м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр Кельменці

Реабілітаційний центр в деяких випадках – це єдина можливість дати шанс на тверезе життя для залежних. Чому так? Тому що лікування наркоманії чи алкоголізму і будь-якої іншої залежності вдома не можливе.

  • По-перше, людина не може стриматися. І справа не тільки в тому, що виникає фізична ломка. Наркотики повністю змінюють мислення, мозок не може адаптуватися до того, що не отримує допінгу. Наркотичне сп’яніння – це саме сильне враження людини.
  • По-друге, дістати будь який наркотик, навіть, якщо не має грошів, якщо людина живе в місті Кельмінці або в іншому місті, можливо. Наркозалежний знає всіх продавців, тих, хто може дати в борг, місце, де він може прийняти речовину і так далі.
  • По-третє. Тригери виникають на кожному кроці. Все, що нас оточує, пов’язано з нашими відчуттями або з подіями, які з нами відбувалися. Впоратися з тригерами може допомогти психотерапевт з залежностей, але їх спочатку треба усунути.

наркологічний центр Кельменці
Наркологічна клініка – те саме місце, де всі ці пункти повністю виключені. Окрім того, людині допомагають не тільки впоратися з залежністю на психологічному рівні, а також на фізичному.

Всі наркомани мають хвороби, які пов’язані з прийомом наркотиків, а також супутні, що з’являються в наслідок такого способу життя: інфекційні, імунологічні та інші. Це може бути гепатит, ВІЛ тощо.

Лікування алкоголізму – чи потрібна наркологічна клініка

Наркологічна клініка потрібна для лікування алкоголізму, так само, як і для наркоманів. Алкоголізм лікують не тільки детоксикацією, але й за допомогою ліків, які знижують депресивний стан, прибирають тривожність.

Це особливо важливо після виведення із запою. Людині важко адаптуватися одразу. До всіх фізичних проблем додається купа психічних. Саме тому потрібно продовжувати терапію.

Як і для наркоманів, існує ціла програма по психологічному відновленню, виявленню тригерів, травматичних подій, які призвели до залежності, та відновлення особистості людини, які дозволять їй жити тверезо. В деяких випадках лікарі можуть запропонувати кодування. Але само по собі воно не є лікуванням – це тільки своєрідний стопор, який стримує людину.

Для того, щоб людина могла жити комфортно в тверезості, їй потрібно спочатку визнати, що вона хвора на алкоголізм. Без цього жодне лікування не буде вдалим. Поки чоловік не хоче лікуватися, він буде знаходити будь які причини для пияцтва.

Що робити близькім в цій ситуації? Звернутися за допомогою до нашого нарколога. Наркологічний центр ХЕЛП має фахівців, які допоможуть вам зрозуміти, як діяти далі. Самостійно впоратися з проблемою вже не вийде. Не затягуйте звернення – телефонуйте.

Ігрова залежність – як впоратися

Єдиний вихід для тих, хто грає – лікування в наркологічному центрі. Лікування ігроманії майже не відрізняється від лікування інших залежностей.

Справа в тому, що залежність викликають не вирішені дитячі страхи і психологічні травми. Здорова людина не буде ховати свій біль, страх або сором в алкоголю, наркотиках та не буде грати. Психотерапевт допоможе знайти всі болісні місця, пропрацювати травматичні події та звільнитися від них.

Якщо в родині є ігроман, наркоман або алкоголік – страждають всі. І в першу чергу – діти. Вони зараз отримують таку травму, яку потім будуть лікувати все життя.

Якщо ви це читаєте, то ви точно знаєте – допомога вам потрібна. Зверніться зараз. Не треба чекати, коли ви залишитесь без житла, а в ваших дітей з’являться комплекси. Телефонуйте, якщо ви хочете бути щасливими.

Сертифікати та дипломи