м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Виведення з запою у Львові

Запій є станом, в якому людина перебуває не один день, а декілька тижнів чи місяців. Вживання алкогольних напоїв в цей час характерне сильною інтоксикацією. Як результат, людина може впасти в депресію, отримати психоз, що супроводжується галюцинаціями, інсульт головного мозку, інфаркт міокарда та летальні наслідки. У цей час людина може нехтувати правилами гігієни, пропускає похід на роботу, заперечує реальні проблеми.

Коли людина відмовляється від вживання алкоголю, тоді в неї починає підвищуватися артеріальний тиск, відбувається тремтіння рук, виникає епілептичний напад. Причиною самостійного виходу із запійного стану може бути неможливість вживання спиртних напоїв на фізіологічному рівні або ж при абстинентному синдромі. Якщо хворий опиняється в такому становищі, тоді негайно варто звернутися за кваліфікованою допомогою.

Виведення з запою у Львові — це надання різноманітних послуг, які включають консультацію нарколога, психолога, психотерапевта. Це може проходити як індивідуально, так і в групах.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на виведення з запою у Львові

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Вихід із запою вдома

Виходити зі стану алкогольної інтоксикації можливо не тільки в клініці, а й вдома. Хворий отримує крапельницю, яка покращить його загальний стан. Також буде введений комплекс різних препаратів, розрахованих на якісну допомогу людині.

Виведення з запою вдома зможе тільки покращити самопочуття хворого і це є одним із етапів лікування. Пацієнту потрібна не тільки медикаментозна терапія, а й допомога інших фахівців. На це впливають різні причини, такі як тривалий час вживання алкоголю, наявність інших захворювань, розлади психіки, незгода хворого на лікування. Тому часто пацієнта беруть на лікування до стаціонару.

Симптоми, при яких варто звернутися за допомогою

Якщо різко перервати вживання алкогольних напоїв після довгого запою, то можна спровокувати летальну ситуацію. Тому виведення із запою краще довірити професіональним спеціалістам. На необхідність звернення про допомогу вказують такі симптоми:

 • безсоння;
 • блювання;
 • біль у м’язах;
 • тремтіння кінцівок;
 • панічні атаки, тревога;
 • розлади психіки;
 • тахікардія.

Вивести людину з запою можна при виклику спеціаліста додому — це можливо на ранній стадії алкоголізму. Всі інші процедури по реабілітації варто проводити в клініці, щоб захворювання не розвивалося в патологію.

Основна небезпека запійного стану

Запій дає велике навантаження на фізичне та психічне здоров’я. Тривале вживання алкоголю приводить до інтоксикації. Травна система дає збій — внутрішні органи уражаються. Страждає серце, судини та головний мозок. Летальні наслідки можуть відбуватися на тлі надмірного алкогольного отруєння — може статися інсульт, інфаркт, кровотечі ШКТ.

Етапи виведення людини з алкогольного запою

Виведення із запою у місті Львів відбувається в кілька етапів. Професійний підхід допомагає зробити лікування ефективним — він запобігає розвитку патологічного стану внутрішніх органів та нервової системи. Комплексна терапія є найбільш вдалим способом. Основними етапами є:

 1. Усунення абстинентного синдрому — в цей період пацієнту вводять ін’єкції з сольовим розчином, які прискорять виведення токсичних речовин. Додатково призначаються препарати для зменшення симптомів.
 2. Дезінтоксикація — вводяться внутрішньовенні ін’єкції, промивається шлунок та кишківник, застосовуються пероральні сорбенти.
 3. Проведення медикаментозних процедур — включають діагностичні обстеження, згідно з результатами яких, спеціалісти призначають різноманітні препарати. Якщо у хворого спостерігається нудота та блювота, виписують протиблювотні ліки. Щоб відновити функції печінки, людина потребує гепатопротекторів. Для зняття судом призначають бензодіазепіни — вони мають ефект седації.

Також після всіх цих етапів може призначатися препарат, який знижує потяг до алкоголю. Лікуванням пацієнта займаються досвідчені спеціалісти. Вони виявляють розуміння та ввічливість до кожного хворого, вміють вислухати. Ці люди здатні приймати складні рішення за короткий період часу, знають, що сказати рідним та близьким, які зазнали немало порушень психіки від перебування разом з алкоголіком.

Головні переваги надання невідкладної допомоги при запої

Виведення людини із запійного стану має список таких переваг:

 • анонімність;
 • виїзд спеціалістів додому;
 • індивідуальний підхід до лікування;
 • ефективна допомога;
 • безпека та комфорт пацієнта;
 • використання сучасних методів та обладнання;
 • постійний моніторинг хворого;

Вартість такого лікування залежить від стану хворого, тривалості перебування у запої. Ще на ціну впливає приймання препаратів, харчування в клініці, медичні матеріали, які використовувалися. В будь-якому випадку, кваліфікована допомога від спеціалістів стає порятунком для людини, яка страждає від алкогольної залежності.