м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування алкоголізму у Львові

Алкоголік не бажає лікуватися саме до того часу, поки з ним щось не трапиться. Людині добре в стані сп’яніння, їй не потрібно дбати про завтрашній день, опікуватися кимось. За неї все роблять близькі. Саме тому лікування алкоголізму у Львові починається з прийняття рішення родичами. Це може бути дружина, мати, батько, діти або інші рідні.

Лікування від алкоголізму – що означає

Найчастіше про лікування від алкоголізму замислюються в той час, коли людина пʼє кілька тижнів підряд. Вона стає неадекватною, не розуміє, що навколо коїться, не може зупинитися. Тоді починають шукати, де зробити виведення із запою, гадаючи, що це допоможе людині кинути пити. Але все не так. Детоксикація – це тільки перший крок до лікування. Бо алкоголізм – хвороба психіки. І до лікування потрібен підхід комплексний.

Що до нього входить?

 1. Обстеження. З фізичного боку потрібно визначити стадію хвороби, а також які супутні захворювання має людина. З психологічного боку потрібно допомогти знайти мотивацію на тверезість.
 2. Детоксикація або виведення із запою. Це перший етап, який проходить більшість людей. Чи потрібна вона кожному? Звичайно, ні. Якщо людина твереза протягом двох тижнів або більше, то в цьому випадку не потрібно.
 3. Психологічна підготовка. Вона може тривати достатньо довго. В залежності від мети. Але про це трохи нижче.
 4. Кодування від алкоголізму – проводиться тільки після психологічної терапії. 
 5. Додаткове лікування від нарколога, якщо воно потрібне.
 6. Постійна підтримка в групах або відвідування психолога.

Чи можна просто зробити підшивання від алкоголізму у Львові, і назавжди забути про алкоголь? На це питання легко відповісти, подивившись на людей, які зірвалися і почали знов вживати не зважаючи на страх. Чому це сталося?

Людина не може самостійно знайти себе в житті, та впоратися зі своїми внутрішніми проблемами. Саме через них вона починає пити. Тому головне – це прийняти хворобу, та знайти шлях до внутрішнього себе.

Коли потрібно починати лікування від алкоголю? Чим раніше, тим краще. Якщо ви помітили симптоми, яки ми указали ниже, то все свідчить про залежність.

 1. Вживання алкоголю протягом кількох днів з бажанням відчути похмілля.
 2. Вживання алкоголю усамітнено, без конкретної нагоди.
 3. Приховування факту вживання алкоголю.
 4. Втрата здатності контролювати кількість спожитого алкоголю.
 5. Порожнеча в пам’яті та недоречні вчинки.
 6. Депресивний стан у тверезому стані.
 7. Зменшення інтересу до речей, які раніше цікавили особу.
 8. Тривала нудота, пітливість та фізична слабкість під час “похмільного синдрому”.
 9. Невдалі спроби скоротити вживання алкоголю.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування алкоголізму у Львові

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Кодування від алкоголізму Львів: з чого почати

Зверніться до лікаря нарколога, який розпише вам покроково, що потрібно зробити до кодування. Обовʼязково налаштуйтеся на те, що бути тверезим – це добре. Для цього відвідайте психотерапевта. Краще, якщо сеанс буде не один.

Кодування проводиться в клінічних умовах. Це звичайний укол або підшивка ліків під шкіру. Зазвичай, ці ліки не викликають ніяких неприємних відчуттів. До того самого моменту, поки людина не прийме алкоголь.

Дісульфірам, на основі якого зроблено кодування від алкоголізму, блокує медіатори, які розщеплюють алкоголь. Тому людина почувається дуже важко. У неї підвищується тиск, починається блювота, її постійно нудить. Свідомість також спутана, може бути сильний головний біль. Крім того, виникає відчуття задухи та тахікардія. Якщо людині не допомогти, вона може померти від отруєння алкоголем, інсульту або інфаркту.

Перед тим, як закодуватися від алкоголю у Львові, людина має бути тверезою не менш ніж тиждень, а краще декілька тижнів.

Людина має розуміти всі наслідки, саме тому, можна провести випробовування на алкоголь. Після кодування людині дають невелику дозу алкоголю. Препарат активується, в людини починається нудота та інші наслідки.

В клініці людині одразу можуть допомогти зняти симптоми. Але саме це є провокацією і має закріпити в мозку відразу до алкоголю.

Укол від алкоголізму ціна у Львові залежить від того, на який термін людина кодується. Кодування може бути на рік, два, три або пʼять років. За цей час людина має знайти можливість отримувати задоволення та прибирати свої страхи без алкоголю. Самостійно – це важко. Саме тому, ми пропонуємо відвідування клінічного психолога, який працює із залежністю, групи підтримки.

Підшивка від алкоголю у Львові може стати першим кроком до тверезості!

Кодування від алкоголю у психолога – про що це

В першу чергу, саме на консультації психолога людина має прийняти рішення про лікування алкогольної залежності. Психолог допоможе людині знайти причини та мотивацію, чому вона має кинути пити. 

Програма 12 кроків до тверезого життя допомогла багатьом людям. Краще за все проходити її в стаціонарі, де є постійна підтримка волонтерів та лікарів. В тому випадку, коли в людини раптово можуть статися панічні атаки, або людина потребує медичної допомоги під час депресії, краще, якщо лікарі будуть поруч.

В стаціонарі проводяться:

 • індивідуальні консультації, на яких психолог аналізує поведінку та глибинні чинники залежності;
 • групова терапія, яка є обовʼязковою для лікування залежностей;
 • трудотерапія.

А головне – людина вчиться дбати про себе самостійно, брати на себе відповідальність за свої дії, допомагати іншим.

Більшість залежних звинувачують оточуючих в тому, як склалося їх життя. Саме тому потрібно, щоб вони перестали бути жертвами обставин та знайшли порозуміння з собою.

Важливо! Якщо близькі залежного не відвідують терапію для себе, то людина швидко повернеться до старого способу життя!

В чому полягає проблема? Людина багато років була в певному середовищі. Крім того, що вона нанесла глибоку травму близьким, вона також виховувала свої почуття, і сімʼя в цьому допомагала.

Співзалежність – це також залежність. І для того, щоб стати вільною людиною, мати, дружина, всі, хто був поруч з алкоголіком, мають пройти особисту терапію. Коли людина повертається до дому, до родини, вона має будувати зовсім нові відносини. Тому важливо знати, як впоратися з образами, неприйняттям та іншими почуттями, щоб всі ваші вправи не були марними.