м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування алкоголізму в Рівному

Однією з найпоширеніших залежностей у світі, сьогодні виділяють саме алкогольну залежність. Вилікувати алкоголізм самостійно в домашніх умовах стає складніше, адже навколо багато реклами алкогольних напоїв і купити алкоголь можна в легкий спосіб. Часто в таку залежність попадають підлітки, адже молоді люди сприймають алкоголь як спосіб розслабитись, провести весело час в компанії, не зважаючи на шкідливість алкогольних напоїв.

Залежність організму виникає до речовини етанолу, який міститься у всіх алкогольних напоях. Алкоголь впливає на центральну нервову систему людини, погіршує роботу внутрішніх органів людини та впливає на загальних психічний стан. Вчасне лікування алкоголізму дозволить повернути роботу органів до нормального стану та повноцінного функціонування, покращити психічно-емоційний стан хворого і якість його життя.

Фактори розвитку алкоголізму

Вилікувати від алкоголізму хворого набагато легше, якщо знати саме причину залежності. На сьогодні виділяють такі фактори, які впливають на людину:

 • фізіологічний;
 • психологічний;
 • соціальний.

Якщо один із батьків людини був алкогольно-залежною людиною, є висока ймовірність того, що така людина може мати схильність до алкоголю. Тому слід з обережністю приймати алкоголь та слідкувати за станом здоров’я. І при перших ознаках залежності розпочинати лікування або кодування від алкоголю. Також, до фізіологічного фактору відносяться деякі хронічні хвороби, які можуть вплинути на швидкий розвиток алкогольної залежності.

Психологічні фактори об’єднуються у емоційний стан людини. Сукупність проблем на роботі, в особистому житті, з фінансами мають негативний вплив на людину. І для того щоб розслабитись, часто починають вживати саме алкогольні напої. Таким чином, не звернувши увагу на частоту вживання алкоголю, людина стає алкозалежною. Лікування від алкоголізму в такому випадку слід починати з емоційного стану людини. Соціальні фактори містять в собі навколишнє середовище, оточуючих людей та суспільство.

З чого починається лікування

Не зважаючи на етап розвитку залежності, починають лікування з детоксикації. При першій стадії, детоксикацію можливо провести вдома, але під наглядом лікаря. Якщо хворий має другу стадію залежності, детоксикація проводиться лише в медичному закладі, адже це процес виведення токсину з організму і вплив ліків може бути непередбаченим.

Лікування алкоголізму в Рівному також можливе в спеціалізованій клініці. Перед початком лікування проводиться консультація з хворим та родичами. Лікар назначає аналізи, проводиться консультація психотерапевта, огляд хворого. Вже за результатами аналізів та огляду, лікар призначає схему лікування.

Схеми лікування створюються для кожного пацієнта індивідуально, адже алкоголь впливає на організм кожного по різному. Також, важливим фактором є тривалість залежності.

Ознаки алкогольної залежності

Починати лікування алкозалежності слід негайно, якщо у людини спостерігаються наступні симптоми:

 • вживання алкоголю на самоті;
 • постійне бажання випити;
 • проблеми із пам’яттю;
 • ховає алкогольні напої від родичів;
 • нездоровий колір шкіри;
 • агресія в поведінці.

Залежна від алкоголю людина, завжди знайде можливість вжити алкоголь, в такому випадку їй не потрібна компанія, він може робити це на самоті. Бажання випити у людини не пропадає, а навпаки, вона перестає його контролювати.

Проблеми з пам’яттю виникають внаслідок впливу етилу на центральну нервову систему. Часто, такі процеси є незворотними, тому при появі такого симптому, лікування алкогольної залежності слід розпочати негайно.

У хворого відмічається погіршення стану шкіри, він перестає слідкувати за собою, нехтує правилами особистої гігієни. За рахунок того, що залежна людина постійно думає лише про алкоголь, починає зростати агресія до близьких родичів та друзів. Поетапне лікування алкоголізму в Рівному рекомендується починати якнайшвидше, щоб уникнути незворотних процесів розладу роботи внутрішніх органів та органів нервової системи.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування алкоголізму у Рівному

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Ефективні методи лікування

Спеціалізована клініка сьогодні гарантують анонімне лікування алкоголізму. Це дає можливість звернутись за лікуванням без страху того, що оточуючі будуть знати проблему родини. Серед популярних і ефективних методів лікування залежності виділяють:

 • кодування від алкоголізму;
 • метод блокади;
 • підшивання від алкоголізму;
 • гіпнотерапія;
 • психологічні тренінги;
 • соціальна адаптація.

Метод кодування алкоголізму полягає у психологічній блокаді залежного. Після кодування хворий втрачає бажання вживати алкоголь. Мето блокади полягає у хімічному кодуванні за допомогою спеціального препарату, який вводять в кров. Якщо залежна людина буде вживати алкогольні напої, організм буде реагувати на це неприємними відчуттями та болем. Після чого бажання знову вживати алкоголь зникає.

Підшивання відбувається аналогічно, але препарат вводиться між м’язами. Гіпнотерапію використовують для проникнення у підсвідомість хворого та виклику у нього відрази до алкоголю. Психологічні тренінги допомагають знайти причину, внаслідок якої виникла залежність та допомогти вирішити її.

Слід розуміти, що на кодування від алкоголю ціна залежить від ступеню залежності людини.

Куди звернутись за допомогою

Якщо необхідна допомога для лікування від алкоголізму Рівному слід звернутись до нашої клініки. В нас працює команда професіоналів, яка допоможе вирішити проблему алкогольної залежності людини ефективно і безпечно. Кожен фахівець має багаторічний стаж роботи, розуміє труднощі в лікуванні і вплив алкоголю на всі процеси організму. Також, після огляду, буде підібраний самий ефективний, а головне індивідуальний метод лікування, який допоможе швидко позбутись залежності. Залежна людина буде почуватись спокійно, а головне безпечно під час лікування під наглядом лікарів.