м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр у Славуті

Місто, з відносно невеликим населенням, як Славута – це не краще місце для лікування алкоголізму чи будь-якої іншої залежності. Все в ньому буде нагадувати про зловживання. Тригери будуть підштовхувати знову купити пляшку, в у випадку з наркотичною залежністю, звернутися до дилера. А найскладніше буде уникати товаришів по пляшці, які завжди намагаються напоїти.

Запобігти такій реакції мозку можна тільки одним способом – прийти до відповідних фахівців. Реабілітаційний центр ХЕЛП розташований далеко від Славути. Має в своєму штаті наркологів, психотерапевтів, психіатрів. А також лікарів усіх напрямків, щоб пацієнт зміг пройти не тільки лікування наркоманії чи ігроманії, а й супутніх захворювань. Вони обов’язково з’являються у всіх залежних, тому що будь-яке зловживання – це отруєння організму. У когось виходять з ладу нирки, у когось серцево-судинна система – під ударом усі органи без винятку.
наркологічний центр Славута

Як проходить лікування у наркологічному центрі

Перш ніж звернутися до нарколога, алкоголік повинен витримати хоча б тиждень без спиртного. В ідеалі – два. Але якщо ситуація складна і людина не тверезіє вже довгий час, то родичі можуть звернутися до клініки ХЕЛП, щоб отримати нагальну допомогу. Тобто зробити виведення із запою.

Такі дії гарні тим, що для процедури у Славуту прибуде бригада не тільки з наркологом, а й з психологом-мотиватором. Фахівець зможе знайти мить, коли можна буде умовити залежного на добровільне лікування від алкоголізму.

Якщо наркологічний центр лякає самою своєю сутністю, то психолог розповість докладно про методи закладу. Розвіє усі страхи та наділить впевненістю, що хворобу можна побороти.

Тільки у разі алкогольної залежності першої стадії, можна обійтися лікуванням у дома. Але за умови, що хворий буде відвідувати психолога за розкладом, та дійсно намагатися кинути. При цьому в допомогу може бути зроблене кодування.

  • Торпедо не робиться без належної підготовки. Підшивка стримує тягу к алкоголю лише на страху болі та смерті. Тому якщо людина насправді не хоче кидати, то цей спосіб буде визивати тільки лють у хворого.

До інших методів лікування ігромнії, наркозалежності чи алкоголізму відноситься:

  • індивідуальна терапія – потрібна для того, щоб знайти коріння залежності та викорчувати їх;
  • групова терапія – потрібна, щоб хворий зрозумів, що багато таких самих, але вони одужують, тобто це можливо;
  • заняття спортом, творчістю – потрібно для того, щоб організм знов навчився виробляти гормони щастя самостійно, а не чекати допінгу.

Додатково, як ми вже казали, кожен пацієнт проходить лікування пошкоджених органів. Завдяки цьому, коли людина виходить з центру, то має сили жити та отримувати задоволення у тверезості, планувати своє майбутнє.

Чому ігроманам теж потрібна наркологічна клініка

Лудоманія, ігроманія, геймоголік – це все одна й та сама залежність від гри. При чому від будь-якої. Не обов’язково рулетки чи гральних автоматів. Все, що викликає нестримну тягу знову зіграти, буде зватися ігроманією.

Нажаль, життя наповнене багатьма спокусами. Навіть у власному смартфоні не сховатися від них. Ігри, на перший погляд невинні, можуть захопити так, що людина забуває про реальний світ. Організм виснажується, гормони щастя витрачаються в більшій мірі, ніж можуть вироблятися. Результат: людина впадає в депресію, яка може привести до суїциду.

Саме від таких наслідків рятує наркологічна клініка. ХЕЛП – заклад закритого типу. До нього не можуть прийти друзі з алкоголем, наркотиками чи іграми. Що до останніх, то в центрі не можна мати смартфон – він залишається у родичів. Тому виключені всі спокуси, які заважають позбутися залежності.

Сертифікати та дипломи