м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей в місті Чортків

Алкоголізм – це проблема психологічна. Людина не може кинути пити не тому, що її фізично тягне до алкоголю, а тому, що вона не може відмовитися від задоволення. Від алкоголізму страждає сім’я, діти, мати, жінка. Але сам залежний – ні. Тому кидати пити він не хоче. Що зробити, щоб зупинити це? Наркологічна клініка, в якій лікують алкоголізм – єдиний вихід.
наркологічний центр Чортків

Вдома ви можете викликати бригаду та провести виведення із запою. Ви можете провести медикаментозне кодування Торпедо, яке стане ступором на шляху до алкоголю. Але це не є лікування алкоголізму. Повна відмова від залежності може бути тільки в тому випадку, коли людина почуває себе комфортно без спиртного.

Чому саме наркологічний центр

В наркологічному центрі лікують залежність не примусом, а роботою хворого над собою. Лікарі різних напрямків допомагають людині зрозуміти причини свого пияцтва. Консультація психотерапевта починається одразу після того, як людина може думати самостійно та не знаходиться під впливом алкоголю.

В клініку не потрапляє речовина, людина не може достати її ніде. Тому виключається сама можливість зриву. Якщо ви живете в місті Чортків, вам потрібно шукати клініку, яка знаходиться якомога далі від дому. Ніякі «друзі» не запропонують випити, а родичі не принесуть ліки «для поправки здоров’я». Крім того, в своєму місті алкоголік завжди знає, де, коли, з ким він буде пити. Хто дасть в борг, а хто пригостить.

Як ми працюємо

Лікування алкоголізму починається деколи з детоксикації та виведення із запою. В інших випадках, коли людина свідомо йде на лікування – з індивідуальної психотерапії. Навіщо залежному психолог?

Всі залежності, наркоманія, ігроманіі та алкоголізм, виникають не просто так. У кожної людини є проблеми, з якими вона не може впоратися. Частіше за все, людина с синдромом жертви, тікає від реального світу в вигаданий, зроблений за допомогою алкоголю та наркотиків.

Тому перше, навіщо потрібна консультація психолога, це дізнатися справжню причину, яка привела людину до залежності. Лікування наркоманії та алкоголізму продовжується груповою психотерапією. Ми діємо за програмою 12 кроків, і в кожному випадку ми регулюємо та підстроюємо її до кожної людини особисто, виходячи з того, що привело її до залежності.

Лікування наркоманії в центрі

Самі наркомани дуже рідко звертаються за допомогою. 90% випадків самозвернення – це коли людина дійшла до краю і вже не бачить іншого виходу. Інших приводять близькі. Але як зробити, щоб залежний звернувся до наркологічної клініки?

Вмовляти наркомана, плакати, сварити – це все безглузде витрачання нервів. Вмовити наркомана прийняти допомогу можна тоді, коли в нього ломка. Наші лікарі знімуть ломку, а психолог вмотивує людину на лікування.

За програмою 12 кроків, людина вчиться поважати себе та оточуючих, контролювати себе та свої бажання, та брати на себе відповідальність за своє життя.

Що стосується ігроманіі

Лікування ігроманіі також проводять в клініці. Реабілітаційний центр дає змогу не тільки обмежити доступ до гри та Інтернету, але й допомогти людині під час психічної ломки. Людина, що грає, може відчувати біполярні розлади особистості, коли не має змогу отримати задоволення. В неї виникає депресивний стан, панічні атаки та інші розлади, які, навіть, можуть привести до самогубства.

Якщо в вашій родині є наркоман, ігроман або алкоголік – не гайте час. Лікування повинно бути професійним. Сама залежність не піде, з нею потрібно працювати. Не гайте свій час та гроші – зверніться до нас за телефонами на сайті, і ми допоможемо.

Сертифікати та дипломи