м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування від алкоголізму в Хмельницькому

Кожна людина, яка починає лікування алкоголізму, починає з психотерапії, яка допомагає подолати залежність за допомогою різноманітних методик, наприклад, поведінкових, тренінгових, психопедагогічних. Однак іноді психотерапії недостатньо, і пацієнти не можуть впоратися з абстиненцією. В таких випадках може знадобитися медикаментозне лікування алкоголізму в Хмельницькому.

Медикаментозне лікування алкоголізму як крайній засіб?

Медикаментозне лікування алкогольної залежності може знадобитися, серед іншого: у таких випадках:

  • неможливість постійно брати участь у психотерапії через, наприклад, хворобу;
  • стан здоров’я, що не дозволяє тривалого лікування;
  • недостатній ефект при тривалому психотерапевтичному лікуванні.

Однак слід пам’ятати, що медикаментозне лікування не може бути єдиним засобом лікування алкоголізму. Основою завжди буде психотерапевтичне лікування, яке є суттю подолання залежності.

Види фармакологічного лікування від алкоголізму

В даний час існує кілька доступних фармакологічних засобів, які використовуються для анонімного лікування алкоголізму, зокрема:

  1. Дисульфірам — препарат підвищує кількість ацетальдегіду при вживанні алкоголю, що посилює негативні наслідки вживання алкоголю: запаморочення, нудоту, аритмію, судоми та ін. Ця дія спрямована на те, щоб відмовити пацієнта від вживання алкоголю.
  2. Налтрексон — препарат, який є антагоністом опіоїдних рецепторів. Його дія знижує позитивні відчуття від вживання алкоголю. Це дозволяє зменшити частоту вживання алкоголю і подовжує абстиненцію.
  3. Налмефен — препарат, дія якого подібна до дії налтрексону. Рекомендується людям з високим ризиком вживання алкоголю. Характеризується невеликою кількістю побічних ефектів.
  4. Акампросат — препарат, що впливає на рецептори систем, що пригнічують активність клітин і нейронів. Він відновлює баланс між ними, який порушується вживанням алкоголю. Він підтримує утримання і продовжує його тривалість.

Сучасні препарати мають різну дію. Вони не посилюють алкогольну інтоксикацію пацієнта. Також менше взаємодіють з іншими ліками і не викликають таких серйозних побічних ефектів, що робить їх набагато безпечнішими.

Ефективність фармакологічного лікування

Важливо розуміти, що фармакологічні препарати не виліковують залежного повністю. Вони лише сприяють зменшенню кількості споживаного алкоголю, що допомагає хворому подолати залежність і, тим не менш, може мати неоціненне значення в лікуванні. Однак прийом таких препаратів повинен бути регулярним і тривалим, тільки тоді в поєднанні з психотерапією він може принести позитивний ефект.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування алкоголізму у Хмельницькому

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Лікування алкозалежності – чи є терапія хорошим рішенням

Терапія має вирішальне значення для людей, які борються з алкоголізмом. Спеціаліст з лікування залежностей може ефективно допомогти пацієнтам зрозуміти причини їх проблеми. Часто буває так, що залежність виникає внаслідок глибоких емоційних проблем, стресу, травматичного досвіду чи соціального тиску. Тому наш приватний центр та терапевти, які там працюють, лікують хворих людей, щоб з’ясувати причини та допомогти їм їх подолати. Терапія навчає пацієнтів ефективним стратегіям боротьби з потягом до алкоголю та спокусою вжити алкоголь. Будь ласка, пам’ятайте, що емоційна підтримка в боротьбі з хворобою надзвичайно важлива для повернення до нормального життя. Терапія відіграє важливу роль у цьому процесі, адже саме досвідчені терапевти допомагають залежним за допомогою кодування від алкогольної залежності.

Самостійно позбутися від цієї залежності важко і малоефективно. Алкоголізм вимагає професійного супроводу, тому важливо консультуватися з терапевтом і відвідувати терапевтичні сеанси. На жаль, багато людей, які намагаються подолати залежність самостійно, не завжди можуть довго зберігати тверезість і можуть повернутися до алкоголю. Деяким пацієнтам, які відвідують психологічну терапію, можуть допомогти ліки, призначені їхнім лікарем, щоб допомогти їм контролювати своє бажання вживати алкоголь. Людина, яка хоче обрати підшивання від алкоголізму, повинна пам’ятати, що тверезість досяжна, але для того, щоб контролювати вживання алкоголю, необхідна тверда відданість і свідомий підхід до здорового способу життя.

Як лікувати алкоголіка

Алкоголізм – хвороба, яка потребує спеціалізованого лікування, тому варто заохотити залежну людину звернутися до терапевта. Важливо висловити своє розуміння та турботу, не засуджуючи чи не критикуючи. Звичайно, не слід давати пацієнту алкоголь або полегшувати доступ до нього, навіть якщо він або вона цього потребує. Іноді необхідно встановити чіткі межі, щоб запобігти погіршенню ситуації. Якщо залежна людина вирішила обрати кодування від алкоголю, ціна якого вважається доступною, важливо підтримати її в цьому процесі. Допомогти людині, залежній від алкоголю, може бути емоційно складно, тому також варто пам’ятати про власне психічне здоров’я та користуватися підтримкою.

Лікування залежності в центрі Хелп

Руйнівна дія алкоголю виснажує вас чи когось із ваших оточуючих? Ви отримаєте професійну підтримку в нашому центрі лікування залежностей Хелп. Наші методи лікування алкоголізму вже давно успішно допомагають пацієнтам з проблемами. Незалежно від тяжкості захворювання, ми можемо надати належну допомогу всім, хто її потребує. Всі форми лікування алкоголізму адаптація індивідуально. Пацієнти нашого центру можуть брати участь в індивідуальних та групових терапіях, під час яких вони діляться своїми емоціями та історіями та навчаються новим звичкам. Або ж обрати підшивку від алкоголю ціна в Хмельницькому якої доступна всім відвідувачам центру. Такий метод більш швидкий і людині не потрібно буде довго проводити час в нашій клініці.