м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр Львів

Зняття стресу, бажання створити свій світ, заливання горя алкоголем – це все призводить до залежності від алкогольних напоїв. Лікування алкоголізму потрібно проводити тоді, коли людина знаходиться поза межами дома. Краще всього в цьому допоможе наркологічна клініка. Особливо приватна, тому що в неї зовсім інакший підхід до пацієнтів, ніж у державних закладах.
наркологічний центр Львів
В клініці ХЄЛП ми проводимо повноцінну реабілітаційну та лікувальну роботу з пацієнтами в декілька етапів.

  1. Лікування алкоголізму може починатися з виведення із запою.
  2. Кодування лікарськими препаратами можливо, але після проведення психологічної підготовки.
  3. Повноцінна терапія та відновлення органів, які були пошкодженні отрутою. Це може бути цироз печінки, хвороби нирок та серцево-судинні порушення.
  4. Відновлення психічного стану людини, та позбавлення його залежності.

Якщо людина лікується вдома у Львові, їй дуже важко позбутися тригерів, які провокують бажання випити. Саме вони формують і подовжують залежність від алкоголю. Бо все нагадує про алкоголь. Це можуть бути місця, де чоловік пив або люди, з ким він пив.

Реабілітаційний центр, який знаходиться за межами міста Львів, це шанс позбутися додаткових тригерів. А наші психіатри, психологи та адіктологи допоможуть людині пережити самий криз, коли потреби випити стають такими сильними, що людина не може впоратися самостійно.

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії, особливо для тих хто приймає важки наркотики, не можливо проводити за межами наркологічного центру! Після проведення детоксикації, єдине бажання наркомана – знов повернутися до наркотика.

У випадках, коли наркологічна залежність тривала, людина приймала опіати, ми проводимо УБОД. В деяких випадках ми використовуємо замісну терапію метадоном.

Але саме важливе, що дає змогу побороти залежність – психотерапія. Це індивідуальні консультації психотерапевта, групові консультації, праце-терапія, спорт, арт-терапія та інше.

Крім того, найчастіше наркозалежні мають фізіологічні захворювання, які з‘явилися внаслідок соціального життя та прийому наркотиків: ВІЛ, гепатит, венеричні хвороби, та інше. Терапевти, залучені до лікування таких хвороб, вміють поводитися з наркозалежними, мають психологічний досвід, що дуже важливо при реабілітації.

Ігрова залежність

Наразі, кожен, хто має доступ до інтернету, може робити ставки на спорт, грати на форексі, в онлайн ігри та інше. Так, не всі стануть залежними від гри. Але ті, хто має до цього схильність, дуже швидко попадають в ту яму, з якої самостійно вибратися неможливо.

Програються бізнеси, рушаться родини, людина не може жити без того азарту й ейфорії, яку вона отримує тільки в грі. Лікування ігроманії також повинно відбуватися за зачиненими дверима, людина не повинна мати доступу до інтернету. А для того, щоб було легше пережити відсутність гри, працюють психологи експерти.

Що відчуває ігроман і чому йому погано, коли він не грає? За гру мозок людини випрацьовує достатню кількість серотоніну, дофаміну та адреналіну. Коли людина виходить з гри, її мозок виснажений, він не може дати нейромедіатори, яки підтримують настрій. Все навколо бачиться в сірому світі, виникає депресивний стан. І тільки тоді, коли людина знов сідає до гри, мозок починає виробляти гормони щастя. Саме тому в процесі лікування ігроманії може бути потрібна не тільки психологічне втручання, а й лікування препаратами.

Реабілітаційний центр ХЕЛП: переваги

В реабілітаційному центрі ХЕЛП лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії відбувається анонімно. Ніхто і ніколи не буде знати, що ви пройшли курс лікування та реабілітації. Ми не надаємо ніяких відомостей про ваш стан третім особам.

Використовуємо тільки прогресивні методи лікування. І це тільки щадний підхід до пацієнтів, що робить перебування в центрі комфортним.

Ми проводимо не тільки лікування самої залежності. Ми допомагаємо знайти себе та свій шлях в житті, працюємо з травмами психіки, які відбувалися в вашому житті, і які привели до залежності. Всі наркологи і психотерапевти мають великий досвід з лікування всіх цих хвороб.

Звертайтеся до нас зараз, не гайте час, який ви забираєте в себе. Телефонуйте.

Сертифікати та дипломи