м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр для залежних зі Старокостянтиніва

Наркологічна клініка ХЕЛП знаходиться далеко від міста Старокостянтинів. І це однією з головних умов, щоб пацієнт міг побороти залежність. Для лікування алкоголізму чи наркоманії вкрай важливо, щоб клініка була якомога далі від місця, де людина живе постійно. В такому випадку у людині є змога сформувати нове уявлення про світ та соціум без старих тригерів.

Наркологічний центр ХЕЛП – клініка закритого типу. І це теж важливо, бо наркотична речовина або алкоголь не можуть бути занесені на територію.
наркологічний центр Старокостянтинів

В чому полягає лікування залежностей в наркологічній клініці

Залежність від алкоголю, наркотиків або гри не виникає на пустому місці. Вона розвивається на фоні психоемоційних травм, які людина могла навіть не помітити. Крім того, залежна людина має вади виховання. І не тільки тоді, коли батьки вживали алкоголь, а й тоді, коли дитині все було дозволено, але не вистачало батьківської любові та турботи.

Для того щоб позбутися залежності, людині потрібно пройти курс індивідуальної та групової психотерапії. Ми маємо свої розробки, які дозволяють людині позбавитися травм та навчитися жити в соціумі та в тверезості.

Найважче в лікуванні – визнати свою залежність. Ми можемо допомогти знайти мотивацію хворому, і краще всього це робити під час виведення із запою. Якщо хворий буде згоден на лікування, ми доставимо його в реабілітаційний центр.

Що стосується кодування алкоголізму, то воно не допоможе, якщо людина не зможе перебороти свої бажання. Підшивка Торпедо допомагає тільки тим, хто пройшов повноцінний курс психотерапії та може себе контролювати.

Лікування наркоманії

Залежність від наркотиків дуже швидко приводить до смерті. Життя наркомана може тривати від двох вживань до декілька років. Терміни індивідуальні, бо залежать від типу речовини. Але й ті роки не можна назвати життям. Тому що то не життя, а існування, коли людина або вживає наркотики, або шукає де їх взяти.

Наркомани гинуть в кримінальних ситуаціях, від вірусних та імунних інфекцій, від передозування та зупинки серця. Якщо хтось з ваших близьких вживає наркотики – телефонуйте. Клініка ХЕЛП надає повністю анонімне лікування наркоманії всім залежним.

Терапія ігроманіі

Лікування ігроманіі також проводиться у наркологічному центрі. Залежність від гри є не менш сильною, ніж залежність від наркотиків. Вона проявляється по-різному, тому лікування її корегується в процесі.

Залежність від гри виявляється на психологічному та психо-фізичному рівні. Під час гри людина отримує емоції, які виснажують її. Якщо гра була довгою, то залежний витратив весь свій ресурс дофаміну, тому проявляється депресивний стан.

Відновлення гормонального балансу не приводи до спокою. Бо в людини з’являються нав’язливі стани. По-перше, вона хоче відчути знов сплеск енергії, по-друге – сором, страх, паніка, нав’язливі думки про свій стан та бажання відігратися, не дають людині спокою.

Тому лікування починається у психіатра в реабілітаційному центрі. Потрібно відновити баланс гормонів, а потім пройти курс психотерапії залежностей, та дізнатися, чому людина не може контролювати себе.

Випивають на свята багато людей, в ігри грають майже з дитинства. Але не всі стають залежними. Що стосується вживання наркотиків, то кожен, хто вживає вперше – стає залежним одразу.

Психотерапія залежностей дозволяє знайти саме ті глибинні причини, які не дають людині жити в тверезому житті. Ми працюємо за програмою, яка створена на основі 12 кроків, та допомагає людині знайти себе. Телефонуйте зараз, не зволікайте.

Сертифікати та дипломи