м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Берегове – лікування залежностей

Якщо в родині є алкоголік, розклад всіх членів сім’ї підлаштовується під настрій алкоголіка. Психічний стан дітей та жінки порушується. Алкоголік може бути дуже агресивним, тому всі страждають від його поведінки.

Якщо ви хочете налагодити своє життя – зателефонуйте. Єдиний вихід – лікування алкоголізму. Але тільки доказовою медициною. Тобто краще відразу виключити знахарів, тому що реальну допомогу надасть тільки наркологічна клініка. І саме за допомогою її фахівців ви зможете допомогти не тільки залежному родичу, а й собі.
наркологічний центр Берегове

Лікування алкоголізму в наркологічній клініці

Виведення із запою не лікує. Це тільки перший крок для того, щоб хворий почув психотерапевта та прийняв рішення про лікування. Що стосується кодування, то його можна проводити лише в тому випадку, коли людина розуміє, для чого це проводиться. Тільки тоді, коли чоловік може відмовитися від задоволення, яке отримає від алкоголю, кодування буде мати сенс.

  • Ми проводимо цю процедуру тільки після того, як людина пройде лікування у психіатра та психотерапевта, та прийме свою залежність.

Другий крок полягає в тому, щоб знайти глибинні причини, чому людина не хоче жити тверезо. Вона може ховатися від життя під тиском якоїсь психологічної травми. Це може бути ПТСР після бойових дій, або втрати близьких. Але в деяких випадках, люди починають пити в умовах, коли все дозволено.

Наркозалежність і її лікування

Лікування наркоманії відрізняється від лікування алкоголізму тільки на самому початку. Якщо не всім алкоголікам потрібна детоксикація, то наркоманам вона вкрай потрібна.

  • Детоксикація проводиться для того, щоб очистити організм від отрути. Це позбавить людину від наркотичної ломки.

В окремих випадках, якщо наркоман вживав опій та інші препарати на його основі, може бути призначена метадонова терапія з поступовим зниженням дози. Але основа лікування – це визнання залежності та боротьба з нею.

Наркологічний центр ХЕЛП – це заклад закритого типу. Після детоксикації наркоман не зможе достати речовину, що дасть шанси на лікування. Його психологічний стан не стабільний, і якщо його лікувати в місті Берегове, то він дуже легко знайде, де взяти дозу.

Психологічне лікування в наркологічній клініці включає:

  • особисту терапію, під час якої з’ясовується готовність до лікування та змін у житті;
  • групова терапія, коли людина має змогу виговоритись в колі людей, що його зрозуміють та підтримають;
  • арт терапія, заняття спортом – це потрібно не тільки для відновлення фізичної форми, а й щоб людина змогла знайти задоволення ще від чогось окрім наркотиків.

Наркоманія сама не пройде. До кожною людини потрібен індивідуальний підхід. І ми його надаємо.

Про ігроманіі та лікування

Реабілітаційний центр створений для людей з різними залежностями. Лікування ігроманії входить до цього переліку. Що стосується людей, що грають, вони ніколи не визнають своєї залежності та хочуть грати надалі, сподіваючись на те, що можуть виграти.

Для того, щоб вони програвали все більше і більше, працюють дуже гарні маніпулятори. Вийти самостійно з замкнутого кола неможливо. Тому є єдиний вихід, дати людині змогу переосмислити своє життя в реабілітаційному центрі.

Під час гри людина відчуває величезний сплеск адреналіну. Мозок працює на грані своїх можливостей, виробляючи нейромедіатори, які дають задоволення. Після гри людина почувається депресивно, в неї можуть спостерігатися панічні атаки та нервове збудження, яке переходить в депресивний стан.

В деяких випадках гравцям потрібно лікування психіатра, в деяких тільки психотерапевта. Ми можемо допомогти залежному позбутися гри, наркотиків або алкоголю. Телефонуйте!

Сертифікати та дипломи