м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Наркологічна клініка або де лікувати залежності в Микуличині

Лікування наркоманії або алкоголізму потрібно проводити в спеціалізованих умовах. По-перше, в наркологічній клініці, а по-друге в місті, яке якомога далі знаходиться від рідного дому в Микуличині. Чому це так важливо?

Алкголізм та наркоманія – це психофізичні залежності. І якщо фізичні проблеми можна вирішити за допомогою виведення із запою та детоксикації, то психологічний стан не покращиться навіть після кодування.

наркологічний центр Микуличин

Для того, щоб зрозуміти, чому людина тікає від реалій, чому вона приймає наркотики та алкоголь, потрібно знайти причину. І ця причина не просто «я так хочу і мені так добре», чи «мене ніхто не розуміє, мені важко жити» та інші. Вони і близько не відповідають на питання, чому людина вживає.

Для того, щоб це зрозуміти та провести лікування алкоголізму та наркоманії, потрібно:

  • прибрати оточуючих та витягти людину з атмосфери, в якій вона зараз перебуває;
  • знайти те, що людина ховає в собі – вади виховання, травмуючи події, невпевненість в собі, комплекс жертви або бога, та інше;
  • вилікувати родичів від спав залежності.

Тільки виправивши внутрішні психологічні проблеми, можна допомогти жити з комфортом у тверезості. Та прибрати у родичів образу та спів залежність, які теж штовхають залежного до вживання.

Саме для цього існує наркологічна клініка закритого типу. В ній допомагають як залежним, так і його сім’ї.

Лікування наркоманії та алкоголізму

Терапія від залежності починається з позбавлення ломки, психічних та фізичних проблем. Над цим в наркологічному центрі працюють наркологи та психіатри. Коли людина приходить до розуму, з нею працюють психотерапевти з залежностей.

За допомогою індивідуальної психотерапії людина приймає те, що вона є залежною. Бо це саме той перший крок, з якого починається лікування. Поки вона заперечує це, вона не схоче зупинятися. Бо копатися в собі та визнавати проблеми – дуже важко. На всіх етапах залежного підтримують психотерапевти та психіатр.

Наркологічний центр ХЕЛП лікує за допомогою психотерапії. Саме у такий спосіб можна знайти проблеми та допомогти залежному опрацювати їх. Це допомагає навчитися жити в комфорті з собою та своїм оточенням, а також розвиватися в соціальному плані.

Ми використовуємо:

  • індивідуальну психотерапію;
  • групову психотерапію;
  • арт терапію;
  • заняття спортом та інше.

Ми робимо людину відповідальною, дорослою та здоровою. Якщо ви це читаєте, вам потрібна допомога просто зараз – телефонуйте.

Залежність від гри та реабілітаційний центр

Гра входить в наш мозок ще до того, як ми починаємо розмовляти. Діти за допомогою гри вивчають навколишній світ та будують особисті зв’язки.

Ігри бувають різними. Ставки на спорт, онлайн казино – це ігри, в яких грають люди, не впевнені в собі. В них є жага заробити якомога більше грошей, не прикладаючи зусиль, жити весело та безтурботно. Людина, яка впевнена в собі, знає ціну грошам та може втриматися від спокуси – не стане залежною.

До того ж, коли людина грає, вона відчуває дуже сильний емоційний сплеск, який можна порівняти зі вживанням алкоголю або деяких наркотиків. І від відчуття щастя, коли тобі дали трохи виграти, вже неможливо позбавитися. Людина прагне здобути це відчуття ще, і ще.

Коли людина виходить з гри, її мозок вже виснажений. На відновлення потрібен час. І в цю годину депресія, відчай, тривога та інші емоції стають для залежного від гри всім. В такому стані приходять думки про смерть, і суїцидів серед гравців дуже багато.

Реабілітаційний центр надасть можливість не тільки позбутися ігрової залежності, а й вирішити питання внутрішньої боротьби з собою за своє майбутнє. Телефонуйте і ми проведемо лікування ігроманії. Допоможемо вмовити залежного на терапію та повернути йому його життя.

Сертифікати та дипломи