м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Реабілітаційний центр ХЕЛП – шукаємо клініку в Кременці

Якщо ви живете в місті Кремінець та шукаєте фахівця, який зміг би допомогти при наркоманії, алкоголізмі та ігроманії – звертайтеся. Наркологічна клініка ХЕЛП має таких спеціалістів, які можуть вам допомогти.

Лікування наркоманії та алкоголізму найчастіше починається з виведення із запою та детоксикації. Тільки в той час, коли людина потребує на допомогу, вона може погодитися на лікування.

Чому тільки тоді? Тому що кожен залежний заперечує свою хворобу. Він гадає, що все залежить тільки від його бажання: прийняти наркотик чи ні, випити чи ні. І тільки тоді, коли в людини наступає наркотична ломка або вона не може вийти із запою самостійно – вона може попросити про допомогу.

наркологічний центр Кремінець

Часто мотивацією для того, щоб кинути пити або вживати наркотики, можуть стати кримінальні події. Наприклад, збитий пішохід, коли водій був у стані алкогольного сп’яніння. Отримавши величезне потрясіння людина може зрозуміти, що накоїла.

Що робити, щоб цього не допустити, та врятувати себе, своїх близьких та оточуючих?

  1. Знайти наркологічний центр та звернутися до фахівців. Якщо наркозалежний або алкоголік не можуть це зробити самостійно – зверніться ви.
  2. Отримайте консультацію про те, як правильно поводитися з залежним, щоб він схотів пройти лікування.
  3. Отримайте психологічну допомогу що до себе. Позбавтеся співзалежності.

Наші психотерапевти зможуть допомогти вам знайти шлях до людини, що є залежною від речовини. Та повернути своє життя.

Виведення із запою та кодування – це єдиний метод лікування алкоголізму?

Виведення із запою – це лише перший крок до лікування. Кодування можливе тільки за умови, що людина зрозуміла, що хвора та має дуже велику мотивацію кинути пити. Що допоможе?

Кожна людина має свої психологічні причини, через які вона вживає наркотики або алкоголь. Найчастіше ці причини йдуть від самого раннього дитинства. Тоді людина отримала установки на залежність. Психотерапевт допоможе зрозуміти та випустити свій біль, стати дорослою та відповідальною людиною, прибере комплекс жертви.

Як проходить лікування залежностей

  1. Індивідуальна психотерапія допоможе виявити внутрішній біль.
  2. Групова терапія зрозуміти, як діяти далі. А ще те, що ти не єдиний, з залежністю можна впоратися та контролювати її.
  3. Фізичні вправи допоможуть знайти задоволення в собі та в здоровому образі життя.

Тільки після повноцінної терапії можна додати кодування. Це стане гарною допомогу щоб не зірватися.

А що з наркоманами

Наркоманію можна вилікувати, і ми це неодноразово доводили. Методи ті ж самі, що застосовуються для лікування алкоголізму. Відмінність тільки в тому, що наркомани можуть отримувати додаткове психіатричне лікування, тому що піти від наркотику дуже важко фізично.

Крім того, лікування наркоманії проходить більш тривалий час. В деяких випадках може бути застосована метадонова терапія. Але саме психотерапія є найважливішим засобом при наркоманії.

Що ще в реабілітаційному центрі

Реабілітаційний центр приймає на лікування й тих, що грають в казино, онлайн ігри, роблять ставки. Це люди, що стали залежними від гри. Чому для них також потрібна наркологічна клініка?

Справа в тому, що під час гри змінюється хімічна формула гормонів, які виробляє нервова система. Без медичного лікування людина може находитися в стані важкої клінічної депресії, має страхи, панічні атаки та інше.

Після фізичного лікування ігроманії, людина отримує психотерапевтичну підтримку. Тільки в цьому випадку ви зможете змінити своє життя та життя близької людини на найкраще.

Сертифікати та дипломи