м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр Хуст

Алкоголізм – хвороба, що повільно вбиває не тільки людину, яка п’є, а й тих, хто живе поруч. Психіка близьких людей пияка руйнується, вони стають співзалежними. Лікування алкоголізму – це єдине, що може вам допомогти.

Але алкоголік не визнає себе залежним, лікуватися не хоче, а ваше життя йде псу під хвіст. Що робити? Знайти ту мить, коли алкоголік більше за все потребує допомоги. Під час запою, коли хворий сам не може зупинитися, ми проводимо виведення із запою. В бригаді завжди є професійний психолог, який зможе допомогти знайти мотивацію.
наркологічний центр Хуст
Важливо! Наркологічна клініка – єдине можливе місце лікування хворого на алкоголізм. Вдома це зробити не можливо.

Що до кодування. Багато хто сприймає таку процедуру, як панацею, а інші не довіряють зовсім. Чи допомагає кодування кинути пити на завжди? Відповідь – ні.

Алкоголізм – хвороба психологічна. Введення препарату, що активується зі спиртним та викликає отруєння організму, є стримуючим фактором. Але психологічно людина залишається хворою. Тому, для того, щоб позбавитися алкоголізму, потрібно лікування у психолога, психіатра та нарколога.

Чому людина стає залежною? На це є декілька причин. Одна з них – не бажання брати на себе відповідальність за свої дії. Під алкоголем проблеми не так турбують. І хоч вони нікуди не подінуться, людина їх не сприймає та почуває від цього себе безтурботною т щасливою. А якщо на додаток їх родичі можуть вирішити болісні питання, наприклад, віддати борг або звільнити з відділку поліції, то у залежній людини взагалі не з’являється мотивація кинути пити.

Наркологічний центр ХЕЛП має фахівців, які допоможуть знайти шлях до проблеми, та переосмислити її. А також, допоможуть навчитися жити у тверезості та почувати себе комфортно.

Лікування наркоманії

Що до лікування наркоманії, то безперечно, його потрібно проводити тільні в наркологічному центрі. Людина, що приймає наркотики, не може надати адекватну оцінку обставинам, в яких знаходиться. Жоден наркоман, поки не дійде до дна, не визнає себе залежним. Але наркомани вмирають швидко.

Реабілітаційний центр знаходиться за межами міста Хуст, і це дозволяє уникнути небажаного контакту з тими, хто може «допомогти» достати наркотичну речовину. До того ж, повна зміна соціальної середи допомагає людині звільнитися тригерів, та легше пережити сам процес лікування.

Терапія наркоманії завжди починається з детоксикації. Це потрібно, щоб звільнити організм від отрути, позбавити людину болю, та відновити можливість тверезо мислити. Після цього і починається основне лікування.

В деяких випадках мало зняти ломку, тому людина продовжує вживати наркотичну речовину метадон під наглядом нарколога. Таку терапію зазвичай призначають людям, що довгий час приймали опій, героїн, морфін або інші внутрішньовенні наркотики.

Лікування залежностей проходить в декілька етапів:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • групова терапія;
  • арт та трудотерапія.

В це час кожен з залежних працю над собою по програмі 12 кроків до тверезості. Теж саме стосується й ігроманії.

Лікування ігроманіі

Реабілітаційний центр пристосований для лікування ігроманії. Людина, що грає, також не може контролювати свою залежність. Для того, щоб змінити ставлення до себе, до гри та до оточуючих, ігроман також проходить психотерапію, в основі якої 12 кроків до тверезого життя.

Якщо в сім’ї є залежний, не вирішуйте проблему самостійно. Для лікування потрібні знання та досвід, вміння керувати собою та допомагати позбутися залежності іншому, а не викидати на нього те, що наболіло.

Телефонуйте зараз. В вашому випадку допомога потрібна і вам, і вашій близький людині.

Сертифікати та дипломи