м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування алкоголізму у Виноградові

Лікування алкоголізму повинно бути комплексним. Після виведення із запою людині потрібно надати психологічну, а деколи й медичну допомогу. Психологічний стан хворого після тривалих запоїв буде відновлюватися повільно. Він відчуватиме страхи та депресію, і буде намагатися лікувати такі негативні відчуття так, як вміє.

Алкоголь повністю знищує нервову систему людини, а мозок не виробляє ендорфін та серотонін. Тому людина почувається пригніченою. Дехто одразу після тижня тверезості намагається позбутися пияцтва. В цьому випадку можна запропонувати кодування в місті Виноградів.
наркологічний центр Виноградів
Але більшість закодованих зривається. На це є своя причина: людина не вміє жити без алкоголю. Для того, щоб почуватися спокійно, щоб керувати своїми бажаннями та позбутися залежності, потрібно пройти повний курс психотерапії. Вона включає:

 • індивідуальну психотерапію;
 • групову психотерапію;
 • арт та трудотерапію та інше.

Ті ж самі кроки проходить людина, яка потребує лікування наркоманії. Але наркоман обов’язково повинен проходити терапію в спеціалізованому центрі навіть якщо приймав тільки один раз дозу препарату. А от алкоголізм має ступінь, коли ще можна спробувати лікувати амбулаторно. Тобто пацієнт буде приходити на заплановані зустрічі з психотерапевтом, але жити вдома.

Чому треба лікувати залежність в наркологічній клініці

При лікуванні залежностей потрібно відсторонити хворого від звичного оточення. Саме воно стає найбільшим тригером для прийняття нової порції спиртного чи дози наркотику.

Наркологічна клініка дає змогу лікувати алкоголізм та наркоманію повною мірою, комплексно. До лікування входить:

 • детоксикація або виведення із запою;
 • консультація нарколога та призначення препаратів, які можна приймати тільки під наглядом лікаря;
 • лікування супутніх хвороб, до яких призвела залежність;
 • психіатрична допомога;
 • психологічна терапія.

Реабілітаційний центр ХЕЛП знаходиться в зеленій зоні. Пацієнти отримують повноцінне харчування, займаються спортом та можуть рибалити.

Завдяки терапії людина зможе зрозуміти себе, знайти причину, яка призвела до залежності, та навчитися керувати собою та своїми бажаннями. Тільки в такому випадку вона зможе бути вільною та жити в ладу з собою.

Ми працюємо за програмою, яку розробили самі на основі методу «12 кроків до комфортної тверезості». Для кожного нашого пацієнта програма підлаштовується, тому що люди всі різні і проблеми в них також не однакові.

Наркологічна клініка для ігроманії

Навіщо потрібна наркологічна клініка для ігромана? Чи не можна провести лікування ігроманіі дома? Ігроманія виникає не за один день і навіть не за місяці. Вона не так помітна, як алкоголізм та наркоманія. Але впливає на психіку людини навіть сильніше, ніж хімічна речовина.

Як розпізнати игромана?

 1. Він витрачає всі свої гроші в грі.
 2. Він постійно знаходиться в напруженому стані, якщо не грає. Може виникати депресія, настрій постійно змінюється.
 3. Ігроман не може зупинитися, навіть, коли в нього закінчилися гроші і їх нема де взяти.

Кожного разу після програшу, він дає обіцянку не грати. Але не може позбутися тяги. Тільки в грі лудоман почувається щасливою людиною. Під час гри виробляється багато адреналіну, ендорфіну та інших гормонів, які дають йому ейфорію.

Всі знають, що в казино, навіть онлайн, виграти не можливо. Але люди йдуть по легкі гроші. На першій грі учаснику навіть пропонують бонусні гроші, тому їх не шкода програти.

Якщо до вашої сім’ї прийшла біда, та один з вас став залежним – страждатиме вся родина. Тому не зволікайте, звертайтеся за допомогою. Наркологічний центр ХЕЛП – це шанс налагодити ваше життя вже зараз.

Сертифікати та дипломи