м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей у Рівному

Лікування алкоголізму в домашніх умовах неможливе! Якщо ви хочете позбавити вашу близьку людини алкоголізму, то єдиний можливий вихід – лікування в наркологічній клініці. Лікувати вдома – безглузда витрата сил, нервів, грошей. Чому так відбувається?

Від алкоголізму одного з членів сім’ї страждає вся сім’я. Чи погано алкоголіку через те, що він п’є? Ні. Йому подобається стан, у якому він перебуває. І родичі його в цьому підтримують: доглядають його, лікують, купують їжу. Часто дружина алкоголіка працює на кількох роботах, щоб забезпечити сім’ю. І мало хто розуміє, що таким чином усі члени сім’ї стають спів залежними, тобто підтримують алкоголіка в його прагненні пити.
наркологічний центр Рівне

Наркологічна клініка повинна бути якнайдалі від місця проживання. Якщо ви живете в місті Рівне, то ви знаєте кожен його закуток. Так і алкоголік: він точно знає, де йому наллють у борг, до якої години працює магазин і таке інше. Тільки висмикнувши його з цієї атмосфери, ви можете допомогти собі та йому вийти з цього стану.

Виведення із запою та детоксикація – що це

Виведення із запою можна зробити вдома, якщо немає можливості звернутися в реабілітаційний центр. Але це не лікування алкоголізму! Алкоголік протримається якийсь час, але потім знову зап’є.

Можна провести кодування за допомогою методу Торпедо. Однак дуже великий відсоток людей все одно зриваються, незважаючи на страх болю і смерті. То в чому сенс?

Алкоголізм – захворювання психіки. І лікувати його потрібно у психіатра та психотерапевта. Тільки після зміни його ставлення до випивки, зміниться самосвідомість. Кодування ж може допомогти. Воно є лише додатковим фактором, щоб зупинитися.

Якщо у вашій сім’ї є запійний алкоголік, то викликайте нашу бригаду для виведення із запою. Психотерапевт мотиватор допоможе людині ухвалити рішення про лікування саме в той момент.

Лікування наркоманії у наркологічній клініці

Якщо у алкоголіка бувають дні тверезості, то наркоман їх не має взагалі. Як тільки припиняється дія наркотику, починається ламання, від якого можна врятуватися двома способами: детоксикація та прийом нової дози.

Зазвичай наркомани обирають другий варіант. Тому що розлучитися з наркотиком вони самостійно можуть лише тоді, коли вже немає сил жити, і вони розуміють, що вмирають.

Але чекати перетворення людини на овоч не варто. Ви можете допомогти своєму близькому – лікування наркоманії у спеціалізованому закладі дає результат на довгі роки. А якщо ви і ваш близький відвідуватимете групи анонімних наркоманів у нашому центрі безкоштовно, то назавжди.

Як проходить лікування наркоманії та алкоголізму в центрі ХЕЛП

Перед тим, як залишитися на повне лікування, в наркологічному центрі буде зроблена детоксикація та обстеження організму на супутні захворювання. Для того, щоб людина могла сприймати терапію і активно в ній брати участь, вона повинна бути позбавлена ​​болю.

Кожен пацієнт проходить обов’язкові етапи лікування, першим з яких є індивідуальна психотерапія. На цьому етапі виявляються внутрішні психологічні проблеми та тригери, через які людина стала вживати алкоголь чи наркотики.

Другий етап – це групова психотерапія. Поки людина не розповість про свої проблеми оточуючим, вони роз’їдатимуть її зсередини. Тільки розкривши всі гнійники, можна вилікувати організм. Групова психотерапія працює якнайкраще.

Ми дотримуємося програми 12 кроків до тверезості, і ця програма показала чудові результати. Людина після лікування в наркологічному стаціонарі змінюється повністю, починаючи тверезо оцінювати себе, світ, соціум.

Ігромани та реабілітаційний центр

Якщо ігроман не вживає наркотиків і не випиває, навіщо йому наркологічна клініка? Поза грою у людини немає вироблення дофаміну та серотоніну – гормонів, які дозволяють жити нормальним життям. Залежна людина відчуває тривожність, йде в депресію, стає схильною до суїцидів, має агресію, спрямовану на себе та оточуючих. Крім того, залежність від гри змінює хімічний склад мозку..

Лікування ігроманії в реабілітаційному центрі починається з фізичного та психіатричного обстеження. Після цього під кожну людину коригується спеціальна психотерапевтична програма, а також, за необхідності, призначається психіатричне лікування.

Сертифікати та дипломи