м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр Луцьк – лікування залежностей

Залежність – це не шкідлива звичка. Це психічний розлад, який потребує грамотного лікування. Не можна просто кинути пити, або провести кодування для того, щоб стримати людину. Потрібне лікування алкоголізму на психологічному рівні.

Що відбувається, коли людина просто перестає вживати спиртні напої? Наслідки можуть бути різними: від білої гарячки до стану агресії і суїциду. Тому, щоб запобігти наслідкам, ми радимо звернутися в наркологічний центр ХЕЛП за допомогою.

наркологічний центр Луцьк

Що відбувається з хворим? Алкоголізм – психофізичне захворювання. На початкових етапах людина просто вживає алкоголь, тому що це дає змогу закритися від проблем, відчути себе щасливою, та сховатися від відчуття провини. Найчастіше, людина не розуміє своєї залежності, вона її заперечує. І це надає шансу звернутися за допомогою.

Заперечення своєї залежності – це внутрішній захист від страху, що він або вона ніколи не відчує справжньої насолоди. Алкоголіки не хочуть лікуватися до того часу, поки в них не настає кризова ситуація. Тому, звернутися за допомогою для виведення із запою, кодування і подальшого лікування алкоголізму, повинні близькі.

Наркоманія – що робити

Лікування наркоманії схоже з лікуванням алкоголізму. Залежність від наркотиків та алкоголю дуже схожа, різниця тільки в тому, що наркомани вмирають швидше.

Перша допомога наркоману – детоксикація. Якщо хворий приймав препарати морфіну, омнопіну, опію або інші, йому потрібна ультра швидка детоксикація. Після цього хворий може бути переведений на метадонову терапію. Це дозволить позбавити наркотичної ломки.

Психотерапія залежностей – один з найважливіших етапів лікування. Потрібно провести глибинний розбір тригерів, не виявити проблеми, які призвели до вживання наркотичної речовини.

Чому людина вживає наркотики?

  1. Психологічна травма, від якої найпростіше сховатися в своєму світі.
  2. Бажання виділитися, щось доказати батькам або друзям.
  3. Спробувати щось нове.
  4. Безкарність.
  5. Важкі соціальні умови.

Причин для першого вживання може бути достатньо. Але вони не завжди на поверхні. Психотерапевт працює з глибинними проблемами, що дозволяє людині самостійно знайти шлях до себе, та позбутися залежності.

Якщо одразу після детоксикації наркозалежний опиниться на самоті, перше, що він зробить – знайде речовину. Це може призвести до передозування, що трапляється дуже часто. Крім того, багато залежних спеціально проходять детоксикацію в державних клініках, для того, щоб підтримати здоров’я, але не для того, щоб кинути наркотики.

Наркологічна клініка закритого типу за межами міста Луцьк має переваги перед державними лікувальними закладами. Це по-перше, клініка закритого типу, де не можна за бажанням вийти за її межі. По-друге, повноцінна співпраця лікарів багатьох спеціальностей дає змогу провести лікування на всіх етапах від детоксикації до соціалізації.

По-третє, ми працюємо не тільки з залежним, а й з його близькими, для того, щоб прибрати співзалежність, помогти відновити психічний і психологічний стан, а також навчити поводитися в нових умовах.

Ігорманія – що робити

Реабілітаційний центр ХЕЛП надає можливість залежним від гри, ставок на спорт, казино, гральних автоматів – залишити залежність, та жити с задоволенням в новому житті.

Чому потрібна наркологічна клініка для лікування ігроманії? Може варто звернутися просто до психотерапевта? Це можливо лише на початкових стадіях, коли людина ще може зупинитися, а в його мозку не почалися хімічні зміни.

Поясняю. В игромана нейромедіатори, такі як дофамін, серотонін або ендорфін виробляються тільки під час гри. Після того, як він залишив гру, в нього фізично немає сил. Така людина впадає в депресію, для неї немає ярких кольорів, все навколо стає сірим. Якщо програв, то до того додається сором та страх, в деяких випадках це може привести до суїциду.

Для того щоб відновити стан людини, потрібні певні ліки, які призначає психіатр. Окрім того, багато ігроманів мають залежність від наркотиків та алкоголю. І без лікування в комплексі, його залежність може привести до дуже важких наслідків.

Звертайтеся, поки в вас є час. Телефонуйте, допоможіть вашим рідним вже зараз.

Сертифікати та дипломи