м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Як знайти наркологічний центр у місті Ківерці

Щоб побороти залежність у маленькому місті Ківерці, потрібно диво. І це факт, тому що ні що так не заважає лікуванню алкоголізму чи наркоманії, як всюдисущі товариші по чарці чи голці. Та і людський фактор заважає.

  • У випадку, коли потрібно пройти лікування алкоголізму, родичі весь час намагаються допомогти дивними методами: підливають трав’яні настоянки до їжі, носять фотокартки до шаманів. Витрачають гроші та час, поки хвороба посилюється.
  • У випадку, коли потрібно пройти лікування наркоманії, родичі дають гроші на нову дозу, щоб запобігти ломці. Ще й дилер завжди дасть в борг, а потім буде у сім’ї вимагати плату. Хвороба буде продовжувати прогресувати. Та на відміну від алкогольної залежності, вб’є хворого набагато швидше. Тобто якщо пияк може дожити до середнього віку, то наркоман не переживе декількох років вживання.
  • У випадку, коли є потреба пройти лікування ігроманії, все що можуть зробити близькі – спостерігати, як рідна людина сходить з глузду. Виражається це тим, що після програшу настає депресія. Можуть проявлятися ознаки шизофренії. Кінцем часто стає суїцид.

Тільки закритий від відвідувачів заклад може допомогти вибратися з цієї безвиході. Наркологічний центр ХЄЛП розрахований на те, щоб друзям та дилерам було незручно діставатися до людини, що лікується. А постійний нагляд медичного персоналу допомагає впоратися з психологічними зривами.

наркологічний центр Ківерці

На чому засноване лікування залежностей в ХЄЛП

Фізичних зривів у пацієнтів клініки бути не може. Вони виникають в той момент, коли залежний відчуває біль. Наркологічна клініка попереджує його на перших годинах перебування пацієнта. Алкоголіку робиться виведення із запою, наркоману детоксикація. Тому вони не відчувають фізичної тяги. Присутня тільки психологічна залежність, з якою й працюють фахівці закладу.

Тяга на рівні свідомості – найсильніша залежність. Вона зводить з розуму, тому що думка про нову порцію речовини чи спиртного, не відпускає. У підсумку хвора людина буде готова на все, тільки щоб прийняти.

Запобігти цьому може тільки сама ж людина. Але навчити її цьому повинен психотерапевт. Фахівець проводить з пацієнтом сеанси терапії, на яких розбирається, звідки взялася залежність. Їй завжди передує якась приємна подія, яка у мозку позначилася так: розпивання алкоголю чи приймання наркотиків «равно» позитивні відчуття. А те, що радість насправді викликала зустріч з друзями чи придбання телефону – це вже мозок відводить на другий план.

Коли залежний зрозуміє, звідки взялася у нього ця тяга, він зможе її стримувати. А щоб буле легше, у клініці проводяться сеанси групової терапії. На ній збираються пацієнти з різними рівнями одужання. І ті, що вже краще себе почувають, можуть поділитися тим, як йшли до одужання.

Медикаментозне лікування

Щоб допомогти залежним у будь-який спосіб, реабілітаційний центр має різних фахівців. У деяких випадках залежні потребують не тільки психологічного лікування, а й фізичного.

Медикаменти для залежних мають два напрямки.

  1. Для утримання хворого від приймання чи гри. У випадку з алкоголіком, може бути проведене медикаментозне кодування. У випадку з наркоманом, за призначенням лікаря може бути назначена замісна терапія. У випадку з гравцем будуть назначені ліки від депресії, можливо з гормональними препаратами.
  2. Для лікування супутніх захворювань. Всі без винятку залежні вбивають себе. Всі органи швидко зношуються, тому потребують відновлювальної терапії. В клініці ХЄЛП працюють фахівці всіх напрямків, щоб лікувати серцево-судинну систему, нирки, печінку тощо.

Якщо залежний потрапляє в наркологічний центр ХЄЛП, він буде отримувати всебічну допомогу. Після виписки зможе заново почати жити і, найголовніше, отримувати від цього задоволення.

Сертифікати та дипломи