м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Ефективне лікування ігроманії в Хмельницькому

Цікавість, адреналін, азарт і, нарешті, радість від виграшу — ось основні, найпоширеніші причини, чому люди беруть участь у різноманітних лотереях, іграх та конкурсах. Проте є люди, для яких гра — це не просто одноразова пригода чи проста розвага. Через азартні ігри вони все більше впадають у борги, втрачають контроль над своїм життям і стають залежними від участі в грі. Вони все більше відходять від раціонального мислення та сприйняття, не порушуючи його примусовим бажанням грати.

Для людей, залежних від азартних ігор, азартні ігри стають різновидом примусу, діяльності, основною функцією якої є зменшення неприємного психічного напруження або посилення емоційного збудження. Тому ігровий акт стає своєрідним регулятором почуттів, що є основною рисою будь-якої залежності.

Форми азартних ігор можуть бути різними — від ігрових автоматів, карткових ігор, кості, рулетки до скачок, букмекерства, інвестування на фондовому ринку або навіть аудіотелеконкурсів чи скретч-карт. Важливий не «предмет» гри, а емоції, які це заняття приносить. Тому, в таких випадках може знадобитися лікування ігроманії в Хмельницькому, яке допоможе повернутись людині до нормального життя без залежностей.

Як виникає залежність

Для більшості людей азартні ігри стають не тільки своєрідним емоційним регулятором, а й способом перевірити свої навички, підвищити самооцінку та завоювати повагу оточуючих. Гра також стає формою втечі від різноманітних життєвих проблем, про які можна хоч на мить забути, занурившись у барвистий світ ігрових автоматів чи чарівного казино.

Фактори, що збільшують ризик залежності від азартних ігор, включають:

  • схильність до розвитку інших залежностей;
  • нездатність справлятися з емоціями;
  • постійно погіршений настрій;
  • фінансові проблеми.

Виявилося, що випадкові великі виграші також відіграють величезну роль у розвитку залежності від азартних ігор. Саме в цей момент в голові гравця виникає хвилююча думка про те, що у нього є шанс заробити величезні гроші, що все йому доступно. Так і виникає залежність і потреба лікування ігроманії.

Під впливом залежності, що розвивається, мислення гравця стає все більш викривленим, чарівним і далеким від реальності. Він починає вірити в забобони, власну унікальність або пошук системи, яка принесе певні виграші. Людина, залежна від ігор, абсолютно забуває, що виграш або програш — це повна випадковість, і ймовірність успіху або невдачі завжди однакова.

Адиктивне мислення, характерне для будь-якої залежності, також відіграє ключову роль у випадку патологічної азартної залежності. Спотворення реальності, яке робить азартний гравець у своїй голові, стає для нього непомітним, поки він перебуває в активній залежності. Потім він зосереджується на вірі у свою долю, ставлячись до ігрових автоматів майже як до близьких йому людей, даруючи йому радість, щастя та забуття. Однак коли він програє, єдине, що для нього має значення, — це можливість відігратися, у яку він вірить усіма силами. Вилікувати людину від ігроманії можливо, головне, щоб вона зрозуміла, що така діяльність призводить до негативних наслідків. Залежність від азартних ігор в медичній класифікації виділяється як окреме захворювання, що входить до складу розладів звичок і потягів. Ігрова залежність викликає не психоактивна речовина, а діяльність чи поведінка.

Які симптоми ігрової залежності

Лікування ігроманії, ціна якого доступна кажному, допоможе людям, які мають схильність до азартних ігор. Допомога потрібна при наступних симптомах:

  1. Сильна потреба або навіть примус грати в азартні ігри.
  2. Суб’єктивне переконання, що важко контролювати гру, наприклад, утримання від гри протягом певного періоду часу.
  3. При спробі утриматися від ігор виникає тривога, дратівливість, погіршення самопочуття з бажанням повернутися до адиктивної діяльності.
  4. Витрачати все більше часу на гру, щоб почуватися так само добре, як раніше.
  5. Все більш помітне нехтування попередніми інтересами на користь ігор.
  6. Продовжувати грати в азартні ігри, незважаючи на шкоду, яку вони завдають.

Витрати, які несе людина, залежна від азартних ігор, неймовірні. Починаючи від погіршення психічного та фізичного стану, до розриву контактів з близькими та родиною, через борги, які є джерелом додаткової напруги. Незважаючи ні на що, бажання грати все одно важко контролювати — залежна людина втрачає інстинкт самозбереження, живе ілюзією гри. Кодування від ігроманії в такому випадку стане чудовим варіантом, який допоможе у вирішенні проблем.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування ігроманії у Хмельницькому

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Чому варто почати лікування лудоманії

Лікування від ігроманії в Хмельницькому — хороше та обнадійливе рішення. Лише поглянувши на свою ігрову проблему та виявивши механізми власних дій і міркувань, які спонукають до розвитку залежності, людина зможете поступово відновити душевний спокій і фінансову безпеку. Набуття навичок конструктивного поводження з емоціями в терапії допоможе вирватися з адиктивної моделі дій. Наші спеціалісти роблять все для того, щоб людина змогла знайти альтернативні способи проведення вільного часу і отримати шанс на розвиток та життя без боргів, в які втягує лудоманія.