м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Наркологічна клініка ХЕЛП – лікування залежностей Здолбунів

Лікування наркоманії як і алкоголізму, ускладнюється тим, що жоден залежний свою залежність не визнає. Алкоголь та наркотики впливають на мозок в першу чергу. Саме тому людина не розуміє, що з нею коїться. В більшості випадків тривалий прийом наркотичної речовини та алкоголю приводить до шизофренії та інших розладів.

З хворою людиною важко спілкуватися. Єдине можливе лікування алкоголізму або наркоманії – це наркологічна клініка. Ніякі інші засоби не допоможуть врятувати вашу близьку людину.
наркологічний центр Здолбунів

Як лікують алкоголізм в наркологічній клініці

Процедура виведення із запою – це не лікування від алкоголізму. На цьому етапі людину лише приводять до тями, організм очищується від отрути, та знімається абстинентний синдром.

Після цього в хід піде лікування на рівні:

  • лікаря-психіатра;
  • нарколога;
  • терапевта;
  • психотерапевта;
  • лікарів різних напрямків для відновлення органів.

І коли людина пройде всі етапи лікування, тобто знайде мотивацію, прийме свою залежність та буде готова жити в соціумі, тільки тоді можна буде додати кодування від алкоголізму.

Дуже важливо, щоб людина сама хотіла позбутися своєї залежності. Інакше, як тільки вона пройде початкову терапію та детоксикацію, знов почне пити. Якщо ви живете в місті Здолбунів, то потрібно проводити лікування якомога далі від рідного міста.

Лікування наркоманії

Ви вмовляли не вживати, не давали гроші, ви плакали або сварили. Це не допоможе. Людина з першого вживання наркотику повністю знаходиться у його владі.

Мозок наркомана змінюється дуже швидко. Ті гормони, які відповідали за відчуття щастя, давали людині спокій – зараз не виробляються. Наркозалежний вже відчув ейфорію, яка не схожа ні з чим іншим. І він хоче ще.

Тільки наркологічний центр в цьому випадку може допомогти. Інакше, знаходячись в звичному для себе місці, людина буде знаходити гроші, час, можливість вжити наркотик. З цим нічого не можна вдіяти, поки наркоман не почне лікуватися комплексно.

  1. Детоксикація. Вона дає змогу вивести отруту, та привести до більш менш адекватного стану.
  2. Психіатр лікує в тому випадку, коли в людини почалися порушення психіки від вживання.
  3. Психотерапевт. Він допомагає знайти мотивацію до тверезого життя, впоратися з травмуючими подіями та знайти шлях до комфортної тверезості.
  4. Терапевт. В наркомана порушуються всі функції організму. Часто вони мають не тільки органічні порушення систем та органів, а ще й інфекційні та імунологічні хвороби.

Тільки в цьому комплексі можливо допомогти наркоману позбутися залежності, та почати жити. Реабілітаційний центр ХЕЛП дає можливість жити новим життям і вам, і вашім близьким людям.

Навіщо наркологічна клініка ігроману

Грають всі. Гра вчить спілкуватися та соціалізує, коли нам п’ять років. Але коли гра замінює справжнє життя, то людина не може з неї вийти. Ігромани мають різні точки входу в гру. Хтось прагне великих грошей без вкладів та зусиль, хтось живе в грі, та отримує задоволення від процесу.

Які б не були різні причини, з яких людина почала грати, всім потрібно лікування ігроманії. Часто до ігроманії приєднується пристрасть до алкоголю або наркотиків, і тоді саме лікування здійснюється по-іншому.

Якщо в ваші родині є залежний

Запам’ятайте, що не можна вилікувати залежність травами та заговорами, криками та сварами. Людина, яка вживає, психічно та психологічна хвора. І чим раніше це визнаєте ви, тим швидше ви можете звернутися в реабілітаційний центр за допомогою. Вам вона також вкрай потрібна.

Не зволікайте, телефонуйте. Ви ще в змозі врятувати себе та свою близьку людину та дати собі нове життя.

Сертифікати та дипломи