м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Наркологічний центр у Львівській області: лікування залежностей у місті Золочів

Лудоманія, наркоманія чи алкоголізм – залежності, які не лікуються вдома. А все тому, що для одужання такі хворі потребують не стільки ізолювання, яке деякі родичі залежних намагаються зробити у власній оселі, скільки психологічного лікування. Забезпечити його можливо тільки у спеціалізованому місці, яким є наркологічний центр. Саме в такому закладі залежний пройде повноцінне лікування алкоголізму та інших видів залежності за участю психолога чи психотерапевта.
наркологічний центр Золочів Львівська область
Але і це не все, чого потребує залежна людина. Додатково їй необхідно пройти ще деякі процедури. І робити їх потрібно якнайдалі від рідного міста Золочів, що у Львівській області. Інакше терапія не дасть 100% результату.

Чого потребує алкоголік для одужання

Алкогольне отруєння – це наслідок вживання будь-чого спиртного. Проходити лікування з ним не можна. А потребує його насамперед та людина, що вже не контролює себе та уходить в запій. Їхати до клініки потрібно тільки тверезим декілька тижнів.

Якщо не виходить прийти до тями самостійно, то алкоголіку треба зробити виведення із запою. Для цього наркологічна клініка може направити фахівців додому хворого. Можна відразу транспортувати його до центру, та зробити всі необхідні процедури.

Другий варіант інколи виявляється більш правильним, тому що більшість залежних не хочуть лікуватися. І вмовити їх родичі самостійно не зможуть. А коли після проходження детоксикації біля хворого не мама чи дружина, а психолог, то є усі шанси вмовити хворого залишитися в клініці та пройти терапію по усім пунктам.

  1. Детоксикація та відновлення організму в цілому. Хворий проходить усіх лікарів,щоб виявити, які органи працюють с порушеннями, та відновити їх нормальну роботу.
  2. Кодування від потягу до алкоголю. Робиться тільки з власного бажання залежного.
  3. Терапія особиста та групова. Допомагає знайти причину залежності та попрацювати над нею.

Алкоголізм хвороба ні як не фізична. Потяг є в голові. Тому тільки робота з психотерапевтом допоможе побороти його.

Чого потребує наркоман для одужання

Залежна від наркотиків людина лікується майже так, як і залежна від алкоголю. Різниця лише у тому, що в найскладних випадках хворому будуть давати замісну речовину. Робиться це під контролем лікаря з поступовим зниженням дози.

Тобто, якщо порівняти алкогольну та наркотичну залежність, то різниця у реакції організму.

  • Спиртне викликає фізичний потяг лише на останній стадії захворювання. А в більшості випадків алкоголіки п’ють, тому що психологічно цього хочуть.
  • Наркотики викликають не тільки психологічну залежність, а й фізичну вже з першого прийому.

Щоб лікування наркоманії було успішним, потрібен час на відвикання від речовини. Саме для таких хворих прописується замісна терапія.

Робота з психотерапевтом обов’язкова. Наркоман працює над собою за допомогою лікаря та вчиться жити без допінгу.

Чого потребує ігроман для одужання

Гравці – ті ж наркомани, тільки отримують задоволення не від речовини, а від азарту. Отримують вони його у грі від подій у віртуальному світі.

Якщо у нього забрати смартфон чи комп’ютер, то почнеться страшна депресія, яка може призвести до суїциду. Тобто цілком фізичного прояву хвороби.

Саме тому щоб лікування ігроманії було ефективним, людині потрібно знаходитися біля психотерапевта. Лікар буде слідкувати за змінами стану лудомана та вчасно реагувати антидепресантами.

Тільки реабілітаційний центр забезпечує умовами для проходження терапії залежних належним чином. Люди зможе почати нове життя і отримувати від нього задоволення без прийому будь-якого допінгу.

Сертифікати та дипломи