впевнена в ефективності лікування в нашому центрі.