м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Наркологічний центр у Костополі для алкозалежних

Немає такої людини, яка в підлітковому, чи трохи старшому віці не проходить випробування алкоголем. Це стається в кругу друзів, коли один перед одним хлопці та дівчата намагаються довести, що вже дорослі. Інколи це трапляється на першій роботі, коли хочеться влитися у колектив. В будь-якому разі, людина заробляє собі нульову стадію алкогольної залежності. А деякі відразу переходять до першої, коли ще крок, і треба буде проходити лікування алкоголізму у спеціалізованому закладі закритого типу.
наркологічний центр Костопіль
Проблема в тому, що живучи у відносно невеликому місті, як Костопіль, терапію треба проходити якнайдалі від нього. Пов’язано це з тим, що у маленьких містечках:

  • всі знають один одного, тому неможливо сховатися від товаришів, які спокушають випити з ними;
  • алкозалежні розуміють, де можуть узяти в борг на пляшку, чи в якому магазині їм наллють під запис до зарплати;
  • кожне місце в маленькому містечку нагадує про розпиття спиртного, і це стало тригером, від якого неможливо позбутися самостійно.

Тільки наркологічний центр за межами Костополю в змозі створити умови, які виключають усе описане вище. Заклад працює у закритому режимі. Тобто потрапити на територію друзям та пронести хворому заборонені напої не вийде. Сам залежний теж не зможе вийти за межі лікувального центру та купити собі спиртне.

А ось з тригерами попрацює хворий з допомогою психотерапевта. Фахівець з’ясує, звідки взялась залежність, які тригери у хворого та направить його так, щоб вийшло здолати хворобу.

Що дасть наркологічна клініка залежним

Саме головне, що дає спеціалізований заклад з лікування залежностей – збереження життя. А друге, це розвиток людини до такого рівня, щоб їй більше не хотілося ховатися від світу за наркотиками, алкоголем чи іграми.

  • В центрі можливо пройти кодування від алкоголю. Робиться це тільки тим пацієнтам, які проходять психотерапію. Без цієї умови хворий не зможе здолати психологічну тягу до спиртного та буде наражати себе підшивкою на небезпеку.
  • За необхідністю наркологічна клініка ХЕЛП вишле до Костополю бригаду з наркологом та психологом. Команда зможе н дому провести виведення із запою та вмовити хворого на подальше лікування у центрі.
  • Якщо присутня наркологічна залежність, то хворому зроблять детоксикацію. Але її краще за все проводити в умовах клініки. Лікування наркоманії теж потребує ізолювати залежного. Інакше він не витримає і доби після детоксикації, щоб не звернутися до наркодилера.

На відміну від хворих на алкозалежність, наркомани мають у десять разів менше часу, щоб зберегти собі життя. Наркотики відпускають людині максимум років життя, а деякі вбивають і за один рік.

Основний процес лікування – це психотерапія. Тільки вона здатна перебудувати людину з інфантіла, що ховається від проблем за допінгами, в відповідального члена суспільства, чоловіка, батька.

Чому ігроманія лікується в реабілітаційному центрі

Будь-яка залежність – це порушення мозку, гормонального фону. Саме з-за них людина не може самостійно впоратися з хворобливою тягою до чогось.

У випадку з лудоманією потрібен реабілітаційний центр, щоб на деякий час ізолювати хворого від гаджетів з доступом в інтернет та іграми. Вдома забрати смартфон чи комп’ютер та закрити у кімнаті – не варіант. Без належного догляду та медикаментів, лудоман може впасти в глибоку депресію, яка призведе до самогубства.

В центрі з лікування ігроманії та інших залежностей, хворий весь час під наглядом. Йому надається медикаментозна та психологічна підтримка, після якої від зможе відмовитися від штучних задоволень та повернутися до реального життя.

Сертифікати та дипломи